Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

KlaudiaZs

2017. április 8.

Legszívesebben beleharapnék, annyira finom az illata, rég voltam ennyire odáig egy habfürdő illatáért, ami nagy örömömre itt sokáig érezhető fürdés közben, utána mondjuk már nem, de ez nálam nem elvárás. Viszont hatalmas habot csinál még az a kis mennyiség is, amit én a vízbe szoktam tenni, az én pénztárcámnak ez egy drága habfürdő, úgyhogy alaposan darabolgatom, a "diónyi mennyiség" a megfelelő szó rá, de meglepő módon így is teljesen jól működik, nem kell túl sok belőle egy jó fürdésélményhez (szerencsére). Őszintén fájna a szívem egészben vagy félben "elpocsékolni". A vizet is beszínezi, nekem nagyon bejött, biztos újra fogom majd venni, és kipróbálok másik habfürdőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

okroseva

2017. február 28.

Nekem ennek a terméknek az illata az igazi lush illat.Isteni! Remekül habzik, gyerekkoromban nem fürödtem ilyen jókat :D Nem lehet túladagolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Szninka

2017. február 27.

Rendkívül jól habzik, csodás illata van még a vizet is beszinezi és egy fél diónyi darab tökéletsen elég egy fürdőbe. Jó puha lesz fürdés után a bőr tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

edspice

2017. február 26.

Elnegyedeltem, habja van, illata nagyon enyhe. Lehet, hogy felezni kell. Jobban néz ki eredeti formàban, mint a vîzben. SemmikEn relaxàlàst nem nyújt. De hangsúlyozom: negyedeltem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

saladhunter

2017. február 22.

Nagyon szuper kis habfürdő. Én 3 részre szoktam törni, vagy egy húsklopfolóval egy zacsiba porrá zúzom és nekem van amikor 5-6 alkalomra is elég. Nagyon imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

neszy

2017. január 22.

Egyszerűen imádom.
Finom gyümölcsös illata van. Nagyon fel tudja dobni a hangulatom. Feltölt.
Könnyen belemorzsolható a fürdővízbe, amit csodaszép rózsaszínné varázsol. A bőr pedig pihe puha lesz tőle a fürdőzés végere.
Ha valaki 2 reszletbe szeretné felhasználni, egy késsel könnyen kettévágható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Egyszerűen imádom.
Finom gyümölcsös illata van. Nagyon fel tudja dobni a hangulatom. Feltölt.
Ha valaki 2 reszletbe szeretné felhasználni, egy késsel könnyen kettévágható.

arendasnikolett

2017. január 8.

Imádom az illatát és a színt amit ad a fürdővíznek. Annyira kellemes ilyen rágógumis, cukorkás illatban relaxálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

slytherclaw

2016. december 28.

Kedvenc habfürdőm! Nagyon kellemes, édes, megnyugtató illat, a víz pedig gyönyörű rózsaszín lesz tőle. Kevés is elég, én semmilyen körülmények között nem használnám el egyszerre a felét. Ahogy írták lejjebb, fél diónyi pont elég a színhez és a rengeteg habhoz.
Angliában mondták az eladók, hogy a habfürdők és fürdőzselék úgy csinálják a legnagyobb habot, ha összemorzsoljuk (zselé esetén feldaraboljuk), beletesszük egy szitába és úgy engedjük rá a vizet. Tényleg hatalmas habokat csinál így, érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Vanda234

2016. december 28.

Gyönyörű habot képez ami színes,illatos (imádom az illatát egy gyümölcsre has.)
Puha lesz tőle a bőröm és imádom mert nagyon jó hangulatot kelt számomra. 😊

Csak ajánlani tudom most a lushba csak 1890ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Gyönyörű habot képez ami színes,illatos (imádom az illatát egy gyümölcsre has.)
Puha lesz tőle a bőröm és imádom mert nagyon jó hangulatot kelt számomra. 😊

Csak ajánlani tudom most a lushba csak 1890ft

TheUltimatePizzacat

2016. december 24.

Szuperül habzik, az illata mennyei és a leírással ellentétben nem kell egy fél vagy egy egész ahhoz(én kb. egy fél diónyit tettem bele), hogy csodahabos-illatos és rózsaszín habfürdőt készítsünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.