Colgate

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• fehéríti a fogakat
  • eltávolítja a fogkövet és a foglepedéket
  • frissíti a leheletet

Candy21

2019. október 13.

Nem rossz termék nem bántja a fogínyem nem lettek tőke érzékenyek a fogaim. Az elején fura volt a fekete szín de mára már megszoktam. Lehetne kicsit mentolosabb nekem túl enyhe az íze. Valamennyit fehérített a fogaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Babooca

2019. augusztus 21.

1 hete használom körülbelül. Nagyon megszerettem. Féltem, hogy a fekete színe majd összefogja a mosdókagylót, ahogyan azt már egyszer megjártam az Optic változattal, de szerencsére nem így történt. Nem bántja a fogaimat, egyre fehérebbek napról napra. A luminous mellett a második kedvencem lett, szerintem szuper fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.