Compeed

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2015. május 4.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az alábbi 7 előnyt nyújtja:

• Gyors sebgyógyulás.
  • Azonnal elfedi a herpeszt.
  • Enyhíti a fájdalmat.
  • Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot.
  • Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést.
  • Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében.
  • Csökkenti a továbbfertőződés esélyét.

A herpesztapasz a felhelyezéstől fogva kezeli a sebet. Klinikailag bizonyítottan elősegíti a gyors sebgyógyulást.

nikolettazsofia

2017. május 20.

Éppen nyaralni voltam külföldön amikor megjelent a szám közepén egy hatalmas herpesz. Tudni kell, hogy én allergia vagyok az acciclovirra vagyis szinte az összes herpesz elleni krémre, ezért a Naturlandos krémet szoktam ráhasználni (ami szerintem csodaszer!). Mivel az nem volt nálam elmentem az ottani gyógyszertárba és ezt adták. Hát én nagyon drágállom, de tényleg hatásos. A legfontosabb számomra, hogy azt az iszonyatos fájdalmat azonnal megszünteti, ezért min 10 csillagot kapna. Látvány nem sokkal lesz szebb, de legalább nem a sebet nézegetik a számon. Tényleg felgyorsítja a folyamatot, szóval összességében nagyon jó, kár hogy ennyire drága. Csak az ára miatt 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Szirisz

2017. május 9.

Ez egy csodaszer.Az eddigi lüktető,hatalmas,szaporodó herpeszek helyett csak 1 kis nyomi herpesz szokott előjönni,ha ezt már a bizsergő érzéskor ráteszem az ajkamra.Régen borzasztó fájdalmakkal járt a kifakadás utáni seb,gyógyszereket is szedtem,de mikor fenn van a tapasz,egyáltalán nem fáj.Evést,fogmosást nem birja,de alvást simán.Még nem sikerült elfednem sminkkel teljesen,vagy csak én vagyok béna ( vagy csak üldözési mánia,hogy mindenki a herpeszes számat bámulja ).Tényleg drága,de nem érdekel,minden forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Gina19

2017. április 7.

Makacs herpesz volt a számon, ami egy hét elteltével sem akart javulni, ráadásul állásinterjúra mentem, szóval beújítottam erre. Pár nap alatt rendbetette a szám, bár valószínű már amúgy is elmúlt volna, de felgyorsította a folyamatot, már egy tapasz után összezsugorodott a herpesz, és elmúlt a fájdalom és a duzzanat. Kicsit körülményes a használata, mert keskeny a szám, így egy kicsit mindig lelóg, ha meg kettévágom, akkor nehezebb feltenni, el is pocsékoltam egyet. Amúgy tényleg jól elfedi a csúnyaságot, de azért közel sem láthatatlan. Összességében azért tényleg sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Andi220

2017. március 8.

Én 4 éve küzködök ezzel a fránya herpesszel. Kipróbáltam már különböző krémeket, volt amelyiket bőrgyógyász irta fel, hogy leszaritsa a holyagokat, de pl. a Zoviraxot, Telvirant is kipróbáltam. Nekem ez a Compeed herpesztapasz volt az, ami bevált. Természetesen nem 'láthatatlan', de az undorító látványon így is segít. ( a barátom előtt csak a tapaszban merem vállalni magam) Amikor feltettem rá pár perccel megszűnt az égető fájdalom. Hogyha esetleg leveszem, akkor is utána sokáig a hólyagok alig latszodnak, megnyugtatja őket, viszont kb 30 perccel később bevörösödnek. Most 3 herpeszem jött ki ( fantasztikus) , napközben összesen kb 4 órát volt rajtam tapasz, el is kezdett gennyesedni, aztán egész estére felraktam 3 tapaszt rájuk. Reggelre már ki is gennyesedtek. Nekem teljesen bevált, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

doraa98

2017. február 25.

Kiskorom óta szenvedek ettől az undorító herpesztől. Senkinek sem ajánlom a krémeket meg egyéb kenceficéket mert csak rontani fog a helyzeten!
Ez a tapasz egy csodaszer! Ha jól tudom nincs is benne hatóanyag..viszont! ahogy én tapasztaltam kiszívja a hólyagokat. Nekem 3 tapaszra van szükségem, emiatt nem mindig elég az 1 doboz, de nem bánom! 10 nap helyett 5 nap. Sminkelni nem igazán tudok rá mert szerintem nem sokat segít a látványon..
A herpeszek fehérek lesznek alatta, ahogy szívja őket, és szépen gyorsan gyógyul.
Nem kell megijedni akkor sem ha mikor felhelyezitek alatta behólyagosodik az egész. Az azért van csak mert gyorsítja a folyamatot. 2 nap múlva fehér összeesett herpeszek lesznek a helyén.
Mivel nincs hatóanyaga és előtte grapefruit cseppel és teafaolajjal kenem le. Várok 2 percet, leitatom a nedvességet róla egy wc papír darabbal és mehet fel a tapasz.
Mindenkinek ajánlom! Igazi csodaszer!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Mindenkinek ajánlom! Igazi csodaszer!!

estokani

2017. február 9.

