Collection

Ár:   £4.19   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chocco.channel, az összetevőket feltöltötte: alicesmith, Módosítva: 2013. május 23.

Ár:   £4.19
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)

Akár 16 órán át fennmarad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lujza1104

2013. május 15.

Nagyon durván jó ez a korrektor! Az eddigiekre azt hittem, hogy azok is jók, aztán egy videóban láttam, hogy van ez és milyen jól fed. És tényleg. Nem is gondoltam volna, hogy bármi elfedi a pattanásaim és hegeim. De ez igen! A light árnyalatot rendeltem meg, amúgy az ettől világosabb nem is volt már ,de nem is baj, mert így az első napsugarakkal szép színem lett és tökéletesen passzol ez a szín. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

turquoise_pianist

2013. április 25.

megvan az új kedvenc korrektorom!
ebay-ről rendeltem a legvilágosabb árnyalatban, mert sok jót hallottam róla.
tartós, nagyon jól fed, nem emeli ki a száraz részeket és jó a színskála is...viszonylag drága volt (kb. 3000 forint szállítással) de nekem megérte.
nem használom mindig, csak ha kell, mert nem akarom hogy gyorsan elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

megvan az új kedvenc korrektorom!
ebay-ről rendeltem a legvilágosabb árnyalatban, mert sok jót hallottam róla.
nem használom mindig, csak ha kell, mert nem akarom hogy gyorsan elfogyjon.

chocco.channel

2013. február 8.

Ez egy concealer mint a neve is mutatja, celja, hogy eltuntesse a szem alatti karikakat, sotetebb foltokat. 3 arnyalatban kaphato, en a light-ot valasztottam. Teljesen eltunteti a sotetebb karikakat, nagyon jo fedest biztosit es relative sokaig az arcon marad. Allaga konnyu, jol kenheto. Szinte minden alapozoval hasznalhato.

Ez a termek nagyon nagyon olcso (kb. £4 font angliaban) es ha valaki tul tud lepni a sznobizmusan es szeretne kiprobalni valami egeszen mast a vilagmarkak helyett, akkor ez a termek nagyon ajanlott. Nekem idobe telt amig raszantam magam, leven nalam nagyobb smink sznob-ot velhetoleg meg nem hordott hatan a Fold, de egyaltalan nem bantam, sot.

Megtartjuk:-)

Nagyon sok no a concealer-eket osszekeveri a highliterekkel. A concealer funkcioja a fedes,a highlitere a kiemeles.

Ergo az YSL Touche Eclat nem fog elfedni semmilyen karikat, viszont ragyogova varazsolja az arcot, de kell hozza egy karika elfedo ami jelen esetben a Color 2000.

Funkcional a Touche Eclat-al, de erdemes varni amig a Color 2000 kicsit megszarad es utana felvinni a highlighter-t.

Zsenialis termek, abszolut ajanlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Megtartjuk:-)

Zsenialis termek, abszolut ajanlott.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.