Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

hannq15

2016. augusztus 21.

Kislányom imádja a rózsaszín színe miatt! pihe puha bőrt varázsol, mi szét szoktuk törni, hogy tovább tartson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Anne74

2016. augusztus 14.

Selymes hatás, finom illat, garantált komfort érzet...

Kell ennél több? Mindent tud amit tudnia kell... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Selymes hatás, finom illat, garantált komfort érzet...

Kell ennél több? Mindent tud amit tudnia kell... :)

BlindedByLipstick

2016. július 22.

Abszolút kedvenc, az illat, a szín, a hab, egyszerűen tökéletes, a habfürdőik közül ő lett az igazi. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

nagydorottya11

2016. június 13.

ma az első utam a lushba vezetett és a csajszi őt ajállotta,nagyon tetszik így elsőre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

gonczyadri

2016. május 26.

Ez a kedvenc lush termékem! Nem szoktam egyszerre felhasználni, hanem eldarabolom, így tovább tart és kisebb adag is elég a max hatáshoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

poussemousse

2016. május 17.

Hüha, nálam bizony jár az 5 csillag. Gyerekeimnek (na jó, és magamnak) vettem már többször is - pazar habot képez, na és az illata! A pink színü fürdö csak ráadás. Nekem 1 bomba jópár gyerekfürdöre elég volt, egy kicsi morzsát törtem a vízbe és már habzott is. Egy kis zuhany-rásegítéssel pedig óriási habot építettem belöle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 17.

Zenobia

2016. március 2.

Isteni az illata és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Isteni az illata és nem szárít.

wdorika

2016. február 24.

Olyan igazi fénypontja a hideg estének, ha belebújunk a habjába. Nagyon finom az illata, klasszul és selymesen habzik. Ajándékba kaptam, és csomagolásként egy szép, hasonló színű kendőcskébe volt kötve :) nagyon elégedett vagyok, ha elfogy, biztosan megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

reku0304

2015. december 22.

Jó illatú és szép rózsaszín lesz tőle a víz. Nekem 4 használatra volt elég, jól habzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Patrick

2015. szeptember 25.

Nagyon szeretem, mert az illata brutál jó, nekem 5 alkalomra is bőven elég volt, és nem utolsó sorban, jó nagy habot csinál :D Egyértelműen 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.