Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence

Ár:   $15.17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   $15.17
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 7500 Ft

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 500 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Tmika

2018. november 13.

Nagyon szeretem az állagát, folyékonyabb, mint a Cosrx csiganyála (a másik kedvenc). Hamar beszívja a bőröm, van, hogy csak ezt használom, és így is megfelelően hidratált lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

gabiba

2018. szeptember 17.

Elfogult vagyok ezekkel az eszenciákkal. Nagyon jó állagú, laza és gyorsan felszívódik. Ad egy extra hidratálást. Nyílván a vízhiányt egymaga nem győzi le, több lépcsős rutinban érdemes használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Neubauter

2018. augusztus 19.

Valoban egy kis csoda, szepen feltolti a vizhianyos bort, finoman hidratal. Reggelente hasznalom, pikk-pakk felszivodik, picit ragad, de jon ra a krem. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

keserutimi

2018. július 27.

Mivel láttam, hogy többen is a vízhiányos bőrük miatt vették meg, így én is beruháztam erre az esszenciára. Mindenképpen olyat szerettem volna venni, ami nem túl sűrű és nehéz állagú, és könnyen beépíthetem a rétegzős rutinomba. Már kb. 1 hónapja használom és nálam bevált. Könnyen beszívja a bőröm, és hidratál is. Ha elfogy, valószínűleg újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Lencseee

2018. május 22.

Vízhiányos bőr elkerülése végett használom ezeket a hyaluronos esszenciákat. Nekem használnak. A cosrx még mindig világbajnok abban, hogy egyszerű összetételű, szép incis termékeket ad világbajnok ár-érték-mennyiség arányban. Nem bántam meg, hogy rá esett most a választásom, sőt ha elfogy, szívesen újrarendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

HegiD

2018. május 21.

Elhasználtam már egy üveg Galactomyces 95-öst és ki akartam próbálni másikat, mert szeretek kísérletezni. Igazából nincs különbség a termékek között, de ez nem feltétlen baj, mert ennek ellenére meg vagyok elégedve mindekettővel. Hamar beszívódik, kellemesen feltölti a vízhiányos bőröm. Számomra nagyon hiányoznának esszenciák a rutinomból. Annyira könnyed állaguk van, mégis olyan sokat hozzá tudnak tenni a bőröm jóllétéhez. Bőrtípustól függetlenül, mindenki használhatja, ráadásul a kiszerelése is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

jituszka

2018. május 8.

Jól beszívódó, hidratáló esszencia. Rétegzős rutinba tökéletesen beilleszthető. Illatmentes, így az arra érzékenyeknek sem okoz gondot a használata. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig kitart. Árérték arányban mindenképp nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

lzsoficim

2018. április 7.

Két hete használom, s nagyon megszerettem. Úgy kerestem eszenciát, hogy: CF legyen, minimál összetevők, semmi komedogen, semmi alkohol vagy parfum a listában. (Nagyjából lehetetlen ilyeneket találni a cosrx-en kívül, a mindenki kedvence The Ordinary nálam eddig nem befutó.).
Nagyon könnyű, géles állaga van, akár egy pumpálást is simán el lehet oszlatni az arcon. Hamar beszívódik, jöhet rá a következő arcápoló a rutinból.
Nem egy nagyon extra hidratáló,de azért érezni a hatását, csak nem intenzív. Nekem kombinált bőrre szuperül beválni látszik.
Ha a rutinotok kiegészítitek más hidratáló elemekkel,hidratálókkal,más eszenciákkal, olajokkal, stb akkor jó lehet minden bőrtípusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

csopke

2016. július 9.

Nagyon szeretem, főleg mikor vízhiányosabb a bőröm. Azonnal tökéletesen hidratál. Kevés is elég belőle. Megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

mrsgrob

2016. május 28.

Két üveg Galactomyces 95 után váltottam erre kiváncsiságból. A csomagolás azonos, ez is teljesen áttetsző folyadék, állagában hajszállal gélesebb mint a Galactomyces 95 (de még mindig elég folyékony), de folyékonyabb mint a Snail 96 Mucin Power Essence. Enyhén ragacsos érzetet kelt mikor felkenem, de nem kellemetlen és hamar beszívódik. A Galactomyces 95-nél jóval hidratálóbb, én nagyon megkedveltem és látványosan hidratált lett a bőröm. Csakúgy mint a Galactomyces 95-t, ezt is a Snail 96 Mucin Power Essence-l együtt használtam, mindkettőt reggel és este is.
Ugyan nem vettem újra, most hogy mindjárt elfogy a Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion-t rendeltem meg. Meglátjuk az mennyire tetszik, de előbb-utóbb ezt is újraveszem ez biztos.
A bőröm száraz és vízhiányos, ezeket a vizes-géles hidratáló esszenciákat a vízhiány leküzdésére alkalmazom abszolút sikerrel. Ezek mellett a bőrszárazságra a Cerave krémjét használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol