Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Egy időben odáig voltam a Lushért, aztán szerencsére kinőttem. Ez a leggazdaságosabb habfürdőjük, de már megvagyok a méregdrága, szuperillatos, cuki termékeik nélkül. Ami nagyon bevált, azt továbbra is használom, de a habfürdőikről végleg letettem. Ajándékba azonban még továbbra is jó választásnak tartom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

kerteszke

2015. július 12.

Az illata rendkívül kellemes, szép rózsaszín lesz tőle a víz, nekem még órák hosszat érződik a bőrömön az illata :) jó kis termék. Sajnálatos módon nálam nem képződött jelentős habmennyiség, de ezt a víz keménységének tudom be. Kár, hogy ennyire drága. Nekem a Dragonegg nevű termék (ha jól emlékszem a nevére) illata jobban bejött, ezért 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Mazsidrazsi9

2015. június 23.

Bogyós-gyömölcs illat, kicsit édeskésen... A víz szép rózsaszín és selymes lesz tőle, és nagyon jól habzik. Egy tömb kétszeri kádfürdőzésre is elég, persze ha valaki töményen szereti, akkor morzsolja bele a komplett tömböt, de felesleges... A bőrömmel különösebb dolgot nem tett. Nekem nem maradt meg utána az illat.. :(.Nagyon jó, de nálam a narancsos-mandarinos Brightside-ot nem tudta lepipálni. Ezt nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

EvaCs

2015. május 26.

Nagyon jo, szeretek a furdokadban azni es ez a malnas-joghurt illat nekem nagyon bejon. Szeretem a lush termekeket (kiveve a furdozselet... az borzalmas..) es a comforter egy alap darab amit ujra fogok venni. Eleg nagy, igy kette lehet torni es ket furdesre is boven eleg. Mindenkinek ajanlom, ha van egy szabad fel orad aztatni magad....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Lills

2015. május 16.

Nagyon szeretem a Lush habfürdőit, eddig ez az egyik kedvenc közülük. Nagyon jó illata van, olyan gyümölcsös-édes-Lush illat. :)
Szép rózsaszínre festi a vizet, és egész jól habzik. Szerintem érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Kiddo

2015. május 15.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Magamnak nem venném meg, mert sajnálnám rá a pénzt, de így nagyon örültem. Kellemes érzés vele fürdeni. Rózsaszín lesz tőle a víz és a bőröm pedig baba :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

spgirl_13

2015. április 29.

Kedvenc :) Ár-mennyiség arányban veri társait, tényleg nagy rózsaszín habokat csinál, és az illata is fenséges és édes. Én sokfelé szoktam tördelni, mert a pici darabka is elég a színezésre és némi habhoz. Ha valaki ki szeretné próbálni a LUSH termékeket, akkor leginkább ezt tudom ajánlani, a Hottie testápolóval és Honey I washed the kids karamellás szappanjukkal együtt. Ezek ár-érték arányban a legjobbak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

ilcsimama

Korcsoport: >54
2015. február 9.

A kis unokomának a bőrét teljesen allergizálta, piros kiütéses lett tőle, és viszketett is szegény. A karjain, az arcán,a testén, mindenhol. Nem az a kifejezetten érzékeny bőrű kislány pedig...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 9.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dorothy06

2014. november 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. A víz valóban szép rózsaszín lett, a habok is jó nagyok voltak. Viszont fél óra fürdőzés után nekem is és páromnak is csípett a pisilés...ráadásul a párom egész este viszketett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

zsannasko

2014. szeptember 28.

Nagyon elégedett vagyok vele!
Nagyon jó az illata, nagyon szeretem. Tartós, nagy habot képez, a vizet rózsaszínre színezi, de nem kell utána kádat súrolni (ami nagy előny). Az adag sokáig kitart, már kevés is jó habot képez. Nekem 8 alaklom volt. Finoman hidratál, de testápolót kell használni utána. Illata a vízben tartós, én bőrön annyira nem érzem. Újra fogom venni, többször is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Nagyon elégedett vagyok vele!

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.