Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Energiával tölti fel és vitalizálja az arcot. Magas antioxidáns tartalmú készítmény, ami gátolja az öregedés jeleit. Organikus arckrém, ami kizárólag ehető minőségű anyagokból áll és előállítása során semmilyen kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik.

Pirkko

2017. november 18.

Tetszik az edible quality ötlet, de nem vettem észre különösebb hatását sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Tetszik az edible quality ötlet, de nem vettem észre különösebb hatását sajnos.

Katie

2017. október 28.

Alapból nem használok ilyesmit, de kaptam egyet ajándékba, úgyhogy most teszek vele egy próbát. Bolti almás pitére emlékeztet az illata. 3-4 naponta szoktam használni, nem rég kezdtem, és egyelőre még semmiféle hatást nem tapasztaltam. Most épp arckrém helyett használom, de ha találok jó arckrémet vagy kapok valami termékmintát, akkor megpróbálkozom majd azzal, hogy ahhoz keverek hozzá egy-egy cseppet és úgy kenem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Chayenne

2017. július 27.

Én már a másodikat használom és nekem nagyon bejön. Az illata elsőre furi volt, de hamar megszoktam, most már inkább kellemesnek hat, mit büdösnek.
Az én bőrömre nagyon jó hatással van, igaz nem szabad sokat tenni (csak egy csepp a pipettával) és jól be kell masszírozni. Így legalább nem marad el az arcmasszírozás...
Én krém alá használom, meg kell várni, míg teljesen beszívódik és így nem marad zsíros hatása. Nálam pont egyensúlyban tartja a bőröm zsír és vízháztartását (nedves kézzel szoktam bemasszírozni).
Én egyszerűen imádom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Én egyszerűen imádom :-)

szilvasitimea

2017. április 28.

Elsőre nagyon kellemesnek tűnt, éjszakára tettem fel az arcomra. Aztán gyanússá volt, hogy pattanásaim lettek, pedig nagyon ritkán szokott lenni. Próbaképp másnap reggel megfigyeltem és igen, ettől lett egy újabb pattanásom is. Nagyon sajnálom, mert imádom a természetes kozmetikumokat, de sajnos ez nem az én bőrömhöz való :( .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

zavive

2017. március 22.

Csomagban vette 2 ajakápolóval meg a sminklemosójával, akciósan 4990 Ft-ért. Nagyon jól tudom, hogy a kókuszolaj komedogén, de egy próbát megér...gondoltam. Hát, nem is tudom...hiába a szép összetevőlista, nekem személy szerint nem jött be, irgalmatlanul tömíti a pórusaimat. Ez van. Ajándék lesz belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Trekaa

2017. március 18.

Az árát tekintve kicsit..túlárazott, de megvettem mert az üzletben a csaj aki ajánlotta, mondta, hogy ő már vagy 1 éve használja és hiába kicsi a kiszerelés, de nagyon sokáig elég. Hát, nem is tudom, kb 2 hete vettem, de érzékelhető már, hogy fogy az üvegből.
Az illata nekem nem kifejezetten büdös, mert mondta is az eladó, hogy a búzacsíraolaj miatt ilyen illatú.
A tudat , hogy natúr kozmetikum megnyugtató, hogy nem káros anyagokat kenek az arcomra, de sokkal puhább nem lett a bőröm. Kicsit talán szárazabb is.
Biztos nem fogom újravenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Biztos nem fogom újravenni

kismadár

2017. február 22.

Szerintem kicsit túlárazott termék. Valamennyire hidratál és feltölti a bőrt, de semmi extra. Kicsi a mennyisége és ahhoz képest nagyon drága. Inkább teszek még hozzá, és veszek egy komoly, valóban hatásos szérumot. Sajnos ezek az egyszerű növényi olajak egyáltalán nem tudnak annyit, mint amekkora hype van körülöttük. Nem lett tőle szebb a bőröm, maximum csak annyi, hogyha nagyon száraz volt, akkor egy kis extra hidratálásra jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Erina

2016. július 18.

Pixiboxban jutottam hozzá, az ilata kicsit fura, de azért elhasználtam, mert jó volt a bőrömnek, de nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

kjudit1201

2016. április 14.

Nagyon klassz szérum, hamar elhasználtam. Esténként alkalmaztam és reggelre mindig nagyon kellemes, kisimult bőrrel ébredtem. A kiszerelés is kifejezetten jó, mert a kis csepegtetővel jól lehet adagolni a szérumot. Negyven felett is szuperül helyt álló termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

runixo

2016. február 19.

Csak nekem büdi ez az olaj? Az illatát leszámítva egyébként nem rossz, de még csak kétszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol