Colgate

Ár:   375 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 280 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csilluska, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 280 Ft

A fogkrém használata hármas védelmet nyújt: védelem a fogszuvasodás ellen, fehér fogak, friss lehelet.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 280 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

JudithBeauty

2015. május 30.

Teljesen bevált ez a fogkrém. Már többször is vettem, most is éppen ezt használom. Kedvező az ára, és a menthol hatása sokáig megmarad. Még a Colgate Total hasonlóan jó hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

puskas.henrietta94

2015. május 8.

Nekem teljesen jó volt. :) Friss illatú voltam még egy jó ideig utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Nekem teljesen jó volt. :) Friss illatú voltam még egy jó ideig utána.

Kishoshi

2014. július 18.

Jól végzi a dolgát,teljesen megfelelő.A fogamat fehérítette is.Én azért maradok a Signalnál,csak mert az olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

szaszu05

2014. július 5.

Kedvenc fogkrém. Jól tisztít és az íze is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Kedvenc fogkrém. Jól tisztít és az íze is jó.

butterfly.6927

2014. május 23.

Árbarát. Egy átlagos fogkrém ami teljesíti a feladatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Árbarát. Egy átlagos fogkrém ami teljesíti a feladatát.

Szaszcow

2014. április 26.

Ár-érték arányban nagyon szuper, gazdaságos a kiszerelése. Általában ezt szoktam használni, szerintem jó szájvízzel kombinálva és anélkül is. :) A fogfehérítő hatásáról nem tudok véleményt mondani, szerintem átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

haloittbarbi

2014. február 25.

Nagyon szeretem a Colgate fogkrémeket, már hosszú évek óta ezt használja az egész család:)
A márkán belül már több fajtát is kipróbáltam és eddig mindegyik bevált, ez alól a triple action sem kivétel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Flamingo

2014. február 12.

Egyszerű, olcsó, jól működő fogkrém, nem marja a számat, ami nálam jó pont. Az íze is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Linda0222

2013. december 30.

Kivàlòan tisztít ,olcsò és gazdaságos! Kell ennél több? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Kivàlòan tisztít ,olcsò és gazdaságos! Kell ennél több? :-)

Ciánka

2013. december 24.

Bevált, jó az ára is, nagy kiszerelés, nálunk nagyon sokáig elég. Jó az íze is, friss, tiszta érzést biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.