Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Rea96

2020. április 2.

Ajándékba kaptam kis termékminta kiszerelésben és nagyon gyorsan el is fogyott. Alapból szerintem semmi extra , mégis nagyon szeretem, mert a sminkemet gyönyörűen lehozta mindig és kellemesen tisztította az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

KezdoManias

2020. február 23.

Ezt, illetve a Sisley egy lemosóját kipróbálva jutottam a felismerésre, hogy az EL Gentle Eye Makeup Remover-e, amit minden karácsonyi bőröndben a gyarló kencefüggő után hajítanak, milyen jó termék.
Alapvetően persze ezzel is elégedett vagyok. Nekem is a 30 ml-esből van itthon, amit biztonsagi kupakkal.láttak el - először le kell nyomni, csak utána nyitható. A miertjét teljesen nem értem, viszont így tuti nem folyik ki, ha magammal cipelem valahová. Egyébként is nagyon szeretem az ilyen pici kiszereléseket, kipróbálasra, hurcolászásra tökéletes.
Ahol szuperül teljesitett: a fekete EL szemceruza lemosása, amivel kislányom cicabajuszt és orrot kanyarintott az arcomra farsang alkalmából:) Nem is akartam elhinni, szinte egy törléssel leszedte az egészet.
Ahol közepeske volt: a szememen, amikor egy vastagabbra szaladt Marc Jacobs ceruzás vonalat igyekeztem letörölni, rajta némi Lime Crime csillámos szemhéjpúderral. Több vattakoronggal sikerült csak eltávolítani a maradékot. Persze kérdés, más ennél hogy boldogult volna jobban...
Az állagát én igen szeretem: nem szárít, az olajos réteg sem zavar, úgyis átöblítem tiszta vízzel az arcom lemosás után. Nem csípi a szemem, persze ez elég minimum elvárás.
Hogy jobb-e, mint a Garnier kétfázisú olajos micis vize? Talán felhasználóbarátabb. Ami ketsegtelenül fontos szempont. Hogy jobban teljesít-e ennél az EL lemosó? Nálam mindenképp.
Ár-értek arányban valahol gyenge 4 körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Ár-értek arányban valahol gyenge 4 körül.

jdtntl

2020. január 4.

Korábban használtam, nagyon jó termék, bármilyen sminket gond nélkül leszed és egyáltalán nem irritál, viszont ár-érték arányban nem az igazi, mert elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

duchess_g

2019. december 4.

Ajándékba kaptam, és megörültem neki, mert jókat hallottam róla. Nekem nem jött be ez az olajos formula. A szememet irritálta plusz a kontaktlencsések jól ismerik a szenvedést, amit egy olajos termék tud okozni (még akár másnap reggel is...). Az arcbőrömön használva úgy éreztem, hogy azonnal le kell mosnom az olajos réteget valami mással, és réteget hagyott még így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Pocok7

2019. október 11.

Egy csomagban jutottam hozzá, nem is igazán mozgatott meg a termék csak a csomagban lévő hidratáló miatt vettem meg, mert így kb ugyan annyiba került. Itthon ki is próbáltam aznap este és nem hittem a szememnek milyen gyorsan távolítja el a sminkem. Azonnal beleszerettem. Az olajos állag nekem nagyon bejött és elég csak vízzel leöblíteni utána az arcot. Puha bőr, nem szárít, nem okoz pattanásokat. Minden sminket leszed pillanatok alatt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

prkarolina

2019. szeptember 27.

Igaz csak szempilla spirált szoktam használni és korrektort a szemem alá, de volt olyan lemosó ami irritálta a szemem. Ezzel elég könnyen lejött minden, nem irritálta a szemem, és utána még jól is esik az olajos érzés, arra gondolok, hogy táplálja a fáradt szem alatti bőröm.
Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

technodiva

2019. szeptember 20.

Nem vált be, számomra túlságosan olajos az állaga. Nem esik jól a bőrömnek, csípi a szememet is és ráadásul nem is tisztít alaposan. Utána megmostam az arcom lemosóval és nehezen jött le a termék az olajossága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

makosbejgli18

2019. július 20.

2 db kis mintám volt belőlle - az én szemeimet nem irritálta, sőt mintha a pilláim és a szemhéjam örülne, hogy egy kis olajos ápolást kapnak. Negatívuma, hogy hamar fogy, a vattakorong csak szippantja magába, így a teljes kiszerelés nem tudom meddig tarthat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Blenheim

2019. április 13.

A termek maga nagyon jó. Konnyen leszedi a sminket es nem csipi a szemet. Osszehasonlitva mas olajos lemosokkal az osszetevoi is jonak mondhatoak. !!!!!!!DE! Keptelen vagyok meg a sokadik probalkozas ellenere en sem, es mar jo par ember sem kinyitni akiket megkerek. Neha nekem sikerul fel ora utan miutan beleallt a kezembe a muanyag eles fedo (igen tudom h biztonsagi kupak de a legrosszabb kiadasban). Pont ezert 8000ft teljes penzkidobas.. mullerben vettem, ott tobbszor is kiprobaltam. Konnyen lejott a teteje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

clara12

2019. február 6.

Hatalmas csalódás. Évek óta olajos sminklemosót használok és sokkal rosszabbul teljesít azokhoz képest. 1. Nehezen szedi le a szempillaspirált, amit az olajos lemosó gond nélkül lehoz. 2. Nem elegyedik vízzel, mint az olajos lemosók és második (géles) lemosóval sem könnyű leszedni a maradékát. 3. Túlárazott! (főleg a teljesítményhez képest)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.