Colgate

Ár:   1006 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Az elszíneződések hatékony eltávolítása az 1 hét alatt 1 árnyalattal fehérebb fogakért.

Ár: 992 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
kalmaniki

2016. február 6.

Elègedett vagyok ezzel a fogkrèmmel. Kíváncsiságból, na ès persze a fogfehèrítő hatása miatt vettem meg. Kb. 1 hónapja használom ès valóban fehèrebbnek látom a fogaimat, igaz a használata előtt sem voltak sárgák a fogaim (nem dohányzom, nem kávèzom csak teázni szoktam), de most sokkal szebbek. Kissè drága, de nem fogy gyorsan, így sokáig elèg. Egyedül az erős mentolossága zavar, szinte marja a számat, viszont extrafriss leheletet biztosít cserèbe. Ha elfogy valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Lina14

2015. november 28.

Átlagos fogkrém, alig fehérít, és nem marad sokáig friss érzetű a szám használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

rizspufi

2015. július 30.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, bár nem mindig ezt használom. Mindig váltogatom a fogkrémeim, és néha visszatérek hozzá. Mentolos, jól tisztít, friss leheletet ad, szépen fehérít. Senki ne várja tőle az első alkalom után, hogy egyből kifehéríti a fogát. Főleg ha kávézol, cigizel, teázol meg ilyenek. Ezek mellett semmilyen hatása nem lesz. Talán a tea még belefér. Fehérít, de csak mértékkel, logikusan nem lesznek ragyogóan hófehérek a fogaid... Ettől függetlenül nekem nagyon bevált, napi két alkalommal használom, és látszik is az eredmény, szépen fehéríti a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

danna113

2015. március 27.

Nagyon, nagyon de nagyon mérges vagyok erre a fogkrémre. A teljes ára elég drága,de nem túl elszíneződött fogaimon szépen fehérített, DE (és ez egy rettenetesen nagy de) fél év használat alatt annyira nem ápolta a fogaimat, hogy megjelent rajtuk egy lyuk. Hozzátenném, hogy eddig soha de soha nem volt lyukas fogam. Emiatt hiába a jó fehérítőképesség, nálam így nem csak hogy egy csillagot fog kapni, de senkinek sem ajánlanám hosszabb távú használatra, amennyiben egészséges fogakat szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

b.lanka

2014. október 20.

Nem tpasztaltam semmi különöset...mentolosnak elég mentolos. Átlagos fogkrém

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

Nem tpasztaltam semmi különöset...mentolosnak elég mentolos. Átlagos fogkrém

HyperBunny

2014. október 3.

Részemről nem vettem észre hihetetlen fehéredést a fogaimon, pedig elég sok kávét iszok. Persze azt senki ne várja, hogy akár az eredeti színig visszafehérít, pláne azon túl. :D De ha már ennyit elkérnek érte, valami halovány változást szeretnék észrevenni, nem csak képzelni.
Alapvetően szép kék és csillog, engem a csillag formás colgate fogkrémre emlékeztet még gyerekkoromból. De ízre túl gyenge és fogmosás után 5 perccel egyszerűen semmi mentolosságot nem érzek, ilyet még nem tapasztaltam. O_o
Alapvetően teszi a dolgát, nem árt, nem használ, de ár-érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

SzandrASD

2014. június 30.

Már az 1. fogmosásnál látszik,h. szépen fehérít,nem mar,teljesen megvagyok vele elégedve! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 30.

butterfly.6927

2014. május 23.

Hatásos fogkrém, viszont a számat kimarta. Egyelőre szüneteltetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Hatásos fogkrém, viszont a számat kimarta. Egyelőre szüneteltetem.

Rencsike02

2014. május 7.

Napok óta bevan dagadva az ínyem ettől a fogkrémtől.Szépen fehérít,de inkább hanyagolom,mert ennyit nem ér.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

chanelbaby

2014. április 19.

Imádom ezt a fogkrémet, próbáltam a simát és a zöldet is belőle de nekem valamiért ez tetszett a legjobban. Tisztít rendesen és tényleg fehéríti a fogaim, sajnos a sok kávé-cigi nem tesz nekik jót de ez csodákra képes. Nyilván nem ér annyit mint egy fogfehérítés, de amióta ezt használom sokkal ritkábban kell járnom mert sokáig szépek a fogaim:) Egyébként olvastam hogy sokaknak érzékennyé tette a fogait, szerencsére én nem tapasztaltam ilyen pedig már június-július óta kizárólag csak őket használom.Gondolom ez egyén függő. Hogy meddig tart a hatása azt nem tudom mert ezt használom egy ideje reggel-este de valószínű hogy nem lenne tartós ha abba hagynám. Most kijött egy újabb verzióban is (Luminous), már ott vár a fürdőszobámban, remélem nem csalódok benne sem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1