Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Ár:   $16
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helyreállító, bőrmegújító, hidratáló hatású tonik ásványvízzel. pH értéke 6.2.

Irritáló anyagokat és alkoholt nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lzsoficim

2018. július 1.

Mérhetetlenül szerelmes lettem belé. Én pazarlósnak érzem arcra fújni, a tenyerembe szoktam, s ott tapicskolom fel az arcomra a terméket. Így kb 2 fújással megvagyok teljesen. Nehéz lenne megfogalmazni, pontosan mit tud, úgy általában szebb a bőröm, mióta használom. Nyugtatja a bőröm, ez egyértelmű, talán hidratálásban is besegít, illetve a bőrhibák is kevésbé harsogóak.Talán a rutinom többi lépését felerősíti, vagy összefogja, nem tudom, de mindenesetre nélkülözhetetlen lett számomra.

Háttér a bőrömről:
Annyit küzdök a bőrömmel, mint a fene. Mindentől eltömődnek a pórusaim, vagy kipirosodom, vagy kipattogok.
Millió éve kerestem egy olyan tonikot, amiben minimál összetevők vannak, cruelty free és az összetevőket bírja a bőröm. A COSRX termékeket eleve imádom, nem értem miért nem hamarabb rendeltem meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Háttér a bőrömről:

rose

2018. április 13.

Vízhiányos, rozaceás, korpás szeborreás bőrre rendeltem, szerencsére az ígéretéhez híven nem bántja, ami szuper. A fújós megoldás sajnos nekem nem jött be, sokkal többet használtam belőle így, ezért mostanában úgy használom, mint egy hámlasztót, simán a tenyerembe fújom, és eloszlatom az arcomon. Semmi extra, de szeretem, talán a vízhiányon is segít egy kicsit. Újravenném :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

svekits

2017. szeptember 9.

Véletlenül az essence helyett ezt vettem meg. Az essence-et már vagy háromszor újrarendeltem, oda le is írtam róla a véleményemet, nagyon szeretem. Erről hasonlókat tudok elmondani, nekem ugyanazt hozza, mint az esszencia, talán annyiból jobban szeretem, hogy a permetes megoldás miatt sokkal könnyebb felvinni az arcra. Nagyon jó tonik, szépen odafigyel a pigmentfoltjaimra, nem irritál, nem ragad, pár fújás, és kész is. Néha smink fölé is ezt fújom, ha nincs kéznél a sminkfixálóm. Fixálni mondjuk nem fixál, de a púdert szépen egységesíti a bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

fokid1

2017. augusztus 20.

Imádom, a Cosrx galactomyces essence-vel együtt vettem. Fürdés után arcmosás után csak egyszerűen pár fújás az arcomra és utána jöhet a többi lépés. Nehéz megítélni, hogy használ e valamit, az biztos, hogy ártani nem árt, és ha kihagyom akkor pedig egyenesen hiányzik, szóval nekem bevált, de az tény és való, hogy önmagában nem sok mindenre elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

fleur83

2017. április 10.

Kellemes használni de hatását nem vettem észre ... a mac fix+ jobban tetszett és hatékonyabbnak tűnt. Elhasználom de nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Zsuzsizsuzsi

2017. március 6.

Száraz, vízhiányos a bőröm, így az esti lemosás után, de főleg a reggeli arcmosás után nagyon jól esik használni. Közvetlenül az arcomra fújom, egyből megszűnik a feszülő érzés. Imádom, hogy közvetlenül az arcomra fújom, nem marad a fele a vattakorongon :)
Nincs illata, nem csíp, nem marad nyoma. Már a másodikt használom, de ott figyel a harmadik a szekrényben ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

dzsanki

2017. január 31.

Nem mondom, hogy valami hihetetlen extra ez a tonik, de jó érzés használni, kellemesen hidratál, nyugtat, szép összetevői vannak. Az arctisztítás utáni tonikom savasít (cosrx aha/bha toner), ezt már a hámlasztó után fújom az arcomra a benton snail tonikjával keverve, és nagyon szeretem. A tonikokat nem szokták fontosnak tartani, pedig annak ellenére, hogy önmagában biztos nem lenne különösebb hatása, nagy szerepe van a rétegezős rutinban. Szerintem önmagában nincs az a termék, amiről lehetne pozitívan nyilatkozni, mert mindegyiknek más a funkciója a bőrápolásban. Ezek a cuccok együtt jók, együtt hatásosak. Mondjuk nyáron el tudom képzelni, hogy önmagában is jó frissítő a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Lencseee

2017. január 11.

Azt hiszem, a kedvenc toner-jeim száma ezzel a csodával már 3-ra nőtt. Itt is azt tudom elmondani, hogy magában nem tesz semmiféle csodát, de egy jó kis rutinban a rétegzés első lépéseként kihagyhatatlan. Betartja, amit ígér. Nem irritál, nem okoz pattanást, csendben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Pöti

2016. november 5.

Az előző tonikom már a végét járja (Lancome Toniqu Comfort) és nem szeretném újra venni, vágytam valami újra. Ez szimpatikus volt az összetevőlista alapján, így megrendeltem ezt. Egyelőre tetszik, nem irritál és nyugtatja a bőrömet. A pumpás kiszerelés nagyon tetszik, eddig kevés ilyen jellegű terméknél találkoztam pumpával, de így tényleg nem megy semmi kárba, lehet akár arcra is közvetlenül fújni. Ha elfogy, a Centella-s testvérét fogom kipróbálni, szerintem az sem lehet rossz.
Update: ez az egyik legjobb dolog a reggeli rutinomban. Arctisztítás után befújkálom vele az arcom, szinte fellélegzik tőle a bőröm. Fogyogat, fogyogat, így rendeltem már utánpótlást, mert nem szeretnék másra váltani (a centellást azért megpróbálom előtte, de szerintem az is jó lesz). Jó kis cucc ez, na.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

Ivettlany

2016. július 12.

A reggeli arctisztítás után ez az első dolog, amit a bőrömre fújok, utána következik az esszenciája. Szerintem a kettő nagyon jó együtt, kellemes lesz tőlük a bőröm. Nagyon erős hatása nincs, viszont én arra használom, hogy felkészítse a bőrömet az utána következő termékek 'felvitelére'. 3-4 hónapos használat után az 1/3-a fogyott el, úgyhogy nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.