Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. május 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Hűsítő kristályokat tartalmaz. Erős mentolos ízzel.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Hosszú ideje használom, mivel nagyon tetszik az íze/illata. Sok fogkrémhez viszonyítva ez nem szárítja ki a számat annyira, hogy azonnali 2 liter víz bevitelét érezném szükségesnek. Szerintem a fogakat is szépen tisztítja, és ínyvérzésem sincs mióta használom, bár nem tudom, hogy ennek köszönhető e, de kb. azóta javult a helyzet, mióta ezt használom. A colgate többi kristályos fogkrémjét is próbáltam, mindre ezt tudnám elmondani, viszont ez a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Vivi92

2016. március 10.

Teljesen jó. :) Engem nem zavarnak a kristályok, nem is nagyon veszem észre őket. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

franny

2015. november 26.

Ha fogkrémről van szó, csak is extra erős mentolos lehet, mert imádom ahogy hűti a számat és a fogaimat. A Colgate minden tekintetben übereli az eddigi fogkrémeimet, csak ezt használom már hónapok óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Klau7

2015. augusztus 11.

Szeretem a mentolos fogkrémeket mert általában van tőlük egy plusz érzésem, jól végzi a dolgát, az ára is rendben van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

rizspufi

2015. július 16.

Erősen mentolos, amit nagyon szeretek, jó sokáig is tart, friss leheletem lesz tőle. Jól tisztít, jól habzik, tetszik az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

JudithBeauty

2015. május 28.

Jó erős mentol hatása van, ami sokáig tart. A kristályok kicsit zavaróak, de hozzá lehet szokni. A habzása megfelelő és tisztít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

siss

2014. augusztus 18.

Egy tubus ActiClean után vettem meg ezt,de nem igazán vált be.Egészen jó íze van,de mivel ez csak zselés,úgy érzem nem tisztít olyan jól.Íze az Orbit mentolos rágóra hasonlít.Lepasszoltam másnak és visszatértem az ActiCleanre.Azt jobban szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

zsofia93

2014. augusztus 12.

Én is sokszor használtam már ezt a fogkrémet, jelenleg is ezt használom, nagyon jól habzik, jó mentolos, jól tisztít, semmi rosszat nem tudok róla mondani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 12.

kismadár

2014. április 17.

Én is azt tudom mondani, amit az előttem szóló: általános fogkrém. Jól tisztít, jól habzik, kellemes az íze, friss leheletet biztosít. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, de nem életem fogkrémje. Az árát maximálisan megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

gyovai890

2013. október 16.

Átlagos fogkrém ez is! Tisztít, jól habzik és kellemes friss leheletet biztosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin

Sorbitol h 1 1