Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

edspice

2017. február 26.

Elnegyedeltem, habja van, illata nagyon enyhe. Lehet, hogy felezni kell. Jobban néz ki eredeti formàban, mint a vîzben. SemmikEn relaxàlàst nem nyújt. De hangsúlyozom: negyedeltem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

saladhunter

2017. február 22.

Nagyon szuper kis habfürdő. Én 3 részre szoktam törni, vagy egy húsklopfolóval egy zacsiba porrá zúzom és nekem van amikor 5-6 alkalomra is elég. Nagyon imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

neszy

2017. január 22.

Egyszerűen imádom.
Finom gyümölcsös illata van. Nagyon fel tudja dobni a hangulatom. Feltölt.
Könnyen belemorzsolható a fürdővízbe, amit csodaszép rózsaszínné varázsol. A bőr pedig pihe puha lesz tőle a fürdőzés végere.
Ha valaki 2 reszletbe szeretné felhasználni, egy késsel könnyen kettévágható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Egyszerűen imádom.
Finom gyümölcsös illata van. Nagyon fel tudja dobni a hangulatom. Feltölt.
Ha valaki 2 reszletbe szeretné felhasználni, egy késsel könnyen kettévágható.

arendasnikolett

2017. január 8.

Imádom az illatát és a színt amit ad a fürdővíznek. Annyira kellemes ilyen rágógumis, cukorkás illatban relaxálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

slytherclaw

2016. december 28.

Kedvenc habfürdőm! Nagyon kellemes, édes, megnyugtató illat, a víz pedig gyönyörű rózsaszín lesz tőle. Kevés is elég, én semmilyen körülmények között nem használnám el egyszerre a felét. Ahogy írták lejjebb, fél diónyi pont elég a színhez és a rengeteg habhoz.
Angliában mondták az eladók, hogy a habfürdők és fürdőzselék úgy csinálják a legnagyobb habot, ha összemorzsoljuk (zselé esetén feldaraboljuk), beletesszük egy szitába és úgy engedjük rá a vizet. Tényleg hatalmas habokat csinál így, érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Vanda234

2016. december 28.

Gyönyörű habot képez ami színes,illatos (imádom az illatát egy gyümölcsre has.)
Puha lesz tőle a bőröm és imádom mert nagyon jó hangulatot kelt számomra. 😊

Csak ajánlani tudom most a lushba csak 1890ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Gyönyörű habot képez ami színes,illatos (imádom az illatát egy gyümölcsre has.)
Puha lesz tőle a bőröm és imádom mert nagyon jó hangulatot kelt számomra. 😊

Csak ajánlani tudom most a lushba csak 1890ft

TheUltimatePizzacat

2016. december 24.

Szuperül habzik, az illata mennyei és a leírással ellentétben nem kell egy fél vagy egy egész ahhoz(én kb. egy fél diónyit tettem bele), hogy csodahabos-illatos és rózsaszín habfürdőt készítsünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Szabinae

2016. november 7.

Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Imádom!

szaboalexa99

2016. november 1.

Imádom az illatát, tervezem hogy megveszem a tusfürdőt is. Mindig veszek itthonra, néha használom, akkor is csak egy kis darabot mert nagyon nagy habokat csinál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

PHolly

2016. augusztus 31.

A rózsaszín víztől kicsit Disney hercegnős hangulatom van minden alkalommal :) Az illata isteni és olyan kellemesen puha a bőröm utána. Nekem akár 5 fürdőhöz is bőven elég, szóval nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.