Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Mower

2015. december 28.

Több mint két hónapja használom. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Heti 3x-4x használom. Rengeteg ideig elég, megéri az árát. Az elején nem sok változást vettem észre, bár tény hogy volt, hogy helyenként apróbb hámlásokat vettem észre. Szerencsére sosem volt extrém kiszárítás, hámlás. A mitesszereknél nem sok mindent csinál, bár nem is vagyok nagyon az. Viszont az arcomon csodákat tett. Nem tudom mi lett a bőrömmel nyáron, de valami katasztrófa volt. Az arcom két oldalán vörös foltok és pattanások voltak, na meg az áll alatti részen. Sosem volt még ilyen és semmi nem akarta elmulasztani. De ez a BHA szinte teljesen helyrehozta a bőröm. Persze most is jön ki pati, de gyorsabb a gyógyulás és hát sokkal kevesebb. Egyre egyenletesebb a bőrfelszín és a foltok is halványulnak. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

narancsdzsem

2015. december 23.

Muszáj két-háromnaponta használnom, különben semmi hatását nem érzem. Sűrűn használva az előnyei:
-kevésbé olajosodik be a bőröm (a borzasztó helyett a kevésbé gáz kategóriába esek)
-valamennyire kevesebb mitesszer (de a kitartóak ugyanúgy, ugyanott megvannak)
- a nagyobb pattikat, mitiket könnyebb eltávolítani

Szóval nem a várt hatást hozta, de akinek fontos, hogy a helyzet egy picit is javuljon, örülni fog neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

-valamennyire kevesebb mitesszer (de a kitartóak ugyanúgy, ugyanott megvannak)
- a nagyobb pattikat, mitiket könnyebb eltávolítani

doka

2015. december 11.

Örülök, hogy egy egész pakk Cosrx terméket vettem, nagyon jót tesznek a bőrömmel. 3-4 alkalommal használom egy héten, egyértelműen egyenletesebb és puhább a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

csboglarka88

2015. december 9.

Heti 2-3-szor használom, nagyon szereti a bőröm. A pórusaimat összehúzza, sokkal tisztábbak. A pirosságot és a pattanásokat másnapra lehúzza, eltünteti. Sokkal puhább, élettel telibb a bőröm. Sokáig elég, így nagyon megéri az árát. Sajnos én doboz nélkül kaptam, így nehezebb úgy tárolni, hogy ne érje sok fény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Bolvarin

2015. december 6.

Én rendszeresen használom, hetente többször is, ha rosszabb állapotban van a bőröm, akkor szinte minden nap. Ennek ellenére nem sok pozitív tapasztalatról számolhatok be, amit nagyon sajnálok, és nem értem nekem miért nem válnak be azok a dolgok, amik mindenki másnak igen.
A termékleírásban felsorolt jótékony hatások közül én egyet sem tapasztaltam. A mitesszereimmel semmit sem csinál, pattanásaim ugyanúgy vannak, puhának tényleg puha a bőröm tőle, talán hidratál is, de erre nem esküdnék meg.
Amit megfigyeltem, ha este teszek az arcomra, reggelre tocsog a zsírtól a bőröm. Nem tudom ez miért lehet...
Újravenni biztos nem fogom, lehet hogy megpróbálkozom az Aha változatával, hátha az én bőrömmel az kompatibilisebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Pöti

2015. november 19.

Én is a PC BHA-ját cseréltem le erre. Hatását tekintve nekem ugyanazt hozza, szép, puha, sima a bőröm. Nem irritál. Felkenve kicsit ragad, de hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

zsófi84

2015. november 6.

UPDATE: Hosszabb távon nem nagyon vált be a teljes arcomra. Kis hólyagocskákat okozott. Ritkítanom kellett, és már csak az orromra kenem. Elhasználom, aztán meglátom, hogy az elhagyása okoz-e valamilyen változást.

