Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

dorottyaa

2012. november 21.

Nekem külön szertartás a Lush habfürdőivel, fürdőgolyóival pancsolni. Ez a nagy kedvencem. Szép rózsaszínűre színezi a vizet, óriási habokat csinál és olyan finom illat terjeng a fürdőszobában, hogy öröm a fürdőzés. Képes vagyok órákat ücsörögni a kádban (jójó tudom, nem tesz jót a bőrnek, de egye fene :D) egy jó könyvvel és egy pohár borral, még Arielle is megirigyelhetne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

betty88k

2012. november 1.

Június elején kaptam zsákba macskában, nem vagyok túlzottan oda az édes illatokért, de ez kellemes volt fürdőzésnél. Talán 3-4 alkalom alatt használtam el, de azért így ajándékba jó volt, de magamtól nem ruháznék be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Yndre

2012. augusztus 27.

Én az egészet elhasználtam egy fürdőzésre, gondoltam hogyha már lúd, legyen kövér... Szerintem az egyik legjobb Lush habfürdő amit eddig próbáltam. Kellemes enyhén rágó illatú és nagyon finom krémes habja van. Nem szárít, testápoló nem kell utána mert kissé sikamlós, olajos hatású. Bár a Wow hatás elmaradt, de tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

SmilingfullyB

2012. június 13.

Kellemes az illata és hamar habzik/olvad a fürdővízban. A hatása..hát semmi extra....és ahhoz képest nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

gyorvari.adri

2012. május 2.

Bizarr lesz a kad szine, de elmeny a furdes vele! Kulonosebb hatasa nincs. Az egesz lush orulet tul van ertekelve. Inkabb vegyetek magyar szappanokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

pityepotya

2012. április 5.

amikor először megvettem, alig vártam, hogy kipróbáljam. nem csalódtam, a víz gyönyörű rózsaszín lett tőle, jó nagy habja volt /pedig csak az 1/3át használtam fel/, az illata pedig mennyei, és még napokig érezni lehetett a fürdőszobában :)
ez az egyik kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

ez az egyik kedvencem!

Franciska

2012. március 26.

Sokáig nagy rajongó voltam, szép színek, vonzó illatok, de az SLS és parfüm, illetve a mesterséges színezék tartalmú dolgokat már kiiktattam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 26.

judit.nemes1028

2012. március 15.

egyik legjobb illatú terméke a lushnak:) nagy kedvenc!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

egyik legjobb illatú terméke a lushnak:) nagy kedvenc!!

molbolesy

2012. március 6.

nekem is nagy kedvenc! nagy hab, fürdés utána puha bőr, és ha nem használom el azonnal, akkor a fürdőszobát is beillatosítja. én úgy használom, hogy egészben belerakom a kádba, és amikor már elég rózsaszínnek látom, kiveszem a maradékot. Így nekem 4-5 pancsolásra is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

babyface

2012. március 2.

kedvenc habfürdőm a lushtól! :) isteni finom gyümölcs illat, hatalmas habok és a lush habfürdőktől megszokott 'puha víz' élmény... tényleg mintha puhább lenne tőle a víz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.