Colgate

Ár:   1101 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1058 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2011. július 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1058 Ft

Ár: 1058 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
magnes

2014. március 5.

Update: Nem is átlagos. Nagyon érzékenyek a fogaim, régen csak Elmexet használtam, de ez annál is sokkal jobb! Most már csak ezt használom.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 5.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

Lillcsike

2013. július 14.

Nem volt rossz egyáltalán, de valahogy nem az igazi. Csak akkor veszek, ha Sensodyne valamiért nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

timity

2013. július 2.

Nem tetszik, mert az érzékeny fogamra nem használ. Az íze nem rossz, mert erős mentolos, de az utóíz, amit hagy maga után, az édeskés és nekem furcsa.. Fényévekkel különb érzékenységre a Sensodyne! Mindenkit lebeszélnék erről, nekem nem vált be. SLS-t is nagy mennyiségben tartalmaz, ami még az újravásárlását szintén kizárja. Próbája megvolt, de erre csak ezt tudom "mondani": "nem nyert.." :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Nimrod

2013. június 6.

Nemhogy nem segített, de érzékenyebb lett tőle a fogam, már 2 használat után. Amúgy nagyon jól frissít és jó az íze is....de egyelőre úgy tűnik, hogy csak ront a helyzeten. Még nem pontozom nagyon le. Használom 1-2 hétig és javítok ha mégis használ hosszabb távon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

rexike

2013. március 22.

Nagyon jó fogkrém. Nem sima mindennapi fogmosásra használtam, hanem amikor fájt/érzékeny volt a fogam vagy az ínyem. Nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Judittttt

2013. március 9.

Ez egy nagyon hatásos fogkrém, amikor gyökérkezelés előtt brutálisan fájt az egyik fogam, ezzel kenegettem és mindig elmúlt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

vörösáfonya

2013. január 25.

Hatásosan csökkenti a fokozott fogérzékenységet. Évek óta használom, és idáig nem volt gondom vele. (érzékeny a szájnyálkahártyám bizonyos fogkrémekre: Pronamel, Blend-a-Med)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

gesztenye70

2012. december 25.

Fél éve már nem ezt a fogkrémet használtam és közben néhány fogamnál ismét éreztem, hogy érzékenyek. Ismét vettem és egy hét után elmúlt a fogak érzékenysége. Ez a fogkrém tud valamit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Nessy

2012. július 8.

Én is kedveltem, kicsit fura íze van, az állaga is olyan "régimódi", pasztás, jobban szeretem a zselés fogkrémeket, viszont amit ígér, azt nagyjából be is tartja, nem úgy mint a most vásárolt Sensodyne, ami szétmarta az ínyemet, és a tisztítóhatásával sem voltam megelégedve...Kisebb hiányosságai vannak (az én véleményem szerint), de akinek érzékeny a foga érdemes kipróbálni, mert tényleg segíthet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

este

2012. július 8.

A régi sensitive-je is jó volt, de ez még jobb. Igaz, drágább is. Most ez a kedvencem, mert a Sensodynéknél jobban tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!