Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

katacita

2015. szeptember 12.

Látom, kisebbségben leszek a véleményemmel, de sajnos nekem ez a termék az égvilágon semmit nem csinált a bőrömmel. Amúgy bármilyen rendkívüi hatóanyagú kencét használok, azt veszem észre, hogy kevésbé reagál a bőröm, mint ahogy valószínűleg kéne, szóval lehet, ez már orvosi eset vagy ufó vagyok. Sajnálom, egyébként ez volt az első BHA hámlasztóm, nagy reményeket fűztem hozzá, de se a miteszerekkel, se a pórusokkal, se a gyulladt patikkal nem tudott kezdeni semmit, így túladtam rajta, most PC-mintákkal próbálkozom, hátha... Nem akarom lehúzni, mert amúgy nem hiszem, hogy rossz termék, hiszen csak jókat olvastam róla, de szerintem nem mindenkivel kompatibilis. Az AHA hámlasztójuk nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

mstindigo

2015. szeptember 10.

Nagyon szeretem ezt a BHA hámlasztót. A PC 2% BHA liquidet cseréltem le erre, mert ennek jóval kedvezőbb az ára, és szerencsére gyengédebb is. (A 4% nagyon megtévesztő, de ebben Betaine Salicylate a BHA, a PC-ben pedig szalicilsav van, és a kémhatásuk is más, ezért a különbség.) Míg a PC néha csípett, és előfordult, hogy hámlottam is, ennél ilyet nem tapasztaltam. Ellenben egészen jól kordában tartja a mitesszereket, bár sajnos ettől sem múltak el teljesen, és nagyon erős gyulladáscsökkentő hatása is van. Az átlátszó csomagolást mondjuk nem díjazom, célszerű dobozában tárolni emiatt, vagy legalább a szekrényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

butterfly

2015. július 5.

Életem első BHA hámlasztója!:) Nagy kiszerelést kapunk jó áron. A pumpás kiszerelése rendkívül praktikus. Miután felviszem az arcomra egy ideig kicsit ragacsos, de utána maradéktalanul beszívódik. Nagyon jól leviszi a gyulladást, mikor kezdődő pattanásra vittem fel naponta többször, másnapra teljesen eltüntette! A bőrképem sokkal szebb lett, kevésbé zsíros és kevésbé pattanásos. Biztosan újra fogom venni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

kay37

2015. június 24.

UPDATE: Közel 1 hónap használat után nem sokat változott a véleményem. Ma már könnyebben és sokkal gyorsabban beszívódik, de még mindig elmarad a "hűha" érzés. Továbbra is látványosabban dolgozik az AHA. A tisztítás helyett inkább úgy látom, felkenés után befeketednek a pórusaim, a mitesszerek, amitől mindig megrémülök. Az az érdekes, hogy egy gyulladt pattanást is az AHA visz le, a BHA semmit nem tesz vele. Az orromra fogom valószínűleg elhasználni,hogy ne menjen kárba, amire ez a kiszerelés ezer évig elég lesz, hátha mégiscsak kell legalább a fekete mitesszerekre, de egész arcra biztosan nem fogom használni a továbbiakban, mert mindig kihoz néhány pattanást, amitől egyébként már mentes lenne a bőröm.

.Nagyon vártam, hogy megérkezzen, mert a szakirodalom szerint az én bőrömnek elsősorban BHA-ra van szüksége...Egyre inkább azt gondolom, hogy én vagyok a pattanásos-mitesszeres-zsíros bőrű tábor kakukktojása, mert az AHA sokkal inkább bevált, látványosabban dolgozik. Próbáltam felállítani egy rutint, miszerint reggelente használnám a BHA-t, egy hétig betartottam, de most már néhány napja mellőzöm. Engem borzasztóan zavar, hogy egyszerűen nem képes beszívódni a bőrömbe, 20 perc után is ugyanúgy ragad, mintha csak 1 perce tettem volna fel, így kénytelen vagyok lemosni, mert ha megvárnám, amíg teljesen beszívódik, biztosan nem érnék be időben dolgozni. Összességében kisebbek és tisztábbak lettek a pórusaim, de a BHA után gyakran előjön egy-egy vizenyősebb pattanás, és valahogy az AHA-nál és a retinolnál jobban észreveszem azt, hogy kitisztítottak, mellesleg tőlük nem is lettek pattanásaim. Tudom, hogy néhány embernél a BHA használatakor van egy tisztulási szakasz, de mért pont nálam....Annyi emberen segített, szeretnék én is hinni benne, ha nem is minden nap, de használni fogom, mert hát azért nem is volt kimondottan olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Ildie

2015. március 20.

2014. Január-február: Hát én eddig egy közepes állapotban vagyok vele. Nagyon fura a cucc, mert olyan, mintha semmit sem csinálna amikor így használom. Szokni kell, hogy nincsenek radírozó ezek meg azok benne.
Aztán reggel meg látom, hogy bizony kell a fizikai radír, mert hámlik a homlokom meg az orrom. Máskor meg arra ébredek, hogy minden oké, nincs hámom, meg szép sima bőröm. Két hét alatt nem győzött meg tökéletesen, de lesz ez jobb is, de nem 5* az tuti.
Irritálni nem irritált, meg piros sem lettem, meg ilyenek. Túlhámlasztás, hát nem hiszem, hogy annak lehetne nevezni a dolgok, mert csak 2 foltban voltak hámok, nem így mindenhol. Az orromon mindig vannak hámok, én nem tudom miért nem akarnak elszakadni tőlem, talpreszelőt csak nem használhatok orron :)
Gyakorlok még :)

Gyakoroltam, lassan 2 hónapja van meg a cucc, de felemásak az érzelmeim, van amikor foszlik tőle másnap is a fejem, van amikor mindent leszed szépen. Még nem jöttem rá okozza a különbséget. (talán a mennyiség)
Tegnap este, miután megláttam, hogy szakad a hó, nem spóroltam vele, gondolva, ma úgysem fog sütni a nap. Hát nem is süt, van helyette 20 cm hó jeee, de a lényeg, hogy most nagyon nagyon szép a bőröm, viszont amíg nem kentem be bármivel addog húzodott, és ezt már többször is tapasztaltam, a zsíros kombinált bőrömön.
A flakonban sok van még, tudom még próbálgatni, 4 csillagra felemelem, mert van hatása, de vagy a száraz legegővel vagy a téllel, de valamivel baja van, vagy velem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Gyakorlok még :)

totkata

2015. január 20.

Keresgéltem pénztárcabarát BHA-hámlasztó után, majd hosszas-hosszas kutakodás után ezt találtam, az angol leírások szerint savas a ph-ja. Először féltem tőle a 4 %-os szalicilsav-koncentráció miatt, de 2 hónapja ezt használom heti 2 alkalommal, és csak jót tudok róla mondani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.