Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 3 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új - 150ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

veci

2021. november 20.

Szintén a boxból jutottam hozzá. A Cerave hidratáló lemosóján kívül még nem találtam semmit, amitől ne húzódott volna az arcom, és sajnos ez a termék sem csatlakozott hozzá. Engem meglepett ez a nagyon erős teafa illat, nem irritálnak az illatanyagok, de kellemetlennek éreztem a használatát emiatt. Nagyon gazdaságos, mert egy pici is elég ahhoz, hogy tökéletesen felhabozzon. Örülök, hogy kipróbálhattam, de szerintem nem fogom pótolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Tothxheni

2021. október 31.

Szintén KM Box által, életem habzó lemosója egy LRP darab, de kifejezetten örültem, hogy volt szerencsém kipróbálni ezt a terméket. Nrkem bejön a teafás illata, és mint összetevő is jót tesz az amúgy zsírosodó arcomnak. Ami abszolút plusz, hogy a használata után nem éreztem a tipikus húzódó érzést, amit a legtöbb habzó lemosónál. Hogy újravevős lesz, azt majd a webshop készletek döntik el, ha végre elfogynak a betárazott darabok... Egy próbát szerintem mindenkinek megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

Makk Zsuzsó

2021. október 13.

Tetszik a teafás illata, jól tisztít, nem irritál, de nem sok értelmét látom megvenni, amíg van a világon Cerave is. Nem bánom, hogy kipróbálhattam (KM box), de megvenni a teljes kiszerelést nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

Beiggi

2021. szeptember 27.

Szintén KM boxban jött, jól tisztít, nem szárít, nem irritálja az érzékeny bőröm. Nekem az illata nem tetszik és ami még fura, hogy lemosáskor olyan érzésem van mintha fent maradna egy vékony réteg, nyilván nem de azt az érzést kelti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

bernadettu

2021. szeptember 26.

Én is a KM arcápolási box által ismertem meg, előtte már láttam róla jó véleményeket de nem igazán hittem hogy bármivel is többet nyújtana mint amit a hazai drogériákban kapni de szerencsére pozitív csalódás volt.
Felhabzik de egyáltalán nem szárít, a teafa illatát nem igazán szeretem de legalább lemosas után már nem érezni.
Nekem a sminket és fényvédőt is simán lehozta és úgy vettem észre hogy szebb és simább a bőröm ha ezt használom.
Még nem fogyott el a mini kiszerelés de már újra is vettem nagy méretben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Még nem fogyott el a mini kiszerelés de már újra is vettem nagy méretben

Vicus

2021. szeptember 6.

Kicsit fura szaga van, de egyébként jól tisztít, jól habzik, nem szárít. Praktikus a csomagolása is. Újravenném, de olcsóbban is vannak jó arctisztítók, maradok azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Fanni039

2021. július 12.

Beauty boxban jutottam hozzá, amúgy borsos az ára. Teljesen tette a dolgát, nem habzik, kellemes bőrérzetet hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

kriszte90

2021. július 7.

Krémmániás boxban volt, semmi extra hatása nincs. Az illata számomra büdös, de elhasználtam. Kicsit szárította a bőröm. Nem fogom megvenni a terméket úra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Uveggalamb

2021. július 1.

Egy honapja hasznalom valtogatva mas lemosokkal. Nagyon eros teafaolaj illata van,nekem nem a kedvencem. Geles allagu es a szememet csipi,igy oda nem is viszem mar fel. Az arcom tobbi reszen, szemet kikerulve hasznalom, foleg akkor,ha nehany gyulladas,pattanas van az arcomon. Egyelore nem vettem eszre h szaritana ,mert mindig figyelek a visszahidratalasra retegzos hidratalos rutinom mellett. Amikor a szememre is kerult,onnan pl a sminket maradektalanul nem tudta eltavolitani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

AsteriaBrielle

2021. július 1.

Covid-os szálltási problémák miatt a jól bevált innisfree lemosóm helyett ezt próbáltam ki, gondoltam, ha már a cosrx BHA-ja az abszolút kedvenc arcápolási termékem akkor ez sem lehet nagyon rossz, de őszintén szólva nem igazán jött be. Funkcióját ellátja, gazdaságos, el is használtam, de kicsit húzódott a bőröm utána, mintha szárította volna. Ebben a kategóriában lehet már sokkal jobbakat találni, nálam a Jelly Joker meg az Innisfree Blueberry lemosók is kenterbe verik (pláne hogy már olcsónak sem feltétlenül mondanám). A csomagolása is fura volt, akárhányszor szállítottam, kifolyt a lemosó a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.