Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

thalion3

2015. január 17.

Könnyen eloszlatható, közepes fedésű alapozó. Kissé púderes, de természetes a finishe. Furcsa, az ivory árnyalat is túl sötét és sárgás volt a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

KBO

2015. január 3.

Nem igazán az én termékem, gyenge fedésű olajos fényűvé válik 2-3 óra múlva ami kiemeli a pattanásokat,
megbántam hogy megvettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

megbántam hogy megvettem..

adrienn.bogdan1

2014. november 9.

Nagyon szeretem, és csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek kombinált vagy száraz bőre van, és nem szereti a matt maszk hatást. Közepesen fed, de mivel nekem szerencsére nincsenek bőrhibáim, így ez épp elegendő. Nem mattít, kellemesen hidratál, folyékony állaga miatt csak nagyon kis mennyiséget érdemes felvinni.
Én nagyon szeretem, és már évek óta használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Én nagyon szeretem, és már évek óta használnom.

killerqueen

2014. október 21.

Zsirpacni! Meghogy felitatja a zsirt ahonnan kell!
Valakinek biztos jo, talan szaraz borueknek, ezert nem is pontozom le annyira. Biztos hogy nem rossz termek, csak ne ajanlanak kombinalt borre is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

Zsirpacni! Meghogy felitatja a zsirt ahonnan kell!

p.patri92

2014. október 7.

Nem a legjobb clinique alapozó :(, jobbat vártam az itteni vélemények alapján. Nekem csalódás, ugyanis még púderrel is átfényesedik 2-3 óra után, pedig elvileg mattító hatású. A fedése se a legjobb a problémás helyeket. Nem éri meg az árát, nem nőtt a szívemhez..plusz, le kéne lőni aki kitalálta+engedélyezte ezt az adagolást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

kisvirci

2014. július 1.

Nekem normál típusú bőröm van, de (főleg nyáron a nagy melegben) ezt szoktam használni. Ez az egyetlen alapozó eddig (pedig milliót próbáltam már....) ami nem üt ki! Én szeretem hogy a fedése nem maszk-szerű, púderral fixálva csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

netti8

2014. május 27.

Ár-érték arányban nagyon rossz szerintem. Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de nekem nem vált be. Ennyi pénzért azt hittem, hogy új életre kel az arcom. A fedése elég gyenge, túlságosan folyós és felvitel után olyan ragacsosnak, piszkosnak érzem a bőröm, nagyon hamar átfényesedik még púderrel is. A másik, hogy mintha pattanásokat is okozna nekem, legalábbis az arcom valahogy nem szereti. És az sem könnyíti meg a helyzetet, hogy elég nehéz elővarázsolni az üvegből. Most már kénytelen vagyok elhasználni, valószínűleg más alapozókkal fogom keverni, egyszer majd csak elfogy, de hogy nem veszem újra az biztos. Ennél sokkal jobb alapozókat is használtam már jóval alacsonyabb árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Sz. Csilla

2014. május 4.

Régebben használtam, nagyon szép volt az arcomon. Kis púderral jól lehet fixálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Gogo89

2014. április 18.

A kedvenc alapozóm megszüntetése után kezdtem kutatni a megfelelő utánpótlásért. Az itteni jó vélemények alapján ezt szemeltem ki plusz a szaküzletben is ezt javasolták. A 3as ivory árnyalat pont jó is lett. Elégedett vagyok vele szépen fed tartós nem is érzem hogy rajtam van. Szerintem sok olcsóbb drogériás termék is hozhatná ugyanezt a hatást amiért mégis ezt választottam hogy hipoalergén. Pontosabban nem is volt más választásom, próbálkoztam más alapozókkal de pattanásoktól kezdve viszketésen át ekcémáig mindent okoztak már az érzékeny bőrömnek. Ezzel viszont semmi problémám nem bántja a bőrömet. Viszont aki ezt az üveget kitalálta azt felpofoznám, nem baj hogy külön meg kell venni hozzá a pumpát csak legalább lehetne kapni de az eladó elmondása szerint nagyon ritkán érkezik 2-3 darab amit egyből elkapkodnak...hát ezzel se vagyok kisegítve. Mindenesetre ezért nem vonok le pontot mert maga az alapozó nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

SB

2014. február 12.

Nagyon jo alapozo.Jol fed,fent marad,nem zsirosit,nem fenylik at.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Nagyon jo alapozo.Jol fed,fent marad,nem zsirosit,nem fenylik at.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.