Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

Candush

2014. július 1.

Már többször is volt szerencsém hozzá, és nagyon szeretem!
Tegnap a párommal csobbantunk egy jót, és meg jegyezte, hogy milyen jó, mert még este is érezte az illatot a bőrén, ráadásul hatalmas habokat csinált, amik lassan fogytak el. A víz rózsaszín lett, bár én csak egy picike darabot dobtam a kádba, de így is tökéletes habzuhatagba merülhettünk :)
Egyszerűen alapdarab nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Már többször is volt szerencsém hozzá, és nagyon szeretem!
Egyszerűen alapdarab nálam. :)

Nagy Dóri

2014. május 18.

Imádom! Az egyik kedvencem a lushból :D Nagyon jó illata van és szép rózsaszín lesz tőle a víz :D (kicsit meg is fogja a kádat, de ha alaposabban kimosom akkor lejön a szín a kád oldaláról)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

Zimányi Piroska

2014. március 18.

Az illata valami őrület!!! :) Viszont a kádat alaposan mossátok ki utána, én nagyon féltem, hogy rózsaszín marad, ha lusta leszek kitakarítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Hoagirl

2013. november 24.

Fincsi illatú, én nem tudom behatárolni, speciel engem egyáltalán nem emlékeztet bogyós gyümölcsökre, sokkal inkább édes vattacukorszerű-rágógumi ugrik be róla, de amikor megillatolom, akkor mindig elbizonytalanodok mit is érzek. :D Szép rózsaszínűvé varázsolja a fürdővizet, (így legalább a pasim nem nyúlja le) gazdagon habzik és hatalmas adag, én egy darabot négy részletben használok el, és még így is elég egy kádnyi vízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

agi.greendaygirl

2013. október 11.

én elégedett vagyok vele, a felét használtam el egy fürdéshez. Finom, bogyós gyümölcs illata van, a víz lágy lesz és szép lilás-rózsaszínes színű. Jól habzik. Kicsit szárít, de nem vészes. Nyugtató, jó kedvre derít.
Eddig ez és a párja, a blue skies jött be legjobban a lushtól, poén, hogy pont a két legolcsóbb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Angel9377

2013. augusztus 30.

Ez a kedvenc habfürdőm. A vizet enyhén rózsaszínre színezi, a habja pedig óriási. Fázós téli napokon nincs is jobb, mint elmerülni a finom erdei gyümölcsillatú habok közé és átmelegedni. 4-5 alkalomra elég egy tömb, szóval szerintem árban is oké. Az meg csak hab a tortán (vagy a kádban), hogy utána elég sokáig érződik kb. mindenhol. Én felhasználás előtt a zoknis fiókomban tárolom, és hetekkel később is gyümiillatúak a zoknijaim :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Ágibaba1982

2013. június 11.

Imádom az összes Lush-t, főleg a habfürdőket, de ez a legnagyobb kedvenc! Komolyan, egész nap azt várom,hogy befeküdjek a lilás vízbe, a habok közé, és felőlem aztán bombát is robbanthatnak kint, észre sem veszem, annyira élvezem! :)))) Nekem ez az igazi ellazulás, relaxálás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Katica3

2013. június 2.

Nekem 7 furdéshez volt elegendo.Imádom :) Az illata lenyugozo,gyumolcsos,friss,erdei.A vizet rózsaszínure színezi és azonnal a gyermekkoromat juttatja eszembe,nagyon jó ezzel a kulonleges furdohabbal relaxálni egy kád forró vízben,csak ne volna ennyire drága :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

vedina007

2013. május 15.

Ha jól emlékszem 4 vagy 5 darabba törtem, így több alkalmat is kibírt. Nagyon tetszett az illata és a hab is pont elég volt, amit generált.

Édesanyám pedig majdnem beleharapott, amikor meglátta az asztalomon. Ránézésre és illatra nem habfürdőnek nézte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

sophienural

2013. március 13.

Habos-fodros, rózsaszín, illatos élményfürdő házhozszállítva, hogy akkor merülj el benne amikor csak kedved tartja. Ismeritek az Airwaves lila rágóját? Én nagyon szeretem és ennek a kis darab csodának nagyon hasonló illata van, csak még sokkal tovább tart a hatása. :) A kényelmes, kézbesimuló méret ellenére én 3menetben használtam el a sarokkádba egy-egy kiadós fürdőzéshez, hatalmas, masszív, illatos habokat gyártva. Tényleg igazi lélekmelengető egy órácska ezzel a vattapamaccsal körbeölelve, csak ajánlani tudom mindenkinek, egy hosszú fárasztó nap végét is bármikor megszépíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.