Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Clinique Take The Day Off Sminklemosó luxusminta, 30ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Blackxentric

2020. június 27.

Kis kiszerelésem van belőle. Szépen eltávolítja a szemsminket. Egyszerű és jól működő termék. Nagy kiszerelésben viszont nem fogom beszerezni. Olcsóbban is lehet venni olyat ami ezt tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Virvatuli

2020. június 21.

Nekem is kis kiszerelésem van, magamtól nem vettem volna meg, mert nem szeretem a kétfázisú lemosókat. A szemfestékemet szedem le vele, és tulajdonképpen nagyon jól működik, gyengéd, nem kell dörzsölni, és mindent leold pillanatok alatt, de továbbra sem szerettem meg a műfajt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 21.

mujerconfused

2020. április 30.

Egyáltalán nem csípi a szemet és gyorsan leszedi még a vízálló sminket is, nem kell annyit dörzsölgetni a szememet. Én is a csomagokhoz ajándékba adott miniket fogyasztom, de gondolkozom egy teljes kiszerelésen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Baboo

2020. április 11.

Két kis kiszerelésűt fogyasztottam el belőle, mielőtt megvettem a teljes méretűt. Nekem nagyon bejött, kontaktlencsét viselek és mégse irritálja a szemem. (Ellentétben a balea kétfázisú lemosójával, amitől még másnap is fáj. ) Tökéletesen eltávolít mindent. Én szeretem, hogy olajos, könnyebben leszedi a vízálló spirált és a mac rúzsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Rea96

2020. április 2.

Ajándékba kaptam kis termékminta kiszerelésben és nagyon gyorsan el is fogyott. Alapból szerintem semmi extra , mégis nagyon szeretem, mert a sminkemet gyönyörűen lehozta mindig és kellemesen tisztította az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

KezdoManias

2020. február 23.

Ezt, illetve a Sisley egy lemosóját kipróbálva jutottam a felismerésre, hogy az EL Gentle Eye Makeup Remover-e, amit minden karácsonyi bőröndben a gyarló kencefüggő után hajítanak, milyen jó termék.
Alapvetően persze ezzel is elégedett vagyok. Nekem is a 30 ml-esből van itthon, amit biztonsagi kupakkal.láttak el - először le kell nyomni, csak utána nyitható. A miertjét teljesen nem értem, viszont így tuti nem folyik ki, ha magammal cipelem valahová. Egyébként is nagyon szeretem az ilyen pici kiszereléseket, kipróbálasra, hurcolászásra tökéletes.
Ahol szuperül teljesitett: a fekete EL szemceruza lemosása, amivel kislányom cicabajuszt és orrot kanyarintott az arcomra farsang alkalmából:) Nem is akartam elhinni, szinte egy törléssel leszedte az egészet.
Ahol közepeske volt: a szememen, amikor egy vastagabbra szaladt Marc Jacobs ceruzás vonalat igyekeztem letörölni, rajta némi Lime Crime csillámos szemhéjpúderral. Több vattakoronggal sikerült csak eltávolítani a maradékot. Persze kérdés, más ennél hogy boldogult volna jobban...
Az állagát én igen szeretem: nem szárít, az olajos réteg sem zavar, úgyis átöblítem tiszta vízzel az arcom lemosás után. Nem csípi a szemem, persze ez elég minimum elvárás.
Hogy jobb-e, mint a Garnier kétfázisú olajos micis vize? Talán felhasználóbarátabb. Ami ketsegtelenül fontos szempont. Hogy jobban teljesít-e ennél az EL lemosó? Nálam mindenképp.
Ár-értek arányban valahol gyenge 4 körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Ár-értek arányban valahol gyenge 4 körül.

jdtntl

2020. január 4.

Korábban használtam, nagyon jó termék, bármilyen sminket gond nélkül leszed és egyáltalán nem irritál, viszont ár-érték arányban nem az igazi, mert elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

duchess_g

2019. december 4.

Ajándékba kaptam, és megörültem neki, mert jókat hallottam róla. Nekem nem jött be ez az olajos formula. A szememet irritálta plusz a kontaktlencsések jól ismerik a szenvedést, amit egy olajos termék tud okozni (még akár másnap reggel is...). Az arcbőrömön használva úgy éreztem, hogy azonnal le kell mosnom az olajos réteget valami mással, és réteget hagyott még így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Pocok7

2019. október 11.

Egy csomagban jutottam hozzá, nem is igazán mozgatott meg a termék csak a csomagban lévő hidratáló miatt vettem meg, mert így kb ugyan annyiba került. Itthon ki is próbáltam aznap este és nem hittem a szememnek milyen gyorsan távolítja el a sminkem. Azonnal beleszerettem. Az olajos állag nekem nagyon bejött és elég csak vízzel leöblíteni utána az arcot. Puha bőr, nem szárít, nem okoz pattanásokat. Minden sminket leszed pillanatok alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

prkarolina

2019. szeptember 27.

Igaz csak szempilla spirált szoktam használni és korrektort a szemem alá, de volt olyan lemosó ami irritálta a szemem. Ezzel elég könnyen lejött minden, nem irritálta a szemem, és utána még jól is esik az olajos érzés, arra gondolok, hogy táplálja a fáradt szem alatti bőröm.
Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Tartós matt rúzst is könnyedén leszedte.
Nincs illata.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.