Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 3 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új - 150ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

anneshirley

2018. január 4.

Csodát nem tesz, de kellemes kis lemosó. Nem szárít, nem bánt. A bőrbarát ph-ért cserébe a tisztító hatása nem kiemelkedő, de reggelre pont jó. A teafaillat engem nem zavar. Az ára baráti, és nagyon sokáig elég. Mivel képtelen lennék ezt a mennyiséget szavatossági időn belül az arcomra locsolni, ezért sminkecsetek tisztítására is elkezdtem használni, és arra is jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Bagette

2017. december 13.

Nagyon szerettem :) Semmi bőrszárítás, nagyon kis mennyiség is elég volt, tetszetős összetevők. Az illatát én kifejezetten szerettem, bejött a teafa. Imádom az illatosított termékeket, de már jó ideje parfümmenteset használok mindenből, így örülök, ha valamilyen alap összetevő miatt van illata egy kencének. Az ára sem vészes, főleg, hogymint írtam, sokáig kitart, de nem vettem újra, találtam más bőrparát ph-jú kíméletes lemosót alacsonyabb áron, drogériás viszonlatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

sunbeam

2017. október 31.

Szerettem ezt a lemosót, nagyon furcsa volt a szaga először, hát a teafa :). Azóta se szerettem meg. NAgy szerepe van abban, hogy nincsenek pattanásaim, de nem vettem újra. Maradtam a márka egyéb lemosó termékeinél, kísérletezem, eddig minden bejött. Nekem jól esett az a csikorgó tisztaság amit utána éreztem. Bátran ajánlom, főleg ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Kati04

2017. október 25.

Szuper lemosó. Szebb lett a bőröm mióta ezt használom, kevesebb patti jön ki.
Negatívum, hogy picit szárít és a csomagolás nem záródik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Szuper lemosó. Szebb lett a bőröm mióta ezt használom, kevesebb patti jön ki.
Negatívum, hogy picit szárít és a csomagolás nem záródik rendesen.

Bog

2017. augusztus 20.

Mintát kaptam belőle. Nagyon szerettem! Jó érzés a bőrömnek használni, krémes puha habja van. Jól tisztít és nem szárít. De! Iszonyatos illata van! Teafa, amit én utálok! Nem tudom tolerálni, így amíg nem cserélik le ezt az illatot, addig biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

agikov

2017. augusztus 20.

2016-10-21 - Nagyon elégedett vagyok vele, 2 hete használom. Tetszik, hogy rendesen felhabzik, és nagyon kellemes az illata (azt hiszem teafaolaj lehet a meghatározó illat), lemosás után pedig puha marad a bőröm, nem húzódik nagyon, mint más lemosóknál.
A cosrx aha/bha tonerrel nagyon jó páros, pattanásos bőrre csodaszerek.

2017-08-20 update - nagyon sokáig bírta, de rendszeres használat mellett végül semmi különlegességet nem fedeztem fel benne. egy teljesen oké lemosó, ugyanilyennek ítélem meg a többi átlagos lemosót. a csodát nem ez fogja tenni, de egy jó eleme a rutinnak. nem veszem most újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

A cosrx aha/bha tonerrel nagyon jó páros, pattanásos bőrre csodaszerek.

ssyakaky

2017. augusztus 7.

pár hete használom, de már tudom, hogy ha elfogy újraveszem. reggel és este is használom. alaposan tisztít, de nem szárit és egyáltalán nem húzódik használata után a bőröm. ami nálam amúgy csodaszámba megy. kézzel eldolgozva szépen felhabzik, de arckefével már sajnos nem, de ez nem akkora probléma, maximum nem használom így. kicsit fura gyógyszer illata van, amit meg lehet szokni. amióta használom a t-zónám kevésbé zsírosodik, ami ebben a kánikulában nagy teljesítmény. most egy jó darabig a rutinom része marad, remélem végleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

hajduanett950804

2017. július 18.

Nagyon szeretem. Az arcápolási rutinom alap kelléke. Kellemes az illata, jól tisztít, és ami a legjobb nem irritálja érzékeny bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Lanemes

2017. július 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Pontosan azt kapom, amire nyáron szükségem van: egy könnyed de alapos arctisztítás. Ebayről rendelem, ár/mennyiség arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Beluga99

2017. július 8.

Jó kis lemosó. Nem csodaszer az aknémra de nem irritál, látszik hogy nem pakolták tele túlhabzó, túltisztító összetevőkkel. Mondjuk a hátránya is ebből fakad hiszen annyira nem habzik hogy ha mondjuk pore brush-al akarom használni az zavaróan kevés. Egyébként szerintem maradok ennél, még kipróbálom a Klairs rich moist foam cleanserjét de ha az nem válik be nem fogok kísérletezni, alacsony ph-s lemosóból ennek a legjobb az ár-érték aránya, tudom ajánlani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.