Colgate

Ár:   425 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 425 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. július 24.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 425 Ft

Hatékonyabban távolítja el a fogelszíneződéseket, helyreállítja a fogak természetes fehérségét.

Az INCI lista elején az aktív anyagok állnak: Sodium Fluoride 0.24% /0.14%W/V Fluoride Ion ,Triclosan 0.30%

Ár: 425 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

edeseper

2013. június 12.

Ez a legjobb fogkrém a világon! Bagózom, kávézom, borozom, a fogaim szerintem rühellnek, de ezzel mindig kiengesztelem őket :)))

Megj.: Egyszer a párom ment bevásárolni és a "drágám kérlek vegyél Colgate Whiteninget" című mondatból csak a "vájtening" maradt meg, így hazaállított egy Aquafresh whitening-gel.... hát szemmel láthatóan sárgábbak voltak a fogaim!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

manocska81

2013. április 9.

Kevés termékhez vagyok hű, viszont a fogkrém közéjük tartozik. Egyrészt csak jó kritikát olvastam róla és a barátnőmnek is hiszek, aki fogorvos és elfogulatlanul ezt ajánlotta. Jól habzik, jó ízű. Én elektromos fogkefével használom. Nem mondom, hogy sosem csábultam el csodákat ígérő fogkrémek felé, de mindig visszatértem és már jó régóta ezt használom. A fogorvosnál is általában minden rendben szokott lenni :) A fehérítő hatásáról nem tudok mondani semmit. Nekem a többi fehérítős fogkrémek se mutattak ennél se többet, se kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

marinababa92

2013. április 8.

colgate total fogkrémek közül nekem mind bevált,kedvenc ízem a klasszikus,ezek az első fogkrémek melyek használata után SEMENNYI lepedéket sem érzek a fogamon! se szájvizezni,se fogselymezni nem szoktam ezek után,más fogrém után mindig kellett (persze jó fogkefe is kell,tudom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

csuri

2013. március 13.

A legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

A legjobb.

parsley

2012. augusztus 8.

Jó pár éve ezt használom, és nagyon jó, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Jó pár éve ezt használom, és nagyon jó, nekem bevált.

mezeibernadett

2012. augusztus 8.

Ez a fogkrém annyira nem vált be...nem tapasztaltam olyan nagy mértékű fehérítő hatást mint más fogkrémeknél.3 csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Malnus

2012. július 23.

Ezt a fogkrémet használom egy ideje, de szerintem semmi extra, igaz nálam mindegyik fogkrém egyforma. :) Nem vettem észre egyiknél sem, hogy húú de nagyon kifehérítette volna a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1