Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

rohremma

2018. július 26.

Imádom a színét, illatát, és több alkalomra is elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Imádom a színét, illatát, és több alkalomra is elég!

lbetti

2018. június 1.

Imadom az illatat, nagyon kellemes :) Szerintem megeri az arat. En 4-5 darabra vagtam szet, igy is boven eleg volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

polip29

2018. június 1.

Rengeteg Lush habfürdőt kipróbáltam már, de ez a kedvencem, isteni illata van, nagy habot csinál, szép rózsaszín lesz a víz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Bubucim

2018. április 8.

Számomra egyáltalán nem érte meg az árát. Az eladó hölgy azt mondta, hogy akár 9 használatra is elég. Eddig egyszer próbáltam, egy nagyobb darabot vágtam le belőle. A vizet ugyan beszínezte, hab is képződött, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is illant. Én elvárom a habfürdőtől, hogy ápoljon is, főleg ennyi pénzért. Sajnos ettől nem kaptam meg. :( A használata után semmi hidratáló hatást nem éreztem. Az illata pedig csak a zacskóban jó, használat közben szinte semmit nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

petrusspajti

2017. december 27.

Kb sajnáltam elhasználni, olyan jól néz ki, és olyan jó illat volt tõle a fürdõszobában:)) nagyon kevés is elég belõle, úgyhogy kb 4-5x is fellehet használni egy darabot. Imádoomm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

nikiiabel

2017. december 13.

Annyira imádom az illatát és nagyon kevés kell a vízbe belőle. Így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Adele0704

2017. november 13.

Egyszerűen imádom! Elmondhatatlanul jó illata van (mint általában a Lush termékeknek) és gyönyörű színe.
Pillanatok alatt leveszi az ember lányát a lábáról :)) Viszont, mint ahogy az előttem véleményezők is írták... Nekem is fájna a szívem, ha egészben beletenném egy kád vízbe. Mivel nagyon habzik, én általában 4-6 darabra vágom és úgyis tökéletesen hozza az eredményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát és szép rózsaszín színe lesz a víznek és nagy habot is csinál :) Kedvenc habfürdőm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

cseresznye007

2017. július 4.

A varázsereje,hogy habbá változtatja az egész fürdőszobát ha nem vigyázol ;)
Isteni illata van,gyönyörű színei,és minden nő számára tökéletes ajándék ha szereti az édes illatokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

A varázsereje,hogy habbá változtatja az egész fürdőszobát ha nem vigyázol ;)

meszitimi

2017. július 3.

Az egyik kedvenc habfürdőm. Mindig egy negyedet használok, de még így is nagyon habos lesz a végeredmény. :) Az illatát és a színét is imádom, fürdés után pedig nagyon puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.