Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence

Ár:   $15.17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   $15.17
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 7500 Ft

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 500 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pöti

2016. március 11.

Szeretem a COSRX minimál stílusát, hogy tényleg nem nyomják tele felesleges és káros összetevőkkel a termékeiket. Használtam a Mizon hyaluronsavas szérumot, nagyon szerettem, de gondoltam, adok ennek is egy esélyt, a nagy kiszerelés és kedvező ár meggyőzött. Maga a szérum zselés, de hamar beszívódik, nem hagyott ragacsos réteget maga után. Jól hidratálta a bőrömet, szerintem jó barátok leszünk hosszútávon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

GNóri

2015. október 2.

Nagyon száraz, vízhiányos a bőröm, így elvileg nekem a hyaluronsavas kencék lennének a csodaszerek. Ennek megfelelően sokféle hyaluronsavas szérumot/esszenciát/ampullát kipróbáltam már, és az volt a számomra teljesen érthetetlen tapasztalatom, hogy nem hidratáltak, sőt, mintha tovább szárítottak volna. A használatuk után mindig úgy éreztem, hogy húzódik az arcbőröm. Ez a Cosrx essence a kivétel eddig. És bár ez sem okozott csodát eddig, legalább nem szárít. Egyelőre semleges a véleményem, később még jövök updatelni. Szerencsére elég nagy adag a kísérletezgetéshez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. szeptember 22.

1-2 perc kellett a beszívódáshoz (sokat tehettem föl), de utána nagyon jól hidratált, és ami a legklasszabb, a zselés állaga ellenére nem hagyott réteget a bőrömön. Nekem egy, de nagyon lényegi problémám van vele, hogy enyhén irritálja a bőröm, ami eléggé érzékeny, szóval nem akarom provokálni, örülök, hogy elértünk egy egyensúlyi helyzetbe.

Ezért feldobtam a zsibire. Olyasvalakinek ajánlom, akinek rezisztens a bőre, és kicsit száraz is, vagy még inkább kevert, mert amennyire egy próbából meg lehet mondani, mintha táplálna is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol