Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

lianex

2015. szeptember 21.

Tavaly ősszel ismerkedtem meg a hámlasztással, és rögtön függő lettem. Nyáron nagyon hiányzott, úgy gondoltam, szeptembertől újra belevágok. Tavaly deluxe PC mintákat használtam (AHA és BHA), amik egyébként tökéletesek voltak, idénre pedig ezt a Corsx terméket szemeltem ki magamnak - tetszett a kiszerelése, hogy egyben van AHA és BHA, és persze olcsóbb a hasonló termékeknél.
Nem szárít, és semmiféle irritációt nem okoz, pedig hiperérzékeny bőröm van. Kb. egy héttel azután, hogy elkezdtem használni, meglepve láttam, hogy gyakorlatilag felszínre kerültek a korábban megközelíthetetlen mitesszereim. Ostoba liba módjára rögtön nekik is estem, és jól túlzásba vittem a tisztogatást, ami egy-két napig azért látszott az arcomon. Azóta a mészárlásom nyomai elmúltak (fogadalom: soha többet nem csinálok ilyet :), és szépen kitisztult a bőröm. Persze az összes mitesszer nem tűnt el, de jelentősen kevesebb van, mint mielőtt használni kezdtem a tonikot, és szó szerint jobban érzem magam a bőrömben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

gothmarypoppins

2015. július 13.

Nyáron hajlamos zsírosodni a bőröm, viszont alapozót/korrektort nem szeretek használni rá, mert már egy réteg napvédőtől is melegem van, az esti krémet is szeretem valami könnyedebb, folyékony csodára leváltani. Némi körbenézés után itt vettem NoraH-tól a nyári rutinhoz. <3
(Ami pillanatnyilag kimerül a spricc-spricc és napvédő reggel, spricc-spricc, szemkrém és akneroxid pattanásokra este bonyolult műveletben.)
Második napja használom, nagyon kellemes, matt marad utána a bőröm, mégis puha, és (bár külföldi blogon olvastam, hogy erősen savas) nem irritál, a spriccelő eléggé porlaszt, és a kiszerelése tetszik.
Hoszzútávú hatásairól még frissítek, eddig nagy kedvenc. :)

Up: Tisztább a bőrképem, továbbra sem irritál. Lehet az akneroxid a ludas, valami eléggé szárít, de nem egyértelmű, és semmi olyan amit egy kis hidratáló ne hozna helyre.
Up2: Pont aznap, amikor az előzőt írtam, az esti arcmosásnál, apró morzsákban hámlani kezdett a bőröm, amikor megtöröltem, semmi nem látszott (azaz nem foltokban hiányzott) hanem csak sokkal fényesebb volt, de mellé szárazabb. Úgy tűnik pont egy hét kellett a teljes hatásához, kevésbé mitesszeres az orrom, kisebbeknek tűnnek a pórusaim, szuper vétel volt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Hoszzútávú hatásairól még frissítek, eddig nagy kedvenc. :)

im

2015. március 25.

Nekem a 2%-os PC BHA liquid mellett semmilyen látható hatása nem volt, erre számítottam is, de eleve a pattanásos bőrű, kémiai hámlasztót még sosem használt húgomnak rendeltem, nála viszont már egy hét után, napi kétszeri használat mellett nagyon látványos volt a változás: nem keletkeztek új pattanásai, a meglévők tisztulni, gyógyulni kezdtek, és a bőre faggyútermelése is számottevően csökkent. Igaz, nála most egy teljes arcápolási rutinváltás történt, kímélő lemosóra, irritáló anyagoktól mentes fényvédőre, illetve hidratálóra, és a denaturált alkoholt tartalmazó, drogériás, pattanástalanítóként hirdetett tonikokat is kidobtuk, szóval a javulás valószínűleg nemcsak ennek a toniknak tudható be, de szerintem azoknak, akik még csak most barátkoznak a kémiai hámlasztás gondolatával, hasznos kezdő termék lehet, hiszen ez egy elég enyhe hámlasztó, és nem drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.