Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

Mower

2016. május 6.

Sajnos nem volt a patikában, az amit a fogorvosom ajánlott, így ez lett a befutó. Árban jobban megéri és ugyan olyan elégedett vagyok a hatásával. Nem használom rendszeresen, csak fogorvos előtt. Sajnos most a bölcsesség fogak kálváriáját járom és ilyenkor nagy segítség. Hamarabb gyógyul a seb és szépen tisztítja a területet. Az aftát is csírájában eltünteti. A célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

hermelinke7

2016. február 10.

Aftára vagy ha megharapom a számat belül, tökéletes. Tényleg nem szabad huzamosabban használni, mert amellett, hogy elszínezheti a fogakat, az ízlelőbimbókat is gyilkolja, szóval próbáljatok meg csak ott öblögetni vele/fültisztítóval felvinni, ahol a probléma van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

vaczkor

2016. január 30.

Annyira éget, olyan erős, hogy csak hígítva tudtam elhasználni (fél víz - fél ez), így nem tudtam meg, hogy mennyire hatékony - ilyen módon nem annyira...Hígítatlan használat után 2 napig nem érzek ízeket. Próbáltam úgy is, hogy rendes/hígítatlan öblögetés után hideg vízzel kimosom a számból/nyelvemről a szert, de nem lett sokkal jobb. Úgyhogy maradt a vizezés felesben. Részemről használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 30.

angesz90

2015. december 2.

A második bölcsességfog műtétem után javasolták, hogy ezt próbáljam ki. Elég szadista volt a fogorvos és rendesen szétkaszabolta a fogínyemet. Sokkal gyorsabban összegyógyultak a sebek, mint korábban és fogínygyulladásra is tökéletes. Ajánlom minden szájüregi problémára vagy műtétre, nagyon hatásos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

gemzit

2015. november 29.

Régebben hajlamos voltam aftára, akkor kerültem vele közelebbi kapcsolatba. Kicsit meg kellett kapaszkodni a mosdópult szélében, amikor az aftával találkozott a számban, azonban csak pozitívumokat tudok róla mondani, mert nagyon hamar elmulasztotta, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

juditkaa70

2015. november 28.

Egyik leghatákonyabb szájvíz ínygyulladásra! Sajnos a használata után az ízeket kevésbé érzed,de legalább hatásos. Azért,megadom az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

pqampuska55

2015. szeptember 1.

Azt egy kicsit sajnálom, hogy mindennapi használatra nem ajánlott, de így is, az egyik, ha nem a legjobb szájvíz. Még a fogszabályzós időszakban sem hagyott cserben, ami nagy szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Lolychan

2015. augusztus 23.

Ínygyulladás és kisebesedés esetén a legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Ínygyulladás és kisebesedés esetén a legjobb. :)

Bolvarin

2015. július 14.

Volt egy kisebb ínyműtétem, és ezt ajánlotta a fogorvos. Hozzátette, hogy ne vigyem túlzásba a használatát, mert elég erős a cucc. Szerintem teszi a dolgát, nekem az íze is megfelelő, azt szeretem benne, hogy nem túl erős mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

hena

2015. június 7.

"Szerencsémre" egy régi amalgámos tömésemről nemrég kiderült, hogy rosszul csinálták meg, szép kis kálváriám volt vele..Fogorvos ajánlotta, hogy öblögessek ezzel, hogy lentebb menjen a gyulladás és bevált. Több mint bevált igazából 1-2 nap alatt elmúlt a fájdalom, és az ínyem is sokkal szebb lett és a fogászati kezelés is kevésbé fájt már így, úgyhogy tőlem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1