Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 3 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új - 150ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Fashionlover

2017. július 6.

A banila co olajos lemosó után használom második lépésként. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle, könnyen felhabzik. Nedves arcra szoktam felvinni, kicsit már az ujjaim között összedörzsölöm így már félig habos amikor az arcomon használom. Elég erős a teafa illata, de engem ez sem zavar. Annak nagyon örülök hogy érzem utána az arcbőrömön hogy teljesen megtisztult. Ugyan száraz utána a bőröm de nem úgy szárítja ki hogy húzódna is. De ez után jönnek csak a szérumok és az arckrémek úgyhogy esélye se lenne kiszárítani jobban!:) Nagyon kíméletes de hatásos úgyhogy szerintem abszolút meg éri az árát, ami nem mellesleg egyáltalán nem borsos!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Milka

2017. június 20.

az illat-ízlés nyilván nagyon relatív, én speciel szeretem a teafaolaj illatát, bár az tény, hogy elég erőteljesen érződik, de szerintem nem zavaróan. kicsit olajos jellegéből fakadóan nehézkesebb a lemosása, talán ennyi az össz negatívuma, ami elég elenyésző. én reggel-este őt használom, nagyon minimális mennyiség is szépen tisztít, sőt az alapozót is széped eltávolítja. nem csikorgósra tisztít, de én minden használat után érzem, hogy a zsírosodásra erőteljesen hajló bőröm ( pláne most nyáron ) szó szerint fellélegzik. Eddigi legjobb lemosóm, biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

mliptak

2017. május 23.

Elsőre nagyon erős volt az illata, némileg megszoktam, de nem lesz a kedvencem. Sminklemosás után használtam arctisztításra, az én bőröm szerencsére nem húzódott tőle, de sok extrát nem éreztem benne ezen kívül. Most egy másik terméket használok tisztításra, utána ezt fogom elhasználni, de utána nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

dalma92

2017. május 5.

Én esténként használom, szépen tisztít, a szemsminket kétszer kell vele lemosni. Szárít, de nem zavar, mert utána mindig krémezek. Teafaolaj illata van, én szeretem, de aki nem bírja, az ne ezt válassza. Nem változott különösebben a bőrképem, de nem is ezért vettem. Jó termék, de nem tud többet mint a Balea med lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

XiaMengTing

2017. április 16.

Nagyon jó lemosó, alaposan tisztít, nem irritál, néha azért húzódik utána a bőröm, de nem vészesen. Az általam eddig próbált lemosók közül ez vált be a legjobban, már a másodikat kezdtem el használni. Az illata tényleg erős kicsit, de ez annyira nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

misno

2017. április 4.

A legzavaróbb a termékben az illata, dehát nem kell sokáig tűrni. Én második lemosónak használom, úgy szép munkát végez, de önmagában nem szedné le a sminket rendesen. Mivel semmilyen érzékenységet nem okoz, és szeretem az alacsony ph-jú lemosókat, ezért lehet újból fogom venni, ha nem találok ígéretesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Funnyface

2017. április 2.

Olajos sminklemosó után használom második arctisztítónak. Télen érkezett meg, azonnal kipróbáltam, de akkor úgy érztem, még száraz hozzá a bőröm. Télen az örök kedvenc habzó lemosóm a dear, klair's, amit eddig semelyik másik sem tudta lerúgni trónjáról, nemhogy szárítja a bőrömet, hanem hidratálja...De visszatérve erre a termékre, amit pár hete már használok. Előnye, hogy nagyon jól felhabosítható, habja puha, apró buborékos, nem tűnik el arctisztítás közben. Viszonylag könnyen lemosható, azonban filmréteget hagy maga után, amilyennel még nem találkoztam eddig, egészen enyhe, vékony. Nem olyan csúszás, mint a Clean it zero, vagy a balea lótusz kivonatos habzólemosója, ami után nem tudom elégszer leöblíteni az arcomat. Ez a réteg inkább ahhoz elgendő, hogy ne feszüljön az arcbőrömön használata után. Alaposan tisztít, mitesszereim mérete, láthatósága jelentősen csökkent. Ennek kifejezetten örülök. Az illata valóban egészen erős, unisex illat, erdőre, zöldre emlékeztet. Sokáig elég lesz, nem kell belőle sokat használni, és nem szárítja ki a bőrömet. Télen továbbra is a klairs lemosót használom, de nyáronez a termék megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

mkata79

2017. március 28.

Sajnos nem jött, be nem fogom tudni elhasználni. Szeretem a COSRX termékeket, de ez nem jó. Két-három nap használat után csúnya göbök jelentek meg az arcomon. Biztos hogy ettől a terméktől, mert igyekszem mindig csak egy-egy dolgot megváltoztatni a rutinomon. Az illata is elviselhetetlen. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

nius

2017. március 24.

Nagyon szeretem a cosrx temrékeket, szuperek ár-érték arányban. De ez a kis lemosó valahogy nem...Jól tisztít, nem húzza a bőrömet, az illata sem túl zavaró, és valahogy mégsem...magam sem tudom miért, de alig-alig nyúlok utána, amióta megvettem, több másfélét elhasználtam teljesen, de ez még mindig több mint félig csücsül a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

maow

2017. március 2.

Hatékony, mégis kíméletes lemosó. Alaposan tisztít, szinte "csikorgósan" tiszta lesz az arcom tőle, de nem feszül utána a bőröm, mint olyan sok másik arclemosónál, amelyek viszont szárítottak. Egy bab nagyságú adag elég belőle, mert jól habzik, így sokáig elég lesz. Engem nagyon zavar az intenzív teafaolaj-szaga, amit én abszolút nem kedvelek. Elhasználom, de emiatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.