Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: PolgarSzilvi, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szem és száj sminklemosó, tartós/vízálló szem és száj smink eltávolítására.

• Azonnal eltávolítja a sminket a szemhéjakról, szempillákról és az ajkakról
  • Szuper-gyengéd tisztítást biztosí a szem és az ajkak területén
  • Gyengéd, irritáció mentes formula
  • A bőr tökéletesen tiszta és kényelmes lesz
  • Szemész által tesztelt
  • Tökéletes a kontaktlencse viselők számára

Ár: 2500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1500 , Eladó: bdavis
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Ózd, fizetés: posta
Moncsicsi

2012. április 24.

Nekem sajnos nem vált be, piros pöttyök jelentek meg a bőrömön (ez az egyetlen clinique termék, amitől kijött az allergiám).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 24.

PolgarSzilvi

2012. március 3.

Egy minta után muszáj volt beszerezni egy nagyobbat belőle, szuper ez a lemosó! Miután más lemosóval lemosom, plusz még krémes vattával áttörlöm a szememet, és teljesen tisztának látszik a bőröm, evvel áttörölve még mindig tud lehozni egy kis láthatatlan maradék festéket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 3.

reny

2012. február 24.

a szempillaspirálhoz szoktam kapni pici kiszerelésben,és nagyon szeretem.méd a durva sminket is könnyedén eltávolítja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

horzso

2012. január 25.

Egy mintát használtam el belőle. Gazdaságos, kevés lemosó is leszedi a szemről a sminket. Szeretem a kétfázisú lemosókat, szerintem ezek a leghatékonyabbak. Nem irritált, kicsit olajos érzést hagy maga után, de mivel száraz a bőröm, ez még jól is jött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 25.

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Peg-4 Dilaurate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.