Compeed

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2015. május 4.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az alábbi 7 előnyt nyújtja:

• Gyors sebgyógyulás.
  • Azonnal elfedi a herpeszt.
  • Enyhíti a fájdalmat.
  • Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot.
  • Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést.
  • Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében.
  • Csökkenti a továbbfertőződés esélyét.

A herpesztapasz a felhelyezéstől fogva kezeli a sebet. Klinikailag bizonyítottan elősegíti a gyors sebgyógyulást.

biiius

2016. május 10.

Hétvégén jött ki életem első herpesze. Kicsit kétségbe estem. Volt itthon Zovirax, de nem igazán változtatott a helyzeten. Anyum hétfőn vett ilyen tapaszt, pont kedvezményes volt, szóval legalább a rosszban volt valami jó :D
Felraktam egyet éjjelre aztán ma is egyet délelőttre. És nagyon hatásos, nem mellesleg simán bírja a 10-12 órát nekem, na meg alig látni, hogy ott van a "kis" rohadék a szám sarkán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Ennie86

2016. február 5.

Kicsit tartottam tőle hogy nem fog beválni, de kellemeset csalódtam. :) Az árától hülyét kaptam, de tényleg megérte. Sajnos nagyon csúnya szokott lenni a herpeszem ha kijön. Ezzel a tapasszal legalább utcára merek menni. Nem zsibogott alatta és talán nem húzódik annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

mackle

2015. december 12.

Nekem fél évig nem jött ki herpesz, mikor ezt legelőször használtam. Aztán megtört a csoda és lett kettő. Egyébként jobb, mint a herpesz elleni krémek, sokkal! Ezzel az utcára mertem menni, bár tudni illik, ha herpeszem van engem annyira a földhöz vág, hogy nem megyek ki a házból... Az ára húzós, de viszonylag két herpeszre elég lehet. 12 órát nem fog kibírni egy tapasz, kivéve ha nem eszel és iszol, akkor lehet. Nem enyhíti a fájdalmat, ugyanúgy bizsereg alatta, de legalább a tapasszal úgy látod, mintha nem is lenne. Én tapasz felragasztása előtt teafaolajjal kentem át és úgy raktam rá, lehet hatásosabb.. Volt, hogy csak 3 napos volt a herpeszem szóval ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Loli2

2015. október 6.

Nagyon herpeszes vagyok, szinte mindent kipróbáltam már, de ennél jobbat nem találtam :) A máskor 2 hétig gyógyuló herpeszemet kb 5-6 nap alatt eltünteti, ezen kívül ha ezt használom, szinte alig érzem, hogy herpeszem van, nagyon jól csillapítja az égő érzést és lüktetést. Ezen kívül max. gyógyszertári alkoholt használok még, mielőtt feltapasztom (természetesen a herpeszre :D ). Ha nem túl nagy, valóban bőven elég rá egy fél tapasz is, de nem sajnálom rá a pénzt, mert tökéletesen megéri az árát szerintem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Pillamilla

2015. július 9.

Eddig szerencsére egyszer volt szükségem rá, de akkor nagyon (szalagavató előtti hétvégén jött ki, sírógörcs is jött vele..), szerencsére jó helyen is volt a herpesz, nem "lógott le" a számról, és egy fél tapasz bőven elég volt rá (anyukámtól tanult módszer, félbevágva is ugyanolyan jól szerepel, viszont sokkal-sokkal takarékosabb és esetemben kevésbé is feltűnő). A suliban észre sem vették, csak én emlegettem folyton, engem annyira zavart :D A szalagavató napján még kellett rá tapasz sajnos, de nagyon jól tudtam rá sminkelni (előtte nem csináltam, annyira nem tesz jót a tapasznak, könnyen leázik), nem volt észrevehető :) Nagyon sokat segít a herpesz gyógyulásában, megvéd az elfertőződésektől is, hiszen fedve van, igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

bridzsi08

2015. április 23.

A napokban kijött a számra egy az összes eddiginél makacsabb és agresszívabb herpesz. A bevált módszerem semmit nem változtatott vagy enyhített az állapotán, ezért nekiálltam kutatni az interneten egy biztos tipp után, így találtam rá a Compeed-re, amire nagyon sokan esküdtek. Most van rajtam a második tapasz, és valóban működik! Nehezen adtam ki érte az X ezer forintot, de mivel sem a krémek, sem más tapaszok nem segítettek, már kétségbeesésemben fizettem be erre a márkára. Nem ígér hangzatos csodát, de amit olvastam róla, azt beváltotta. Nem lüktet és nem fáj a herpesz, a gennyezést és a duzzanatot is levitte, másfelől egyáltalán nem kényelmetlen a viselete. A tapasz annyira vékonyka, hogy nagyon szépen rátapad az ajkamra, stabilan tartja magát, a széle sem jön fel. A csomagolása telitalálat, praktikus és higiénikus, kis műanyag dobozban vannak a tapaszok, táskába is nyugodtan bedobhatom, nem kell attól tartanom, hogy összekoszolódnak. Az applikátornak köszönhetően a tapasz felragasztása könnyű, ráadásul a dobozba bele van ragasztva egy tükör, ami nagy segítség, ha éppen nem otthon szeretnénk felhelyezni. Egy napra nekem elegendő kettő tapasz, így a második használata után bátran állítom, hogy megérte az árát és a pénztárcám sem bánta meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.