Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

Renike2010

2019. november 14.

Szuper illat és szín! Fantasztikus habzás! Ajánlom mindenkinek a kipróbálását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Szuper illat és szín! Fantasztikus habzás! Ajánlom mindenkinek a kipróbálását!

foltospanda

2019. június 27.

Több mint 6 éve vettem meg az első ilyen habfürdőmet a Lush-tól, szerintem mindent elmond, hogy azóta is újraveszem.:) Nagyon finom illatú, nagy habja lesz, és rózsaszínű lesz tőle a víz színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Bedo169

2019. március 13.

Kedvenc habfürdőm - ár/érték arányban is ez éri meg a legjobban a LUSHtól, a színe és illata is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

draculina

2019. január 14.

Amikor először vettem négyfelé vágtam, rengeteg hab lett belőle. Most hatfelé vágtam, így is rengeteg hab lett, szóval lehet hogy 8 vagy akár 10 darabra is fel lehet vágni. Az illata csodás, imádom az édes cukorkás termékeket és a színe sem fogja meg a kádat úgyhogy újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

EmiliaNagy

2018. november 29.

Ez a kedvenc habfürdőm a lushtól, sokszór újra vettem már, hatalmas habokat csinál, az illata is isteni és a bőr is puha lesz. Egy tömb több alkalomra is elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Judittttt

2018. október 4.

Életem első Lushos vásárlásának egyik darabja. Először kicsit húztam a számat, hogy drága, de kipróbálás után azt gondolom, megéri, meg nem is tudtam, hogy a tömb hogyan habozhat úgy, mint a lé állagú habfürdők. A tömbnek körülbelül az egy hatod részével próbáltam ki, vsz pl a negyedével illatosabb és habosabb lett volna a víz, de a hatoda is elég jó hatást hozott. Színes, jól érezhetően illatos, és extra jól habzik kis mennyiségben is, a hab hosszan megmarad. Állatira megtetszett, és így pedig már nem is olyan drága, de szerintem negyedelve sem, hiszen akkor kb 400-500 ft per fürdés, egy rosszabb minőségű, egyszer hazsnálatos, vagy fasakos fürdő akármi is ennyibe kerül. Vserébe egy minden szempontból etikus céget támogatunk. Engem totál megnyert, és nem fogok már a folyós állagú habfürdőkkel szórakozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Annacska25

2018. október 3.

Egy hosszú nap után igazi menyország. Isteni illat, pihe-puha bőr, gyönyörű pink szín. 5 részre szoktam bontani, így az ára is korrekt! Frissíít és energizál, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Madi

2018. szeptember 3.

Első habfürdőm a Lushból.
Vaskos darab, az eladó szerint 3 fürdésre elég, én egy negyedet raktam egy majdnem teli kádba, de így is elképesztő mennyiségű hab termelődött, méghozzá az a masszív fajta, amiből "építeni" lehet, pl kalapot a fejünkre, meg szakállat. Gyerekként tutira oda lettem volna, felnőttként annyira nem volt nagy szám, mint vártam, a sima csillogós-vízszínezős dolgok jobban elnyerték tetszésemet.
Olvastam, hogy egyeseknél viszketést idézett elő, én fél órát áztam és nem érzek irritációt, pedig érzékeny bőröm van.
Egyáltalán nem fogja be a kádat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Első habfürdőm a Lushból.
Egyáltalán nem fogja be a kádat.

rohremma

2018. július 26.

Imádom a színét, illatát, és több alkalomra is elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Imádom a színét, illatát, és több alkalomra is elég!

lbetti

2018. június 1.

Imadom az illatat, nagyon kellemes :) Szerintem megeri az arat. En 4-5 darabra vagtam szet, igy is boven eleg volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.