Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csokibeka

2014. november 10.

Ínygyulladásra, aftára, ínyvérzésre nagyon jó, pár használat és elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Ínygyulladásra, aftára, ínyvérzésre nagyon jó, pár használat és elmúlik.

Emike

2014. augusztus 26.

Sajnos szinte havi rendszerességgel szenvedek az afták miatt már gyerekkorom óta, és már mindent kipróbáltam, mire rátaláltam erre az oldatra.
Elismerem, a használata tényleg nem túl kellemes, rossz utána az ízérzet, bizsereg a nyelv, de ha ez kell ahhoz h elmúljanak a fránya kis sebek,akkor viszont vállalni kell ezeket is. A többi kenegetős szerrel is majdnem egy hét volt, mire elmúltak az afták, ezzel viszont maximum három nap. Ahhoz érzem h vmi készülőben van, kezdem is használni, főleg reggel és este, és pár nap alatt rendben jön az ínyem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Én vagy ezt vagy a Sensodyne-s szájvizet szoktam venni, de ezt egy hajszállal jobbnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

BNicol

2014. május 26.

Aftára tökéletes. Egy foghúzás után pedig elfertőződött az ínyem. Se gyógyszeres géz, se semmi nem segített. Ez két nap alatt, reggeli és esti használat mellett rendbe tette. Erős íze van, de a hatása kárpótol. Fogorvos után én biztosan használom! Egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

kvitta.girl

2014. május 26.

Eléggé féltem tőle a vélemények alapján,legalábbis az alkoholos hozzászólásoktól,nem ezektől :) De muszáj volt,egy barbár szemétláda fogorvos foghúzás után szétcseszte az egész szájpadlásom elfertőződött,plusz arcüreggyulladás. Dm-be rengeteget vacilláltam,mert a cserszömörcés társa a kukába végezte annyira undorító íze volt,most nem akartam mellé nyúlni.
Ééés sikerült jól választanom,egyáltalán nem vészes az íze,mentolos kb mint egy airweaies rágó,nyelvemet csípi de nagy ügy,minden öblögetés után egyre lejjebb megy a genny és a fertőzés,fájdalom is csökken és ma már tudok mosolyogni is amit csütörtök óta nem tudtam :))
Csillagos 5-ös,minden fogászat előtt és után nagyon javaslom,akár megelőzésre is,valamint ínygyulladásra is.
Nagyon érzékeny vagyok az ízekre,de ebbe semmi rossz nincsen,1 perc alatt megszűnik a csípés. Listerine-hez képest kutyafüle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Ency

2014. április 26.

Ínygyulladásra használtam és hamar helyre hozta !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Ínygyulladásra használtam és hamar helyre hozta !:)

landi

2014. április 26.

Csúnyán begyulladt az inyem,sehogy nem akart múlni,már hólyag lett rajta, amikor eszembe jutott,hogy van itthon ilyen öblögető (anyukám fogorvosa javasolta neki inygyulladásra/megelőzésre), kb 2 használat után már látványos volt a hatása, 2-3 nap alatt pedig teljesen elmúlt a gyulladás. Azóta se jött elő ilyen. PEdig már azt hittem,hogy nem úszom meg a fogorvost,mert utánanéztem,hogy ez már az inysorvadás előszobája volt nekem,már elvált a fogamról a gyulladt iny,kezdett elszineződni is ,ez a Corsodyl meg ilyen hamar meggyógyitotta, nálam csodaszer :) És még a lepedéket is eltünteti,sokkal tisztábbak a fogaim a használata után. Az ize nagyon mentolos,csipős, gondolom ezt nem is szabad állandóan szájviz helyett használni,csak ha baj van, vagy alkalmanként megelőzésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Mandula24

2014. március 5.

Pont nem rég vásároltam, mert begyulladt az ínyem én mindegyik termékével megvagyok elégedve nekem nagyon sokat segített. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1