Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

Kiddo

2015. május 15.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Magamnak nem venném meg, mert sajnálnám rá a pénzt, de így nagyon örültem. Kellemes érzés vele fürdeni. Rózsaszín lesz tőle a víz és a bőröm pedig baba :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

spgirl_13

2015. április 29.

Kedvenc :) Ár-mennyiség arányban veri társait, tényleg nagy rózsaszín habokat csinál, és az illata is fenséges és édes. Én sokfelé szoktam tördelni, mert a pici darabka is elég a színezésre és némi habhoz. Ha valaki ki szeretné próbálni a LUSH termékeket, akkor leginkább ezt tudom ajánlani, a Hottie testápolóval és Honey I washed the kids karamellás szappanjukkal együtt. Ezek ár-érték arányban a legjobbak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

ilcsimama

Korcsoport: >54
2015. február 9.

A kis unokomának a bőrét teljesen allergizálta, piros kiütéses lett tőle, és viszketett is szegény. A karjain, az arcán,a testén, mindenhol. Nem az a kifejezetten érzékeny bőrű kislány pedig...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 9.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dorothy06

2014. november 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. A víz valóban szép rózsaszín lett, a habok is jó nagyok voltak. Viszont fél óra fürdőzés után nekem is és páromnak is csípett a pisilés...ráadásul a párom egész este viszketett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

zsannasko

2014. szeptember 28.

Nagyon elégedett vagyok vele!
Nagyon jó az illata, nagyon szeretem. Tartós, nagy habot képez, a vizet rózsaszínre színezi, de nem kell utána kádat súrolni (ami nagy előny). Az adag sokáig kitart, már kevés is jó habot képez. Nekem 8 alaklom volt. Finoman hidratál, de testápolót kell használni utána. Illata a vízben tartós, én bőrön annyira nem érzem. Újra fogom venni, többször is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Nagyon elégedett vagyok vele!

Candush

2014. július 1.

Már többször is volt szerencsém hozzá, és nagyon szeretem!
Tegnap a párommal csobbantunk egy jót, és meg jegyezte, hogy milyen jó, mert még este is érezte az illatot a bőrén, ráadásul hatalmas habokat csinált, amik lassan fogytak el. A víz rózsaszín lett, bár én csak egy picike darabot dobtam a kádba, de így is tökéletes habzuhatagba merülhettünk :)
Egyszerűen alapdarab nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Már többször is volt szerencsém hozzá, és nagyon szeretem!
Egyszerűen alapdarab nálam. :)

Nagy Dóri

2014. május 18.

Imádom! Az egyik kedvencem a lushból :D Nagyon jó illata van és szép rózsaszín lesz tőle a víz :D (kicsit meg is fogja a kádat, de ha alaposabban kimosom akkor lejön a szín a kád oldaláról)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

Zimányi Piroska

2014. március 18.

Az illata valami őrület!!! :) Viszont a kádat alaposan mossátok ki utána, én nagyon féltem, hogy rózsaszín marad, ha lusta leszek kitakarítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Hoagirl

2013. november 24.

Fincsi illatú, én nem tudom behatárolni, speciel engem egyáltalán nem emlékeztet bogyós gyümölcsökre, sokkal inkább édes vattacukorszerű-rágógumi ugrik be róla, de amikor megillatolom, akkor mindig elbizonytalanodok mit is érzek. :D Szép rózsaszínűvé varázsolja a fürdővizet, (így legalább a pasim nem nyúlja le) gazdagon habzik és hatalmas adag, én egy darabot négy részletben használok el, és még így is elég egy kádnyi vízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

agi.greendaygirl

2013. október 11.

én elégedett vagyok vele, a felét használtam el egy fürdéshez. Finom, bogyós gyümölcs illata van, a víz lágy lesz és szép lilás-rózsaszínes színű. Jól habzik. Kicsit szárít, de nem vészes. Nyugtató, jó kedvre derít.
Eddig ez és a párja, a blue skies jött be legjobban a lushtól, poén, hogy pont a két legolcsóbb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.