Tipikus AHÁ-s bőröm van, évek óta azt is használom. Vannak kisebb mitesszereim, nem vészes a helyzet, de ezért nem akartam PC-t venni. Nekem ez a hámlasztó éppen ideálisnak bizonyult. Nagyon simává teszi a bőröm, lehúzza az esetleges pirosságokat, a pórusaim tiszták és alig látszanak. Nem tudom, hogy annak, akinek komolyabb problémái vannak, beválik-e, de nálam elérte a kívánt hatást. Heti kétszer használom, 1x aha és 2x c-vitamin szérum+A vitaminos hidratáló mellett. Egy kicsit csíp, ami érdekes, mert a 15 %-os AHÁ-val semmi bajom, de nem vészes, és gyorsan elmúlik. Úgy sajnálom, hogy a 20-as éveimben semmit nem tudtam a rendes bőrápolásról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

PAncsi79

2015. szeptember 28.

A PC Resist 2%-os BHA hámlasztóját cseréltem le erre 2 okból: egyrészt az ára miatt, másrészt pedig mert számomra ennek sokkal kényelmesebb az állaga, inkább zselés, nem olyan híg így nem is folyik ki a tenyeremből olyan könnyedén.
Az érzékeny arcbőrömre csak BHA-t használhatok, így sok választási lehetőségem nincs bár picit sajnálom a dolgot, mert hiányzik az AHA hatása is.
Bár a neve alapján 4%-os, de nem kell megijedni tőle, semmivel sem erősebb a korábban használt 2%-os BHA hámlasztónál. Majdnem minden nap használom és nem szárítja, nem irritálja a bőröm, nem érzékeltem semmiféle túlhámlasztást.
AZ állagának köszönhetően nem is húzódik utána a bőröm, mivel picit mintha hidratálná is. A csomagolása nem szimpatikus, mert bár jól néz ki az átlátszó flakon, de a benne lévő anyagoknak nem tesz jót, így én szigorúan a papírdobozában tartom (este, amikor használom, már nincs napfény).
A hatása kellemes, de nem tökéletes, mert nem birkózik meg minden mitesszerrel, az orromon lévőket sajnos ez sem tünteti el (ahogy a PC sem tette).
Az biztos, hogy az első kellemes tapastalat után bátrabban rendelem a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Lulic

2015. szeptember 20.

Nagyon jó cucc! még csak 1 hete használom, de máris segített a fakó, száraz bőrömön és a mitesszereken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

svekits

2015. szeptember 18.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. A PC 2%BHA lotionje mutatta meg, hogy van csoda a világon, így nem nagyon hittem, hogy bármilyen más BHA tetszeni fog. Ez sokkal olcsóbb, kb fele annyi, jó nagy kiszerelés. Másabb a formulája, ez teljesen folyékony, anno azért vettem a lotiont a PC-ből, mert száraz a bőröm, viszont ez sem szárítja, és nem vettem észre, hogy ezzel kevésbé lenne hidratált a bőröm. Gyengébb BHA, mint a PC, olyankor szoktam használni, mikor nincs túl nagy gáz a bőrömmel, esetleg ha szükségét érzem, célirányosan még a PC-ből rakok egy-egy kialakuló pattanásra, és akkor nincs gond. Mivel nekem a hátam is mitesszeres néha, ezt jobban merem oda kenni, egyrészt az állaga miatt, másrészt mert olcsóbb, a PC-t mindig sajnáltam máshová használni. A hátamon is jól működik, kevesebb a mitesszerem, egyenletesebb a bőr, és végre merek pántos pólót hordani - így ősz felé közeledve :D
Fiókban tartom, sötétben a dobozával együtt, kicsit zavar engem ez az áttetsző csomagolás, de ettől eltekintve hihetetlenül jó termék. Inkább azoknak ajánlom, akiknek nincs nagy problémájuk a bőrükkel, tehát csak szintentartásra használnák, ugyanis azt vettem észre, nagyobb, gyulladtabb pattanásokkal önmagában nem nagyon bír. Száraz bőrűek is használhatják, ha hozzám hasonlóan mitesszerekkel küzdenek és az AHA mellett BHA-t is ki akarnak próbálni, nem szárít, nyugodtan lehet rá kenni akár gazdag hidratálót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.