Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

Zsuzsi23

2013. április 23.

Az oldalon olvasottak alapján megvásároltam a kreémt, de sajnos nekem nem vált be. Felvitel után viszket tőle a bőröm, egy-két óra múlva pedig erősen húzódik is. Az ajkak mentén és az orcákon konkrétan ki is szárította a bőrömet. A felvitele egyszerű, és egyébként tényleg egyenletes fedést nyújt, de viselni számomra több, mint kellemetlen. Bár jóllehet a bőröm nem teljesen zsíros típus, de a T vonal miatt azt hittem, jó lesz számomra. Sajnálom a kidobott pénzt érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Dorottya052119

2013. április 19.

Ez volt az első clinique alapozóm, és jobbra számítottam... zsíros, kombinált a T vonalban fénylő bőröm van sajnos...ez az alapozó már felkenéskor fénylik ezért púder mindenképpen kell hozzá, amivel szintén 1 óráig marad úgymond matt. Ilyen bőrtipusra mint az enyém amin patik is vannak nem ajánlom mert a fedése sem jó, korrektor mindenképp kell! Az egyetlen pozitívum hogy könyen felvihető, én kézzel szoktam az alapozókat és talán még az h önmagába nem okoz patikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

liviaraganyi

2013. április 8.

Nagyon jól fed, tartós, de nem maszkszerű, természetes hatású alapozó,sokáig használtam, de nekem kellett mindig rá a púder, kicsit ugyanis kifényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

baby0782

2013. április 6.

Egy szuper alapozó! Szépen fed és nagyon kevés elég belőle.
Hibátlan bőrszínt eredményez de nekem csillog a T-vonalban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Egy szuper alapozó! Szépen fed és nagyon kevés elég belőle.
Hibátlan bőrszínt eredményez de nekem csillog a T-vonalban.

Silene

2013. március 26.

Egy időben ezt használtam, és nagyon szerettem. Most is bármikor újravenném, de hát nem vagyok márkahű és sajnos vagy nem, de imádok kísérletezni, ki tudja mikor találok egy még ennél is jobbat? :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Rencsike02

2013. március 25.

Évek óta ezt használom.Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Évek óta ezt használom.Számomra tökéletes!

Bihter85

2013. március 19.

Ha Beren Saat ezt használja, az már egy ajánlólevél. :)
Imádom, tényleg igazodik a macerás bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Ha Beren Saat ezt használja, az már egy ajánlólevél. :)
Imádom, tényleg igazodik a macerás bőrhöz.

kisorso

2013. március 5.

Ez az egyetlen alapozó (pedig milliónyit kipróbáltam!), ami alatt nem viszket a bőröm, nem pirosodik be, egyszóval erre nem vagyok érzékeny. Emellett a hol zsíros, hol száraz bőrömet álpolja, tartósan, biztonságosan fedi. Nem csillog, nem folyik el, nem csíkoz az esetleges ráncokban, tökéletes. Egy minta 10 ml-es nude beige (34-es) árnyalatot 2 és fél évig használtam, annyira kevés kell belőle, igaz, én nem sminkelek napi szinten. Most majd beruházok egy újba, mert már nagyon kezd kifogyni a pici kis mintaüveg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Bebebuell

2013. március 4.

Kellemes , nem irritáló, valóban intelligens alapozó. Jár neki az 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Kellemes , nem irritáló, valóban intelligens alapozó. Jár neki az 5 csillag!!

bluepearl

2013. január 19.

Két éve, nyáron Ausztriában szereztem be akciósan. Álomalapozónak bizonyult, nagyon elégedett voltam vele: szupertartós, nem fénylett ki a bőröm, remekül fedett, lehetett rétegekben is felhordani úgy, hogy nem volt maszkszerű. Miután elfogyott, próbáltam MO-n ugyanazt az árnyalatot beszerezni, sajnos sikertelenül. Már nem emlékszem az árnyalat kódjára, de ezt sajna nem forgalmazták nálunk :( választottam ugyan egy hozzá közel lévő árnyalatot, de az már túl sötétnek bizonyult az arcomon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.