Coach

Ár:   12 800 Ft, 22 700 Ft és 30 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   12 800 Ft, 22 700 Ft és 30 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: citrusok, ananász, rózsabors

Szívjegyek: tearózsa, arab jázmin, gardénia

Alapjegyek: pacsuli, fás jegyek, pézsma

Coach Floral EDP fújós
Ár: 1500 ft plusz posta , Eladó: elinor666
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --

Vaslady

2018. július 17.

Az üveg nagyon aranyos,szép,jól kidolgozott.
Nekem mintám van ebből az illatból,amit egy parfümériában,a vásárlásomhoz kaptam.
Rajtam virágos illat,citrusos is,tavaszra nyárra tökéletes választás.
Tartóssága elég jó,5-6 óra,és árban is baráti.
De,mégsem érzek késztetést,hogy megvegyem.
Mégsem teljesen az én izlésem.
Ettől függetlenül jó kis illat,szóval küldöm is neki az erős 4 csillagot :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Az üveg nagyon aranyos,szép,jól kidolgozott.
Rajtam virágos illat,citrusos is,tavaszra nyárra tökéletes választás.
Tartóssága elég jó,5-6 óra,és árban is baráti.
De,mégsem érzek késztetést,hogy megvegyem.
Mégsem teljesen az én izlésem.
Ettől függetlenül jó kis illat,szóval küldöm is neki az erős 4 csillagot :).

Scara

2018. július 6.

Megláttam a polcon és nagyon megörültem, mert imádom a tavaszi-nyári virágos illatokat. A sok pozitív vélemény alapján a papír helyett egyből magamra fújtam. Ajjjjajjjj nem kellett volna. Rajtam ez egy az egyben a régi AVON Wink parfüm. :( :( Alig vártam, hogy visszaérjek az irodába és lemossam magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Julianna777

2018. július 5.

Nemrég fogytak ki a parfümjeim, így ma indultam parfümvásárló körútra. Szerettem volna valami újat kipróbálni az Azzaro-Mademoiselle és a Women'secret Candy parfümök után, ugyanakkor maradni a virágos-gyümölcsös vonal mellett. A Coach Floral és a Versace Bright Crystal parfümök között vacilláltam, mégis az előbbi mellett döntöttem. Sokkal erőteljesebb, töményebb virágos illata van, órák múltán is érezni lehet az aromát. Kifújáskor a citrus-bazsarózsa-ananász kombináció miatt nagyon édeskésnek, már-már fullasztónak tűnhet, de fél-egy óra múlva előjön a többi illat is, ami már sokkal konszolidáltabb, mégis játékos, kedves, szeretnivaló. Én mindenképp ajánlanám mind az illata, mind a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Asianlover

2018. április 6.

Alapvetően az üvege hívta fel magára a figyelmet, szerintem nagyon szép, meg jópofa ez a virág rajta. Ízléses. Így, hát levettem a polcról annak ellenére, hogy a Coach is tipikusan egy olyan márka, aki nem nekem gyárt. Nem az én ízlésem, de egy elég korrekt, édes virágos illat, kíváló tartóssággal. Szóval megérdemel egy erős négyest.
Az indulás számomra olyan kommersz virágos, amit nem szeretek. Utána jött fél óra meglepetés, csupa vidám gyümölcs. Már kezdtem megörülni... aztán visszatért ez az erős, édes virágillat. Én erről mindig az ilyen "kedves" lányokra asszociálok... (amúgy én is kedves vagyok szerintem, csak inkább karakán és szarkasztikus, nem az a közmegegyezéses simulékony alkat :D). Nem mondom, hogy kellemetlen, csak nem én vagyok. 8-10 óra hosszan is éreztem, ilyen téren is pozitív csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.