Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Albertina

2019. január 3.

Nagyon olcsón jutottam hozzá egy 50 ml-es Oriflame Volare parfümhöz, ami a L. Tresor koppintása sokak szerint, engem viszont tinikorom egyik parfümjére emlékeztet. Sokáig gondolkodtam rajta, hogy mire. Aztán beugrott! Erre a Constance Caroll Trinket EDP-re emlékeztet, amit anno nagy becsben tartottam, csak különleges alkalmakkor fújtam belőle egyet-egyet. Nagyon tartós illat volt. Első parfümjeim egyikeként él az emlékezetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

adrica

2016. január 7.

Nagyon jól sikerült utánzat! Még a mai napig meg van! Kb. fél üveggel van még belőle! És nem romlott még meg! Annyira jó, hogy ezek a régi parfümök valamilyen oknál fogva még mindig tartják az illatukat, nem változik, nem úgy mint az Avonos és Oriflamos társaik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Pünyike

2015. augusztus 17.

Lancome - Tresor utánzat. Imádtam ezt az illatot! Anyukám igazi parfüm-mániás volt, gyermekkoromban tőle kölcsönöztem mindig. Hihetetlen, hogy rátaláltam itt a KM-en. Nem is nagyon tudok mit írni, csak úgy jönnek az emlékek. Ebben az üvegcsében - és még az Ever & Everben benne van az egész gyermekkorom. Isteni illat, de ha büdös lenne, az emlékek miatt akkor is 5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 17.