Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

redrick

2018. január 14.

A fogelszíneződés miatti figyelmeztetés végett nem merem huzamosabb ideig egyfolytában használni, de messze a legjobb szájvíz, amit eddig próbáltam. A hatása hamar érződik, rendbe teszi a szájhigiéniát, alaposan fertőtleníti a szájüreget. Kb. negyedéves szünetek után kerül beszerzésre egy-egy palackkal normál esetben, ha fog- vagy ínyprobléma áll fenn, azonnal ehhez nyúlok és legtöbbször jelentősen enyhíti a tüneteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Amarila

2017. december 4.

Amikor hátul (a bölcsességfogamnál) összeharapom a számat, előveszem és öblegetek vele este. Másnapra általában megoldódik a probléma, de vigyázni kell vele, mert az izlelésre károsan hat. Én pl. másnap reggel nem érzem a reggeli kávé ízét. Ezért még este használat után jól lemosom a nyelvem. :) Ha huzamosabb ideig használja valaki eléggé elszínezi a fogakat. De ha az ember tudja és figyel ezekre, valóban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 4.

Fabi95

2017. augusztus 19.

Fogászati műtét után javasolták (bölcsességfog eltávolítása), mivel a fogam helye minimálisan gennyesedett, de fájdalmam nem volt. Túl mentolos, az elején nem voltunk túl jóban. De szinte megszüntette a gennyesedést, és jobb volt a közérzetem is, hogy nincs szájszagom a váladék miatt. A nyelvem pórul járt, eléggé érdes lett tőle és érzékeny. A napokban láttam, hogy akciós a Rossmannban (kb 1100 Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

v.szilvia789

2017. július 18.

Szájsebészeti műtét után használtam, 1:1 arányban hígítva. Sokat segített a gyógyulásban, fertőtlenítésben. Nem túl mentolos ízű, ellenben valóban hosszabb használat esetén érzékeltebbé válhat a nyelv, az ízérzés. Ezért is hígítottam, valamint érdemes betartani a nap 2x maximális használatra vonatkozó javaslatot. Komolyabb probléma esetén, rövid távú használatra tényleg nagyon jó termék. Ár-érték aránya jó, hasonló, nagyon márkás társa 2x ennyibe is kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

erikaa

2017. március 6.

Fogászati műtét után használtam fertőtlenítés miatt. Amikor a bölcsességfogam nőtt akkor ezzel ecseteltem fogorvos javaslatára, és napok alatt segített levinni a gyulladást.
Nagyon erős az íze és valóban megszűnik az íz érzékelés főleg ha huzamosabb ideig használtam. Ha egy kis területet akarunk vele kezelni (íny szakasz gyulladása) akkor inkább az ecsetelés illetve ha megoldható csak azon a területen ott tartani a folyadékot, különben tényleg hetekig nem érzünk ízeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

anita

2017. február 22.

A makacs gyulladást mérsékelte, de 2 hét használat után (maximum 4 hétig javallott) teljesen elvesztettem az ízérzékelésem és nagyon fájt tőle a nyelvem, mintha leforráztam volna, pedig már picit higítottam is használat előtt. Rövidtávon jó annak, akinek nincs vészes problémája, de kétlem, hogy 4 hétig kibírható a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

bettina28

2017. január 2.

Nekem fogorvos javasolta az öblögetést vele de őszintén szólva nagyobb mértékű változást nem tapasztaltam. Az íze nem olyan szörnyű. Talán valamennyire hatott ha nagyon megnéztem de agy csodát nem okozott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

fairynorah

2016. december 15.

2 nap alatt helyrerakta a gyulladt ínyem, pedig már sírtam a fájdalomtól (voltam orvosnál). 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Ancsika77

2016. november 16.

Fogászati műtét után ezzel kellett öblögetnem egy hétig.Biztos h nagyon jó szer,és szükséges is.De nálam sajnos kialakult az a mellékhatása,hogy elég rendesen beszínezte a fogaimat.Barnásan elszíneződött.A fogorvosom azt mondta,h igen,ennek van ilyen mellékhatása,de ez majd elmúlik ahogy mosom a fogam,fog kopni.Elèggè el voltam miatta keseredve.Azóta eltűnt,de fogfehérítést is csináltattam.Mint gyógyszer nagyon jó.De erről érdemes tudni erről a mellékhatásról.ui:apró betűs részben az üveg hátulján megtalálható ez a mellékhatás,hogy a fogakat átmenetileg barnásan megszinezheti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

mekhrba

2016. november 16.

Unokanővérem, aki fogorvos ajanlotta,mikor bedagadt a bolcsessegfogam. Az íze nagyon nagyon rossz, alig birtam vele öblögítni, viszont nagyon hamar éreztem a hatását. Nagyon jo, mindenkinek ajanlom. Legközelebb is biztosan ehhez nyúlok ha bedagad az ínyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1