Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zsaninna

2018. június 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, mert nem habzik túl és könnyű lemosni. Nekem szépen leszedi a fényvédő és szempillaspirál maradékokat az arcomról, másról nem tudok nyilatkozni (alapozó, korrektor), mert nem szoktam használni. Az illata valóban "teafaolajos", amit nem szerethet mindenki, de nekem kellemes. Ez végre egy olyan lemosó amitől nem feszül a bőröm és szerencsére tényleg kevés is elég belőle. Szerintem amit ígér azt teljesíti, ár-érték arányban korrekt, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Hestiana

2018. június 8.

Minden reggel és este is ezt használom, már több, mint két éve - egyetlen kis megszakítással - olajos sminkeltávolítás után. Kíméletes, jó állagú, nem szárít, jól tisztít, szépek az összetevők, kedvező az ára.
Mivel rendszeresen használom a márka hámlasztó termékcsaládját is már két éve, így jól jön a PH kiegyenlítés.
Bátran merem ajánlani akár csak kipróbálásra, nem csodaszer, de szerintem nem lehet benne csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

ethnan

2018. június 3.

Nagyon szeretem, reggel használom ébredés után. Gyengéd és nem kell dörzsölni, nincs erős-csípős illata, sokáig kitart. Plusz, puha és nem húzódó a bőröm a használat után. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

noriri

2018. március 12.

Kellemes sűrű habot képez. Az én bőröm húzódik a használata után, de éppen csak egy picit. Az illata igen erős, nekem nem tetszik, de ismerek mást, aki szereti. Lehet, hogy nyáron visszatérek hozzá, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

liababa

2018. március 7.

Nagyon szeretem a habzó lemosókat, valamiért az a berögződésem hogy ezek tisztítanak csak igazán, pedig tudom hogy nem így van.
Noha azt ígéri, hogy nem húzódik utána a bőr, nekem mégis feszül minden használat után, ezért nem tudok rá 5 csillagot adni.
Pórusösszehúzó hatása ugyan nem szembetűnő, de érezhető, ráadásul nekem csökkenti az esetleges pattanásoknál a kipirosodást is, ami kevés terméknek sikerül. Edzés után kifejezetten szeretem használni, télen hanyagolom, de ahogy melegebbre fordul az idő előtérbe kerül reggelente is. Újravevős, már a második tubust kezdem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Stella1993

2018. március 3.

Tetszik az illata. Reggelente használom, az előző esti rétegzős rutin maradékának eltávolítására. Sminkeltávolításra szerintem nem jó, The Ordinary alapozóval (ami érintésálló) szinte semmit nem tud kezdeni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

StrangerCreams

2018. január 26.

Ár-érték aránya fantasztikus - nagyon kevés is elég belőle, mert tök jól felhabzik, az arcom pedig tiszta lesz, de nem feszül utána. Az illata elég karakteres, de nekem bejön. Én a Benton aloe-s tonerét használom utána, azzal együtt verthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

szeende

2018. január 21.

Nagyon tetszik a csomagolasa, egyszerre egeszen pici menyiseget is lehet kinyomni belole. Enyhe teafa illata van. Egesz jol habzik. Nekem bejott, de ugy gondolom azert csodat nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

anneshirley

2018. január 4.

Csodát nem tesz, de kellemes kis lemosó. Nem szárít, nem bánt. A bőrbarát ph-ért cserébe a tisztító hatása nem kiemelkedő, de reggelre pont jó. A teafaillat engem nem zavar. Az ára baráti, és nagyon sokáig elég. Mivel képtelen lennék ezt a mennyiséget szavatossági időn belül az arcomra locsolni, ezért sminkecsetek tisztítására is elkezdtem használni, és arra is jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Bagette

2017. december 13.

Nagyon szerettem :) Semmi bőrszárítás, nagyon kis mennyiség is elég volt, tetszetős összetevők. Az illatát én kifejezetten szerettem, bejött a teafa. Imádom az illatosított termékeket, de már jó ideje parfümmenteset használok mindenből, így örülök, ha valamilyen alap összetevő miatt van illata egy kencének. Az ára sem vészes, főleg, hogymint írtam, sokáig kitart, de nem vettem újra, találtam más bőrparát ph-jú kíméletes lemosót alacsonyabb áron, drogériás viszonlatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.