Best of Beauty 2019

Colgate

Ár:   1006 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Az elszíneződések hatékony eltávolítása az 1 hét alatt 1 árnyalattal fehérebb fogakért.

Ár: 992 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Slugclubpride

2014. április 16.

Az elején gyönyörűen, láthatóan fehérítette a fogaimat. Mostanában mintha picit visszaesett volna a hatékonysága, de lehet, hogy csak azért, mert mostanában többet iszok teát, kávét, kólát stb. A fogaim nem lettek érzékenyebbek, nem lett bajuk. Nem rossz, de nem is a csúcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 16.

Ms.Cat

2014. január 30.

Elhasználtam egy egész tubust és nagy változást nem tapasztaltam eddig. Kicsit tényleg fehérít, de ahogy Heli is említette, nem tartósan. Akciósan vettem 780ft- ért, igaz így is sokaltam, mert ennyi erővel sensodyne fogkrémet is vehettem volna, amit az érzékeny fogamra szoktam használni. Lehet veszek még, mert láttam 580ft-ért akció mentesen, de lehet lemondok róla. Legszívesebben 2,5 pontot adnék, de mivel nem lehet adok neki 3-at.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 30.

sabrirory

2014. január 6.

Ő az én halálom. Az enyémet megértem elhasználni, de most a barátom rám sózta a sajátját is.... Borzasztó érzékennyé tette a fogaimat, nem fehérített egy icipici árnyalatnyit sem és drága is... Soha, soha,soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 6.

Heli

2013. december 22.

Jól tisztít, tényleg valamennyit fehérít, de nem tartósan. Nekem ínygyulladást is okozott, úgyhogy kuka...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

eszticica

2013. december 20.

IMÁDOM!!!! Kifehéritette a fogaimat. Nem tul erős az ize. Friss lesz nagyon tölle a lehelletem!! I <3U
5/52135224213242*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 20.

5/52135224213242*

ani.kiss307

2013. november 29.

Komolyan,ez tényleg használ :)5.ig tubus után bátran kimerem jelenteni. Eddig szinte az összes fehérítős fogkrémet kipróbáltam,de ez tűnik a leghatásosabbnak. Van belőle több fajta,de nekem ez jött be a legjobban,ami pont a képen van (active),már ami az ízét illeti.Kellően erős .de nem csíp.Nem a legolcsóbb fogkrém,de megéri a szép fehér mosolyt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Mozart

2013. november 6.

Gyönyörű fehér fogakat varázsol! Végre egy fogfehérítő fogkrém ami tényleg használ! Nagyon szeretem és semmi pénzért sem váltanék másikra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Audi

2013. október 12.

soha senkinek semmilyen körülmény között sem. hatásossága egyenlő a nullával, ellenben a szádat kimarja, az íze nagyon erős. újabb csalódás a colgate-ben .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

Laura19

2013. szeptember 29.

Hát ez valami hihetetlen!
Szuper íze van, és tényleg fehérít.
A szájvízzel együtt használom. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Hát ez valami hihetetlen!
Szuper íze van, és tényleg fehérít.
A szájvízzel együtt használom. Megéri az árát!

Pingus

2013. szeptember 13.

Ez egy rettenet de tényleg! Kb: két hétig használtam, de ez idő alatt olyan szinten elsárgította a fogamat, hogy nem hittem a saját szememnek. Egy árva petákot sem ér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1