Colgate

Ár:   296 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 296 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 296 Ft

Természetes gyógynövényeket, citromkivonatot és szódabikarbónát tartalmaz, amely segít kíméletesen eltávolítani a fogelszíneződéseket.

Ár: 296 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
fannc22

2015. március 11.

Nagyon szeretem az ízét, nem annyira erőszakos mentolos. Az ára pedig nagyon jó szerintem. Én 290 ft-ért vásároltam akciósan, de teljes áron is max. 350 ft lehet. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

haloittbarbi

2014. február 25.

Én kifejezettem Colgate párti vagyok, most próbáltam ki ezt a fajtát, de elfogulatlanul mondhatom hogy nagyon tetszik! Az íze is kellemes és mintha fehérítene is!:)

Az áráról meg annyit hogy szerintem ez egy kifejezetten olcsó fogkrém, mivel 75ml és körülbelül 270 és 350 forint között mozog! A Rossmannban és a Tescoban is az egyik legolcsóbb fogkrémnek számít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

stella06

2013. december 19.

A torkom nem bírja a mentolos fogkrémeket; a gyógynövényesekkel egyelőre nem volt baj, ezért mindig ilyen ízesítésűt szoktam vásárolni, különböző márkáktól. Ez a típus drága, kis kiszerelésű és elég jó - sajnos, mert így általában nem veszem meg. Jól habzik, kellemes ízű, szerintem átlagos tisztító hatással. Állandóan fogat mosóknak csak az ára miatt nem ajánlom.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

szalmonik

2013. november 20.

Az egyik kedvenc fogkrémem. Imádom a herbál fogkrémeket, csak ilyeneket használok. Ennek tetszett legjobban az íze, meg vagyok elégedve a tisztító hatásával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

agi.greendaygirl

2013. március 1.

szeretem a colgate fogkrémeket, ez is tetszett, nem kifejezetten fehérített, de az elszíneződések ellen valamennyire védett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

bandita

2012. május 8.

Gyakran használtam ezt a fogkrémet, finom ízű, kellemesen, nem túl erősen habzott. Szerettem. Plusz fehérítést nem tapasztaltam, de ezt eddig még semmilyen általam használt fogkrémnél sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 8.

phoenix

2012. április 1.

Éveken át (min. 5) használtam ezt a fogkrémet, meg voltam vele elégedve, szerettem az ízét is. Többen kérdezték, hogy milyen fogkrémet használok, hogy ilyen szép fehérek a fogaim :) (bár ezt nem tulajdonítanám a fokrémnek, sokkal inkább a szerencsés géneknek és a fogápolásnak).
Volt egy ínygyulladásom, akkor váltottam paradontaxra helyette, azóta váltogatom a fogkrémeimet. Lehet, hogy megint visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

gerbaud

2012. március 7.

Imádtam az ízét, és személy szerint a fehérítő hatásával is meg voltam elégedve. Nem szoktam fehérítős fogkrémeket venni, mert félek, hogy tönkreteszik a fogzománcot, de egy kis szódabikarbóna belefér. Nekem ennyi fehérítés bőven elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Catti

2012. március 5.

A gyógynövényes vonulatot jól viszi, a fehérítőt kevésbé. Ettől függetlenül még mostanában is előfordul, hogy újravesszük. Az íze nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Halfway

2012. március 5.

Nem rossz fogrém, bár én fehérítő hatást nem vettem észre. Az íze kellemes, nem túl erős,de azért jobban szeretem a természetesebb fogkrémeket.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.