Én hol éltem eddig? Vagy a holdon, vagy túl tudatos vásárló lehettem. Nem hagytam, hogy átmossák az agyam a reklámok. Pedig láttam herpesztapasz reklámot full HD-ban is :D
-de őszintén, engem sosem zavart, hogy szarul néz ki. Magasról teszek rá, akinek nem tetszik fordítsa el a fejét, vagy okádjon a lábam elé... nem érekel. Ezért nem keltette fel a figyelmemet, mert nem akartam elkendőzni. Ellenben a nyomorult érzéstől, amit a hólyagosodás jelent bárhogy próbáltam megszabadulni semmivel nem sikerült. Letettem róla, és évekig csendben tűrtem a sorsomat, ha felütötte a fejét ez a kis szörnyeteg. Ha volt a bizsergés idején jég a környezetemben akkor ötből három alkalommal az segített. De ha már kibújt a kis hólyag, jött a jól ismert forgatókönyv. Ha szerencsém volt csak 1db, ha nem, még 3-5 másik mellette.
Épp 6 kis drágával élek együtt, elkeseredésem közepén véletlenül bukkantam rá a csupa jó véleményre és azonnal vettem egy dobozzal. Kettőt kellett feltennem, hogy lefedje mindet.
Hihetetlenül komfortos érzés viselni! Nem érzem a feszítő érzést, viszketni is minimálisan szokott. Meg is tudok feletkezni arról, hogy a számon vannak (a herpesz, és a tapasz) Gyönyörűen gyógyul alatta. Valamelyest tényleg esztétikusabb lett tőle a herpesz látványa is.
Ha tényleg lehet sminkelni is rá, megváltás azoknak, akiket zavar.
Hogy drága...? Ha kijönnek és megnőnek, akkorára, hogy a négerek is irigykedve pilloghatnának az alsó ajkaimra, akkor enni se tudok. 2 napi kaja ára, és már meg is vettem :D
Mostantól mindig lesz nálam, hogy már bizsergéskor elcsíphessem a nyavalyásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Ha tényleg lehet sminkelni is rá, megváltás azoknak, akiket zavar.

Lencseee

2016. december 11.

Szamomra ez a 6csillagos csodaszer!!!!!Nincs masik olyan keszitmeny,ami a herpeszt leviszi 2,maximum 3 nap alatt!!!!!Igazan hatekony!En mar nem is fizetek ki penzt masik termekert (pl.zovirax,telviran)! Megsporolhato rajta a holyagosodas fajo folyamata es a herpesz okozta heg is. Tenyleg egy elmondhatatlan sok elonnyel jaro csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Adrien11

2016. szeptember 11.

Nem olcsó az igaz, de aki tudja milyen érzés mikor fáj és ég, annak ez valóban megéri.
Felteszem és megszűnik a fájdalom és még sminkelni is tudok rá. Mindig van otthon belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Aylawitch

2016. július 30.

Ha valaki, akkor én már igazán mindent kipróbáltam herpesz ellen. Volt olyan időszakom, hogy mire begyógyult az egyik, már jött is a másik és gyakran egy helyen 5-6 herpeszem is volt. 1 tapasz el sem fedte, akkora felületen jött ki. A lehetőségek közül nálam ez a tapasz jött be a legjobban. Drága az igaz, de ez legalább nem pénzkidobás, mint a krémek. Diszkréten elfedi, így kimerészkedek az utcára is. Tetszik hogy higiénikus, és viszonylag tartós. Lerövidíti a gyógyulási időt, de sajnos ez sem csodaszer. Mindenesetre nálam is ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Timcsi85

2016. július 20.

3, azaz 3 nap alatt kivégezte életem 2 legnagyobb herpeszét. Eddig sosem próbáltam, mindig Telvirant vettem rá, amivel kenegettem. Nem volt rossz de higiénikus sem. Ez a tapasz légmentesen és biztonságosan elzárja a környezettől a herpeszt, csodásan meggyógyultak alatta, pedig makacsnak tűntek. Nem ragozom tovább, egyszerűen CSODASZER!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.