Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: mujerconfused, az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Innovatív formulával ellátott testradír, mely táplál, karcsúsít és fokozza a felgyülemlett folyadék elvezetését a szövetekből, köszönhetően a fahéj és kömény által okozott szauna-hatásnak. Alkalmazható nedves bőrön gyengéd bőrradírként, vagy száraz bőrön az intenzív hámlasztó hatásért.

herakut

2019. május 29.

Most kezdtem el használni, eddig nagyon tetszik az illata is, kiegészítő hatásfokozó termékként használom sport mellett, de nagyon szépen leradízozza az elhalt hámselyteket és puha bőrt eredményez utána. Nem tudom, hogy a narancsbőrt milyen szinten segíti halványítani, nekem minimális van, de ha segíti azt is csökkenteni, akkor majd megírom azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

babyface

2019. március 14.

hihetetlen, hogy még nem írtam véleményt erről a termékről. :O nagyon régóta szemezek vele, volt hogy több évre feledésbe merült, aztán hirtelen előbukkant, de most éreztem úgy, hogy itt az idő megrendelni (notino-n viszonylag jutányos áron tudtok hozzájutni). elmondhatom, hogy az elmúlt pár év egyik legjobb beszerzése volt. tele van bőrtápláló, kényeztető olajokkal és isteni fűszerekkel. az illata mennyei, igazi aromaterápia, bár az én orrom elbírt volna még több fűszerességet. :) egy gazdadon olajos sós radírról beszélünk ezért, aki szereti a durvább radírozást (ahogy én is) annak érdemes száraz-törölközőszáraz bőrre dörzsiznie, ha gyengédebb hámlasztásra vágysz akkor nedves bőrön kellemesen elolvadnak a sószemcsék. :) olyan álompuha lett tőle a bőröm, hogy nem győztem fogdosni magam utána... :D mondanom se kell, hogy vétek lenne utána testápolót használni és nincs is rá semmi szükség... :) egyetlen negatív tulajdonsága, hogy utaztatásra abszolút alkalmatlan - pedig milyen jó is volt egy wellness spa-ban töltött nap után ezzel feltenni a pontot az i-re - nekem még 3 zacskóba csomagolva is sikerült pár ruhámat összeolajoznia.. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Erina

2018. december 13.

Hát engem nem nyűgözött le :( Az illata már eleve túlságos erős-fűszeres, a szemcsék pedig karcolták a bőröm, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

LxndrHrvth

2018. november 26.

Pixiboxban kerültem én is hozzá, szerelem lett első radírozásra. Ilyen jó testradírt még nem talátam, és gyanítom, hogy nem is fogok egy ideig. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Zsuzsi216

2018. november 13.

Még a Pixibox-ban került hozzám egy kis tégelynyi, de valahova úgy elraktam, hogy csak nem olyan régen kerítettem elő.
Infrashape-re járok és utána alkalmazom zuhanyzáskor. Így víz nélkül tudom használni, de mégsem szárazon.
Nagyon jó érzés használni. Még jobban felpezsdíti a bőröm, radíroz és az illóolajok is nagyon fantasztikus illatot adnak.
Biztos, hogy sajnálni fogom, ha elfogy… főleg, hogy teljes árat nem szívesen adnék érte.
Iszonyatosan jó, mindenkinek csak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Iszonyatosan jó, mindenkinek csak ajánlom.

mujerconfused

2018. október 22.

Pixiben volt egy kis tégely, imádom és keresem a kifogásokat, hogy miért is akarok én tizenezret!! kiadni egy testradírra :D az illata szuper, kíméletesen de mégis hatásosan radíroz és az olajoktól még zuhanyzás után is hidratált a bőröm. A legjobb fürdőtermék amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

lha

2018. október 1.

Iszonyú borsos volt az ára és nem is terveztem a megvételét. A masszőr ajánlotta és úgy voltam vele, egyszer élünk :) így haza hoztam. Nagy izgalommal próbáltam ki és elsőre beleszerettem. Az illata nekem nagyon tetszik, a fürdési élmény is fantasztikus. Dörzsölöm, de közben olvadnak a szemcsék és egyúttal olajozottan is magam. Elképesztően jó érzés maszírozni vele magam. Persze az olajok révén illatnyomot hagy a törölközőben, de azt is imádom. És hihetetlenül finom, puha és látványosan szép tőke a bőr fürdés után. Alig várom hogy a márka más termékeit is kipróbáljam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Zea Mays (Corn) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Algae Extract, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Fucus Vesiculosus Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Panthenol, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil, PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Carnitine
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Limonene, Linalool, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Cinnamal, Eugenol, Citral
Tartósítószerek: TEA-Salicylate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.