Colgate

Ár:   1101 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1058 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2011. július 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1058 Ft

Ár: 1058 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
kawa.kriszta

2012. április 14.

Nagyon jó fogkrém! Nekem borzasztóan érzékenyek voltak a fogaim, a fogmosás is fájt. Nekem bevált, ragaszkodom ehhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

barbee77

2012. április 13.

A Sensodyne Rapid is megyőzően jó volt,de ez vált be igazán. Én is felváltva használom egy Colgate Whitening-gel,és nagyon hatásos :D Újra is fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

gyorfi.judit

2012. március 23.

Szerintem nagyon jó ez a fogkrém, nagyon megvagyunk vele elégedve! Felváltva használva sima fogkrémmel nagyon hatásos!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

gesztenye70

2012. január 3.

A fogorvos ajánlotta a fogtömés utáni érzékenységre. Kételkedve vettem meg. Most már másfél éve, hogy használom. Valóban elmúlt a fogérzékenység.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 3.

Ella

2011. szeptember 9.

Még mindig nagyon érzékenyek a fogaim, többféle fogkrémet kipróbáltam és ez bejött úgy-ahogy. Bár még mindig nem tudok fagyit enni jajgatás nélkül, de már nem kell meleg vízben fogat mosnom, elég a langyosban. Nem hittem volna, hogy verni fogja a Sensodyne és Elmex termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

fanni.mathe

2011. augusztus 1.

Most épp ez van itthon, egész jó. De még keressem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Most épp ez van itthon, egész jó. De még keressem az igazit.

komyju

2011. április 24.

Anyukám évek óta fogínygyulladással küzd, és a mindenféle, Németországból hozatott fogkrém után végre egy magyar, aránylag olcsó fogkrém, amiben van Titanium Dioxide. Sajnos a másik fontos összetevő, Zinc citrate, nem található benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 24.

Cumpilla

2011. március 29.

Olyan mulatságosnak tűnt a reklám. Aztán elmenetm a fogorvoshoz, mert érzékeny volt a fogam, nagyon. Azt hittem szuvas, de nem csak kicsit "kicsiszoltam" a fogkefével.
Hideg, édes (ez annyira nem volt baj...) belehasító fájdalom. Megmostam a fogam 2* és elmúlt az érzékenység. Azóta is használom. Nem olcsó az igaz, reggel ezt használom, este meg másikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 29.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!