Colgate

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogak közötti és nagyon gyengéd tisztítás. A 0.01 mm vastagságú puha szálvégek eltávolítják az ételmaradékot még a nehezen elérhető helyekről is, a fogak közül és az íny széléről. Faszénnel, mely segít a baktériumok mechanikus eltávolításában.

balazsdora

2016. június 7.

Nagyon ritkán veszek fogkefét dizájn alapján, de ezzel a kis feketével most így jártam. Mondjuk az is hozzájárult, hogy a DM-ben meglehetősen jó áron volt a triopack. :) Alapvetően agresszív kismalac módon sikálom a fogaimat, ami tudom, hogy nem jó, de mit tegyek. Persze ez a fogkeféimen is igen hamar meglátszik... Mivel ezt a puha sörtés kefét nem akartam pillanatok alatt legyalázni, próbálom rendeltetésszerűen használni. És láss csodát: működik. Én egy picit kisebbre venném a fejét, hogy minden zugba jobban beférjen, de más rosszat eddig nem tudok róla mondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.