Colgate

Ár:   375 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 280 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csilluska, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 280 Ft

A fogkrém használata hármas védelmet nyújt: védelem a fogszuvasodás ellen, fehér fogak, friss lehelet.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 280 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Rika90001

2016. október 20.

Jó családi fogkrém, jól habzik,kellemesen mentolos,ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Jó családi fogkrém, jól habzik,kellemesen mentolos,ára is jó.

Enne

2016. augusztus 10.

Nem tudok róla rosszat mondani! Évek óta használom, néha egy-egy akció idején elcsábulok valami másra, de mindig visszatérek hozzá, mert szuper, eddig nem találtam vetélytársát. Alaposan tisztít, friss az illata és az íze, elektromos fogkefével pedig perfekt eredményt lehet elérni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

lovecreams

2016. augusztus 3.

Nagyon jó kis fogkrém, habzik, nem túl erős, nekem fehérít is és nem tudok róla rosszat mondani:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

nudlicska

2016. július 13.

Nekem ő csak közepes minőség. Habzik, mint a nyavalya, azzal nincs gond. Tisztítóhatása is rendben. Talán régebben frissebb volt, mint most. A fogkefét kékre színezi. És egy idő után már irritál a használata, kissé marja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Klau7

2016. május 9.

Hát az ára nagyon kedvező, viszont ( legalábbis talán ezért) de huzamosabb ideje használom szóval nem felváltva hogy 1x ez egyszer a másik, de a fogaimat már nem tisztítja úgy, néha picit sárgásak talán, most egy időre váltok aztán utána meglátom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Mindy

2015. szeptember 13.

Szeretek vele fogat mosni. Sok Colgate-nál olcsóbb. De majd kipróbálom a drágább társait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

egeresi47

2015. szeptember 13.

Eléggé hosszan tartó a hatása, és a leheletem is jó lesz tőle. Szeretem :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Eléggé hosszan tartó a hatása, és a leheletem is jó lesz tőle. Szeretem :-)

Vivi92

2015. szeptember 5.

Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. Régóta vesszük és panaszkodni nem tudok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Marcsus

2015. július 7.

Szerintem ez egy olcsó, korrekt kis fogkrém. Kellően habzik, a használata után frissnek, tisztának érzem a számat, a leheletemet. Többet nem is várok el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Charlena08

2015. június 16.

Már jó ideje erre váltottam, bevált, egy darabig még biztos ennél maradok. Csodaszernek nem mondanám, különösebb fehérítést nem vettem észre, de teszi a dolgát, kellemes friss az íze. Sajnos nekem (a többi colgate-hez képest kicsit folyósabb az állaga), így elég gyorsan fogy. Jó érzés vele a fogmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.