Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a MinimalistSkin-n 4400 Ft -ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: MinimalistSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 3 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új - 150ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

bbernadett

2017. február 7.

Két lemosót is használok, mind a kettő Cosrx, igazából teljesen változó, hogy melyik után nyúlok. Igen, tényleg van illata, de engem nem zavar. Mindig olyan érzésem van tőle, mintha kirándulnék egy erdőben, és a folyónál mosnám az arcomat, ami mindig jobb kedvem lesz - főleg így télvíz idején.
Mivel száraz a bőröm, így kell utána hidratálnom, de nincs az a feszülő érzés, mint sok más lemosónál.
Jól tisztít, puha a bőröm, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Jól tisztít, puha a bőröm, meg vagyok vele elégedve.

dzsanki

2016. december 7.

Kíméletes, nem irritál, nem szárít, védi a bőrt, mégis jól tisztít. Nagyon kevés kell belőle, fél évig biztos elég a 150 ml (egy borsónyit habosítok fel a tenyeremben, nem kell több). Meg vagyok vele elégedve, de még van pár lemosó, amit nagyon dícsérnek, úgyhogy nem valószínű, hogy újraveszem, mert úgy érzem, ez még nem az igazi. Főleg este használom olajos lemosás után (még jó, hogy good morning lemosó haha), reggel egy nem habzó lemosó gélt használok. Őszintén szólva nálam a jó, jó, de ennyit a 700 forintos balea med lemosó is tud, igaz, az két hónapnál nem tart tovább nálam, viszont egy bármikor elérhető mindenmentes lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

algoritmus

2016. december 4.

Nagyon szeretem, biztos helye van a fürdőszobában. Az illata is szuper, enyhe teafaolaj érződik rajta. A habzása visszafogott, de van egy habállagú lemosóm is, szóval mindenki elégedett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

niki123

2016. október 20.

Nagyon jó lemosó. Értem, hogy a kbeauty bloggerek miért szeretik annyira.
-Nem szárít, nem irritál, de megfelelően tisztít
-Visszaszorítja a gyulladt pattanások előfordulását
-Sajnos nem elég egy borsónyi mennyiség a hatékony tisztításhoz (mint pl. az Etude House egyik kedvelt lemosója esetében), ezért még nem tudom, hogy mennyi ideig lesz elég a flakon, de tartok tőle, hogy gyorsan fogy
-Az illata kicsit citrusos, a teafát érzem benne, büdösnek én nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Nagyon jó lemosó. Értem, hogy a kbeauty bloggerek miért szeretik annyira.
-Nem szárít, nem irritál, de megfelelően tisztít
-Visszaszorítja a gyulladt pattanások előfordulását
-Az illata kicsit citrusos, a teafát érzem benne, büdösnek én nem mondanám.

clara12

2016. szeptember 28.

Egy hete használom majd hosszabb használat után írok majd updatet. Első benyomás: Nagyon büdi, jobban habzik mint a balea med géles lemosója, ami annyira nem tetszik. Lemosás után picit fura (sikamlós) tapintatú a bőröm, de nem vészes. Egyelőre a baleás jobban tetszik és olcsóbb is. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon nyújt-e valami extrát.

Update: 1,5 flakon elhasználása után írom ezt. Úgy vettem észre, hogy kevesebb gyulladt pattanás jön ki a lemosó használata mellett. Más változás nem volt a rutinomban, ezért szerintem ennek a lemosónak köszönhetem ezt :) Nem kifejezetten az én bőrömre való sajnos, meleg időben elvagyok a géles lemosókkal, de ahogy jön a hideg idő egyre inkább érzem hogy váltanom kell. Lehet kipróbálom a Cosrx AHA/BHA tonerét, mivel az is egy alacsony pH-jú termék (és nem hámlasztó). Emiatt a hatás miatt kapott tőlem még egy csillagot, akinek nem kifejezetten száraz a bőre és pattanásokkal küzd annak szerintem érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

EszterMarkham

2016. augusztus 26.

Imadom! Kedvenc lemosom. A sminket is tokeletesen leszedi. Van kulon sminklemosom de nem mindig hasznalom. Nem szarit es nagyon puha tole a borom.
Tuti hogy ujra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Tuti hogy ujra veszem

szigabika

2016. augusztus 14.

Sokáig elég, jól habzik és megfelelően tisztítja az arcbőrömet. Nagyon megszerettem, reggel és este is ezt használom arctisztításra (smink lemosás után persze). Nem szárít és nem is lesz zsíros után a a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

kamili07

2016. június 29.

Jól habzik, picike elég és utána olyan tiszta, üde érzésem van. Nem húzódik utána a bőröm, nem csíp, nem lesz piros, nem okozott semmilyen problémát, pedig nekem érzékeny a bőröm. Én szeretem a teafás dolgokat, úgyhogy nincs problémám az illatával. A tiszta teafa olajat használom mitesszer gyilkolás után fertőtlenítésre és így nem gyulladnak be, a pirosságot is szépen lehúzza . Utána tonik, essence, nappalra fényvédő és olyan állapotban van a bőröm amilyenben már évek óta nem volt. Ha nem szoktam volna meg, hogy BB-t használok amikor elmegyek otthonról, akár anélkül is elindulhatnék otthonról. Bejön nekem ez a koreai rétegzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

monike

2016. május 3.

Öööö, normális, hogy először úgy éreztem olyan illata van mint anno az ichtiolos maszknak volt, aztán meg a penészhez tudnám hasonlítani (eredeti original csomagolásban vettem JOLSE-tól)... szóval áttöröltem az arcom corine de farme tejjel, aztán megmostam ezzel és...száraz-húzódós lett a bőröm! Hm, remélem a férjemnek jobban beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

KittyFrolich

2016. május 2.

Sok habzó lemosó kiszárította a bőröm, ezáltal jobban zsírosodott az átlagosnál, ennél viszont nem lépett ilyen probléma fel, nincs húzodó érzés. Nem pattogtam ki tőle, végre egy arclemosó, ami ugyan nem egy csodaszer, de végzi a dolgát. Aki nem szereti a teafaolaj illatát, ezt sem fogja szeretni, használatkor elég intenzíven lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.