Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

ercsike76

2014. február 10.

Jó pár éve vettem belőle a Vanilla árnyalatot, ez elég sötét, inkább szolizott bőrre van de akkor ez maximálisan beleolvadt a saját színembe. Az állaga híg de építhető, a finishe nem matt, inkább szaténos, nekem kézzel applikálva volt a legszebb. Nálam tartós volt, nap végére is ugyanúgy nézett ki mint reggel, sőt bulizni is hordtam, azt is jól tolerálta. Nem tapasztaltam pirosodást, pattisodást, semmi irritációt, nagyon szerettem.
Aztán bejött a BB őrület és szegényt elhanyagoltam, nem vettem újra :-))) De szép emlékeim fűződnek hozzá, nálam tökéletesen működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Milka

2013. december 25.

természetesen az összhatás meg sem közelíti az általam korábban használt laser focus-ét, de azért nem rossz alapozó ez sem. szépen egységesíti a bőrszínt, / holott nálam van is dolga ebből a szempontból a rozáceám miatt / az én cream chamois árnyalatom teljesen beleolvad a bőröm színébe. a hivatalos oldal szerint enyhe a fedése, de szépen építhető közepesig, karikás szemnél, értágulatoknál korrektor használata szükséges a szép végeredményéért. nem maszkos, légiesen könnyű viselet. mattít, önmagában nem valami tartósan, púderrel viszont egészen sokáig bírja. az én problémás, érzékeny bőrömet nem bántja, örömmel látom, hogy lemosás után nem játszik lilás-vörösben a fejem, ami - sajnos - más alapozók esetében előfordult már. összességében nálam simán benne van a négy csillagos - így jónak nevezhető - kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 25.

ancsibancsi

2013. december 21.

Most értem életem azon korszakához, amikor inkább adok ki súlyos ezreket egy sminktermékért, mintsem károsító anyagot kenjek a bőrömre.
Így ez az első high end alapozóm. Jól körbejártam a témát a választás előtt, mindenképp Clinique-et szerettem volna, mert a korrektorjaiban nem csalódtam eddig.
Így a boltba a hölgyike ajánlatai közül ez tetszett a legjobban.
A T-zónában Bourjois Healthy Balance púderével fixálom, máshová nem rakok belőle. Nagyon szép, egészséges küllemet ad a bőrömnek. Nem teljesen matt, amit nem bánok, mert így természetes hatása van. Nem zsírosodik az orrom. Mikor másfajtát használtam, éreztem, hogy zsíros film képződött rajta, na de ezzel nem így van!
Irritációt nem okozott, a színe teljesen megfelel (Beige Chiffon).
Ja és nagyon tartós, nem tűnik el estére az arcomról, ugyanolyan állapotban van, mint reggel.
Eddig csupa ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Így a boltba a hölgyike ajánlatai közül ez tetszett a legjobban.
Irritációt nem okozott, a színe teljesen megfelel (Beige Chiffon).
Eddig csupa ötös!

aliz.111

2013. november 21.

Sokáig használtam és meg voltam elégedve vele, jól fed és sokáig elég, de tény hogy van jobb is (bár drágább). Én a világos árnyalathoz vettem egy sötétebbet is és nyaranta kevertem hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 21.

Villango

2013. október 2.

Nagy krémcserében vagyok épp ami az arcomat illeti, Apolka hatására. ;-) (Köszi!!!)
Úgy döntöttem alapozóból is prémium kategóriásat, de megfizethetőt veszek, így jutottam el az Aréna Plázás clinique üzletbe. A lány aki foglalkozott velem, nagyon nagyon aranyos és segítőkész volt, kaptam is 3 mintát tőle. Ez volt az egyik.
Per pill van mit takarni az arcbőrömön, de ez nincs mindig így, és reményeim szerint egyre kevésbé lesz majd.
Ez az alapozó sajnos nem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet, hisz egy fokkal sem jobb 1500 forintos társainál. :-/ Reggel még úgy ahogy tartotta magát, de 12:30-kor már sehol nem volt, lefolyt az arcomról. Mattit úgyahogy, és a színválasztéka is jó......de a tartóssága és a fedése az egy nulla. :-/ (írok a másik kettőhöz is......)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Myrkky

2013. szeptember 29.

