Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Ár:   $16
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helyreállító, bőrmegújító, hidratáló hatású tonik ásványvízzel. pH értéke 6.2.

Irritáló anyagokat és alkoholt nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rosefan

2016. május 18.

víz gyakorlatilag. Semmire nem jó.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

víz gyakorlatilag. Semmire nem jó.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
orybea

2016. február 8.

Egy-két hét napi kétszeri használat után azt vettem észre, hogy az arcszínem jelentősen világosodott, egységesen. Mindenhova kentem a tonikot, ez biztos, hogy annak köszönhető, mert más új elem nem volt a rutinomban. Az eredmény döbbenetes, folthalványításra tökéletes. Emellett hidratál, nyugtat, kisimít, hamar eltűnik. Nekem a szórófejes kiszerelés helyett a sima pumpás jobban kézre állna, mert úgy szoktam meg, hogy először az kezembe fújok és így viszem fel. De teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

heyitseszter

2016. január 9.

Október óta használom minden reggel, artisztítás után. (és még egy jó 1.5, 2 hónap szerintem van az üvegben). Nagyon szeretem a kiszerelést, 4 fújást szoktam az arcomra, gyorsan beszívódik, utána jöhet a szérum. Nem érzem úgy, hogy annyira hidratálna, mint vártam volna, de kellemes lépése a bőrápolási rutinomnak. Ha elfogy, valószínűleg újra beszerzem, ár érték arányban is szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

totkata

2015. november 26.

Három hónapja használom a tonikot napi 2*, egyszerre 4-5 fújást teszek a vattára, így még kb. másfél hónapig elég. Nincs illata (szaga), a maradék szemfestéket is le lehet vele törölni, nem csíp, de a koszt szépen összeszedi az arcról. Nem szárít, de nem is hidratál, nekem a micellás vizekhez hasonlít minden tekintetben, ezért is használom vattával ahelyett, hogy az arcomra fújnám. Azért is a négy csillag az öt helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.