Corsodyl

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2015. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

samelike

2011. november 25.

Nekem komoly műtét után javasolta a doktor, mit ne mondjak az ízétől rosszul lettem. De hamarabb gyógyult a seb, gyulladás csökkentő, kellemes tiszta érzetet adott a fogaimnak! Szerettem használni! Viszont nem szabad vele túlzásba esni, amíg úgymond "baj van" addig javaslom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Julinka

2011. november 2.

Nagyon komoly szájsebészeti műtétek után is kell használni,igen erős fertőtlenítő,gyulladáscsökkentő hatású.Az íze elég drasztikus elsőre,de megszokható.Használat után átmenetileg tompulhat az ízérzékelés,de utána általában úgy sem eszik senki...:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 2.

hanna

2011. november 2.

Nagyon jó, ha begyullad az ínyem, rögtön ezzel öblögetek és tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 2.

Nagyon jó, ha begyullad az ínyem, rögtön ezzel öblögetek és tényleg hatásos.

zsazsa

2011. október 7.

A fogszabályzó nagyon irritálta kezdetben a nyelvem, kisebesedett. Ez a szájöblögető sokat segített nekem. Megoldotta a problémámat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 7.

mellesleg

2011. október 6.

Ez a kedvenc öblögetőm, ha valami gyulladás van a számban, torkomban, pl. afta, akkor mindig ezt használom. Amikor műtötték a mandulámat, utána is ezzel öblögettem, hogy lemenjen a gyulladás. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

BabaCica92

2011. október 6.

Nagyon be van gyulladva az ínyem évek óta, természetesen ezt is kipróbáltam, de nagy nulla hatása volt.... jó drágán megvettem a semmiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.