Egy éve használom. Zsíros, pattanásos a bőröm, szerintem egész sokáig matt marad, persze rá púdert is használok, újabban Essence all about matt átlátszót. Nekem elég a fedése; minden alapozóhoz célszerú korrektort is használni. Ráadásul nagyon sokáig elég, szerintem még félig van a kis üvegcse, pedig nap mint nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Miliana

2013. szeptember 16.

Még a tavaszi ajándék neszeszerben volt egy 7 millis minta, két hónapig használgattam kb, szóval relatív sokáig elég lehet a nagy kiszerelés. Ez az alapozója a Clinique-nek számomra semmi extra. Alapból nem szeretem az ennyire folyékony cuccokat. A fedése minimális, bár tény, hogy szép bőrképet ad (még az árnyalat sem ütött el élesen a bőrszínemtől, pedig jóval sötétebb és sárgásabb mint amit én választanék). Nem mattít (ez nekem vesszőparipám sajnos :), holott elméletileg felszívja a felesleges olajat, ahonnan az szükséges. Nem pontozom le, de semmiképp nem ezt venném meg a Clinique-től, sokkal jobb termékeik is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

hnhenna

2013. augusztus 19.

Viszonylag sötétebb a bőrtónusom, sárgás beütéssel. Nemrég váltottam a L'Oreal Mat Morphose alapozójáról erre, mert valami szebb, nőiesebb (de nem full!!) fedésre vágytam. Medium fedésig fel lehet tornázni, de nekem alapvetően az egyenetlen bőrfelszín a legnagyobb gondom, arra tökéletes. Kombinált, néha és néhol rettenetesen száraz, a T vonalban pedig néha olajosabb a bőröm. Itt a krémmánián vadásztam és kutattam a számomra tökéletes alapozó után, és (köszönöm Nektek! :) ) sikerült megtalálni. Nagyon kevés kell belőle, nagyon könnyen el lehet oszlatni, az ujjaimat használom. Féltem a folyékony alapozótól, hogy mennyire fogja elnehezíteni a bőröm, vagy mennyire fog fényleni, mennyire lesz maszkos, de CSEPPET SEM. A végeredmény leheletvékony, finom, természetes és gyönyörű. A bőröm is nagyon szereti, olyan, mintha semmit nem viselnék, lélegzik, nem pattogzom ki sehol, és nem irritálja a szárazabb felületeket. A 05-ös Vanilla árnyalat az enyém, az egyetlen problémám, hogy lehet, hogy talán egyel világosabbat kellett volna venni - bár ez csak az én lúzerségem volt, mert este vásároltam meg. Nem volt már természetes fény csak a benti sárga világítás, amiben tökéletesnek tűnik az eredmény. Egyébként napfénynél sem narancssárgás, és nem maszkos egy cseppet sem, és valószínűleg csak engem zavar. Ezt viszont orvosoltam egy kétszer negyed órás szoláriummal, és máris tökéletesen passzol :) talán nem is gond, hogy nem világosabb, nyár jön, valószínűleg a világosabb már sápasztana. Én fölé használok egy nagyon kevés átlátszó púderréteget (Art Deco) , csak hogy tartósabb legyen, és tartós is. :)

Update: Majdnem fél éve használom, nem tudom megállapítani, hogy mennyi van az üvegben, de még mindig nagyon sok. Sőt: a bőröm bár különösebben eddig sem volt problémás, mintha még ritkábban jönnének ki pattanások, mitesszerek, és sokkal egyenletesebb a bőröm, makulátlanabb, alapozó nélkül is. Mintha külön jót is tenne ("gyógyítana", szépítene), és ezt egyébként a barátnőim is megjegyezték. Szerelem, egyre jobban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

lollypoppy

2013. július 31.

A kedvenc alapozóm. Nagyon jól fed, de nem maszkszerű a hatása, és viszonylag sokáig bírja is a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

mzs

2013. május 29.

Már vagy 8 éve használom ezt és tökéletesen elégedett vagyok vele. Könnyű a felvitele (én például a kozmetikusom tanácsára az ujjaimmal viszem fel, így nem szívja be a felét a szivacs) nagyszerűen takar, hidratál, mattít és felszívja a problémás területekről az olajosodást. Igazi természetes hatást kelt (ha szuper vékonyan tudjuk felvinni) tényleg csak egy kis üdeséget varázsol az arcunkra. Tetszik, hogy közben ápol is és én csak ősztől-tavaszig használom (mert a nyáron a napocska elvégzi a dolgát) így aztán több mint másfél évre is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.