Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Energiával tölti fel és vitalizálja az arcot. Magas antioxidáns tartalmú készítmény, ami gátolja az öregedés jeleit. Organikus arckrém, ami kizárólag ehető minőségű anyagokból áll és előállítása során semmilyen kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik.

magnolia

2018. szeptember 13.

Esténként használom, nagyon kellemes érzést ad a felkenés után, és reggelre puha az arcbőröm. Az illatát is imádom. Az ára elég borsos, így csak akkor veszem meg, ha legalább 30-40% kedvezménnyel tudok hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Anna97

2018. július 26.

Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Csodaszer!

Berta24

2018. július 4.

Kb fél éve használom mint egy fajta hidratálókrémet.
Az összetevők és az üvegcse miatt vettem meg.
Miután reggel 'leradírozom' az arcom, ebből a szérumból cseppentek párat a tenyerembe és masszírozom bele a bőrömbe, főleg a T vonal mentén.
Elég sokat kell várnom hogy rendesen beszívódjon, de látszólag a szárazabb részeket feltölti és hidratálja.
Viszont szerintem hosszútávon a kókuszolaj nem tesz jót az én bőrömnek, és több pattanást véltem felfedezni amikor naponta használom.
Utolsó cseppeknél járok, de nem fogom újravenni. Viszont az üveget újra tudom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Kb fél éve használom mint egy fajta hidratálókrémet.
Az összetevők és az üvegcse miatt vettem meg.

nyufi

2018. április 18.

A bőrömet is meg kellett ismernem, hogy használni tudjam, azóta elválaszthatatlan társak vagyunk. Száraz, vízhiányos a bőröm, de ciklus végén hajlamosabb a pattanásokra. Ezért én a ciklus legelején majd' fél pipettányit használok 2-3 naponta esténként, és aztán a ciklus vége felé közeledve folyamatosan csökkentem az adagot, hogy a bőröm automatikus változásai és a külső "beavatkozások" párhuzamban legyenek. Így minden oké, soha nem érzem tőle sem zsírosnak sem száraznak a bőrömet, egyszerűen pont tökéletessé vált. Korábban apró göböcskék voltak a homlokomon, mindent kentem már rá, hogy jó legyen és kozmetikushoz is fordultam de újra kialakultak. Az üvegcse picike, de még nem tudom mikor fog elfogyni, már 2 hónapja használom és tünetmentes vagyok hála az arcszérumnak! Újra fogom venni az egészen biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Mishto

2018. április 10.

Arcolaj mániás vagyok. A bőröm extra száraz és vízhiányos. Az összes közül amot próbáltam ezt szwretem a legjobban. Az illata nem a legjobb, de más negativumot nem tudok mondani. Este szoktam használni egy pipettányot (tudom rengeteg, de nekem felveszi az bőröm). Reggelre puha egeszséges arccal ébredek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

KataMayaNagy

2018. március 24.

Nekem tetszik az illata, szépen beszívja a bőröm. 3 hete használom, minden másnap,nem akarom,h nagyon eltömítse a pórusokat, és látványosan szebb lett a bőröm. Nagyon tetszenek a coconutoil termékek, a természetes összetevők. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

evatakacs

2018. március 20.

Nem tetszett az illata, de belecseppentettem egy-két csepp citromfű olajat. Nekem szépen kitisztította a bőrömet a pattanásoktól. Viszont ezzel a sarkvidéki idővel kombinálva ( nem akarom a krémet hibáztatni) nagyon száraz lett a bőröm .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

zsofiab

2018. március 8.

Ajandekba kaptam egy nyeremenyjatek soran, hasznalata soran nem tapasztaltam kulonosebb javulast az arcomon, nem igazan szeretem mert tul zsiros marad a borom utana, emiatt zsiros borre valo kremet hasznalok utana. Az illatat nagyon nem szeretem, nem azert mert nagyon termeszetes szaga van, azokat altalaban szeretem, nem tudom meghatarozni, hogy milyen illatu, de nem jon be. Remelem lesz eleg turelmem elhasznalni, mert altalaban mindent elhasznalok amit megveszek vagy kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

martina0418

2018. február 22.

3 hete használom, általában csak esténként, az arclemosó olaj után. Nekem sokat segített a bőrömön, hidratálja, ugyanakkor nem tömíti el a pórusokat. Az eddigi leggyorsabban beszívódó olaj, amit valaha kipróbáltam. Állandó használó leszek ezentúl!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

CeCeDrake

2017. november 19.

4 napig használtam, durván eltömíti a pórusokat. Ahogy az összes termékük 😔 Senkinek nem ajánlom, többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol