Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

Bubucim

2018. április 8.

Számomra egyáltalán nem érte meg az árát. Az eladó hölgy azt mondta, hogy akár 9 használatra is elég. Eddig egyszer próbáltam, egy nagyobb darabot vágtam le belőle. A vizet ugyan beszínezte, hab is képződött, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is illant. Én elvárom a habfürdőtől, hogy ápoljon is, főleg ennyi pénzért. Sajnos ettől nem kaptam meg. :( A használata után semmi hidratáló hatást nem éreztem. Az illata pedig csak a zacskóban jó, használat közben szinte semmit nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

petrusspajti

2017. december 27.

Kb sajnáltam elhasználni, olyan jól néz ki, és olyan jó illat volt tõle a fürdõszobában:)) nagyon kevés is elég belõle, úgyhogy kb 4-5x is fellehet használni egy darabot. Imádoomm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

nikiiabel

2017. december 13.

Annyira imádom az illatát és nagyon kevés kell a vízbe belőle. Így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Adele0704

2017. november 13.

Egyszerűen imádom! Elmondhatatlanul jó illata van (mint általában a Lush termékeknek) és gyönyörű színe.
Pillanatok alatt leveszi az ember lányát a lábáról :)) Viszont, mint ahogy az előttem véleményezők is írták... Nekem is fájna a szívem, ha egészben beletenném egy kád vízbe. Mivel nagyon habzik, én általában 4-6 darabra vágom és úgyis tökéletesen hozza az eredményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát és szép rózsaszín színe lesz a víznek és nagy habot is csinál :) Kedvenc habfürdőm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

cseresznye007

2017. július 4.

A varázsereje,hogy habbá változtatja az egész fürdőszobát ha nem vigyázol ;)
Isteni illata van,gyönyörű színei,és minden nő számára tökéletes ajándék ha szereti az édes illatokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

A varázsereje,hogy habbá változtatja az egész fürdőszobát ha nem vigyázol ;)

meszitimi

2017. július 3.

Az egyik kedvenc habfürdőm. Mindig egy negyedet használok, de még így is nagyon habos lesz a végeredmény. :) Az illatát és a színét is imádom, fürdés után pedig nagyon puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

KlaudiaZs

2017. április 8.

Legszívesebben beleharapnék, annyira finom az illata, rég voltam ennyire odáig egy habfürdő illatáért, ami nagy örömömre itt sokáig érezhető fürdés közben, utána mondjuk már nem, de ez nálam nem elvárás. Viszont hatalmas habot csinál még az a kis mennyiség is, amit én a vízbe szoktam tenni, az én pénztárcámnak ez egy drága habfürdő, úgyhogy alaposan darabolgatom, a "diónyi mennyiség" a megfelelő szó rá, de meglepő módon így is teljesen jól működik, nem kell túl sok belőle egy jó fürdésélményhez (szerencsére). Őszintén fájna a szívem egészben vagy félben "elpocsékolni". A vizet is beszínezi, nekem nagyon bejött, biztos újra fogom majd venni, és kipróbálok másik habfürdőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

okroseva

2017. február 28.

Nekem ennek a terméknek az illata az igazi lush illat.Isteni! Remekül habzik, gyerekkoromban nem fürödtem ilyen jókat :D Nem lehet túladagolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Szninka

2017. február 27.

Rendkívül jól habzik, csodás illata van még a vizet is beszinezi és egy fél diónyi darab tökéletsen elég egy fürdőbe. Jó puha lesz fürdés után a bőr tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.