Colgate

Ár:   992 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 992 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 992 Ft

Ár: 992 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
dory008

2012. augusztus 31.

azt hiszem kétszer vásároltam meg ezt a fajta fogkrémet, de nekem nem vált be. tudom, hogy idő kell neki, hogy kifejtse a fehérítő hatását, de nem vettem észre, hogy fehérebb lett volna a fogam tőle, akár csak egy árnyalattal is. ráadásul alig habzik. akcióban 600 ft körül van, de még így is sokallom, mivel nem sokat ér... van ennél olcsóbb és jobb fogkrém is. na mindegy. kipróbáltam, nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Yndre

2012. július 3.

A férjem és én is nagyon szeretjük ezt a fogkrémet. A fehérítés tényleg nem az erőssége és lehetne gy kicsit nagyobb mint 75 ml. De az íze, az intenzitása és az állaga nekem nagyon kellemes. Jó érzés vele fogat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Sopetil

2012. június 22.

Ennél a fehérítő fogkrémnél kb mindegyik ilyen típusú fogkrémem jobban teljesített eddig (blend-a-med healthy shine, signal white now).
Nem igazán látok változást a fogaimon. Amellett hogy nem váltja be az ígéretét, még jobban dühít, hogy nem is habzik rendesen, így nem is érzem azt hogy hű de jól tisztít.
Az íze nem rossz, light-os mentol. A csomagolása bejön, megkönnyíti a reggeli és az esti fogmosást az hogy nem kell letekerni a kupakját, hanem csak egyszerűen lepattintom.

Az ára NEM KICSIT túlzás a képességeihez képest!
Enyhén szemtelen ez a Colgate! :D
Soha többé..!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Az ára NEM KICSIT túlzás a képességeihez képest!
Enyhén szemtelen ez a Colgate! :D
Soha többé..!

Hibiszkusz

2012. június 14.

Egy hét alatt egy árnyalattal fehérebb fogakat ígér. Ezt továbbgondolva négy hét alatt négy árnyalattal kellett volna fehéredni a fogaimnak. Ugye nem kell mondanom, hogy ez nem történt meg... Nagyon maximum egy hangyabokányit lettek fehérebbek, de az is lehet, hogy csak a fény esik rá máshogy és azért látszik így.
Nem szoktam elcsábulni az ilyen ígéretektől, de most engedtem a kísértésnek, és kipróbáltam. Többet nem teszem. Főleg nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 14.

cuciii

2012. február 26.

Szerintem nagyon jó, és ami külön tetszik benne, hogy nem teszi érzékennyé a fogamat, mint a többi fehérítős fogkrém. Nálam a fehérítő hatás is látszik, pedig előtte sem volt rossz a helyzet. de több ismerős is dícsérte hogy milyen szépek a fogaim és kérdezték, hogy fehérítésen voltam-e.. szóval én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Krisz

2012. január 28.

Nekem nem olyan fehérek a fogaim, de én sem vettem észre fehérítő hatást, az enyémeken meg már tán meglátszódott volna.. És az erőssége nekem se volt túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

bunieka

2011. szeptember 4.

Lehet, hogy az az én problémám hogy már eleve elég fehérek voltak a fogaim... mert nem nagyon láttam a hatását, csak annyit, hogy most is fehérek. Ami nem volt még olyan jó benne, az az íze, szerintem nem elég erős, hiába mosom vele a fogam 5 percig, utána mintha meg sem mostam volna. Oké, erre ott van a szájvíz, de azért legyen már tényleg frissítő hatás... Nem fogok rá visszatérni, maradok a 3D whitenál, mert az olcsóbb, és ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

fanni.sz

2011. szeptember 4.

én is nagyon szeretem, valóban fehérítette a fogaimat, azonnali fehérítő hatása is van szerintem, és hosszú távú is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

magnes

2011. augusztus 5.

Én a tisztító hatásával nem vagyok elégedett, na és az összetevőivel sem. És még a fogaim színén sem látok változást. Viszont jó drága fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 5.

csillag1219

2011. augusztus 3.

Kb. három hónapja használom, és én úgy veszem észre, hogy tényleg fehérítette a fogaimat, és jól is tisztít. Friss lehelletet biztosít, én nagyon szeretem. Már kétszer újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1