Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a habfürdőt nem véletlenül hívják Comforternek, azaz vigasztalónak. Mindent beleadtunk, hogy melengetővé, gyengéddé és biztatóvá tegyük. Szerettünk volna megalkotni egy fürdőt, amely olyan biztonságérzetet és nyugalmat ad, mint a kedvenc játékmacid, egy puha paplan, vagy egy simogatóan ölelő sál.

Amikor szeretnél elbújni a világ elől egy védett kis kuckóba, merülj el ebben a rózsaszín fürdőben és add át magad az ismerős illóolajok kényeztető, erdeigyümölcs-illatú ölelésének.

Azt akartuk, hogy ez a habfürdő maximálisan vigasztaló és vidító legyen, ezért kétszer olyan nagyra készítjük, mint a többi tömböt, így a fürdődet nagyon-nagyon táplálóvá teszi."

csipcsiripp

2012. február 18.

Nekem ez nagyon nagy csalódás volt. Jó illatú tényleg, és szép színű lett a víz tőle. Viszont nem tudtam sehgyan se feldarabolni, sehogy sem akart ketté törni, ezért kénytelen volt az egészet felhasználni egyszerre. Lehet, hogy ez volt a gond, de úgy viszkettem tőle, azt hittem, megőrülök. Látványosan pikkelyes volt a bőröm utána 2-3 napig.
(Pedig a leírás szerint egyszerre is fel lehet használni, szóval így sem kellett volna viszketnem tőle...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

kiskozmi

2012. február 15.

Szerintem az,hogy majd' 2 óra lubickolás után sajnáltam leengedni a vizet,mindent elmond.Isteni gyümölcsillat és rózsaszín habok...kell ennél több egy vacak nap után?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 9.

Szépen beszínezte a vizet rózsaszínesre, és hatalmas habot képzett. Nagyon finom az illata. Szinte ki sem akartam szállni a kádból. Utána pedig finom puha volt a bőröm :-)
Nyilván az ára húzós cseppet... ennyi a negatívum. De 4-5 alkalomra fel lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

mucli0525

2011. október 22.

negyedelni szoktam ezt a habfürdőt,úgy is teljesen jól érezni az illatát,amit egyszerűen imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Lanie

2011. szeptember 15.

Legszívesebben bele haraptam volna annyira finom volt már az illata. És az a szín, csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

szétvágva sokkal gazdaságosabb, mert egyben elhasználva nagyon drága lenne (szerintem)
utána az egész kádnak finom illata marad, és a bőröm is selymesebb lett tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

utána az egész kádnak finom illata marad, és a bőröm is selymesebb lett tőle :)

sydney

2011. április 22.

Tényleg nagyon jó illata van, és a rózsaszín víz, meg a sok hab,az egész így együtt azt eredményezi, h csak ül az ember és mosolyog, utána meg rózsaszín illattal és igazán kipihenten, nyugodtan száll ki a kádból. Viszont akármennyire is élmény, én elég drágának tartom,még ha 2 vagy 3 alkalommal használja is el az ember. Plusz utána a kád is rózsaszín, ami már annyira nem mosolygós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 22.

Brigi

2011. február 4.

Gyümölcsözön
Szuper habos, isteni illatú, rózsaszínű fürdővizet csinálhatsz a Comforter-rel. A gyerkőcök is imádják, nem allergizál, mi 3 részletben használjuk fel a tömböt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 4.

Gyümölcsözön

apolka

2011. január 28.

Tényleg nagyon szuper. Az egészet egyszerre elhasználva igazi habhegyeket lehet csinálni. Egy Comforter és egy Butterball együtt pedig igazi fürdőélmény. :) Selymes bőr, szép színű víz, jó illat, elképesztő hab, ez mind együtt. A Lushtól a Ma Bar habfürdőt próbáltam még, és az sehol sincs a Comforterhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. január 28.

PestiNő

2010. december 16.

Ennivaló
Nagyon szeretem, jó habot csinál, a vizet nagyon szépre színezi, isteni az illata! Ja, és nem kell egyszerre felhasználni, több fürdésre elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 16.

Ennivaló

Emolliensek: Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 27 / CI 45410A , Red 33 Lake / CI 17200

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.